• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@misanda tak drzim pesti! dneska jdes na transfer?
11. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
dobré ránko kočenky:slight_smile:
misando, hodně štěstí :slight_smile: myslím na tebe :slight_smile:
11. čer 2010 v 07:17  • Odpověz
misu, hodne stesti na dnesek, pekne tam ty bobisky uvitej. :wink:
11. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
krasné ranko holky
miso držim vše co mam užij si to :wink:
11. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
dobre ranko,

tak misando, hodne stesti a uz je nepust ty bobisky, pekne si je hyckej :wink:
11. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojky...
Misando hodně štěstíčka :slight_smile:
Já si jdu ukončit neschopenku,definitivně mi to leháro končí :grinning: Aspoň nějaká změna.
Říkala jsem si kolik toho musím stihnout než půjdu do práce,ale nějak se mi nedaří nic dělat :sweat_smile: Dostala jsem od manžela k narozkám knížky Stmívání,on moc dobře ví čím mi udělat radost :slight_smile: ,jenže já se od toho teď nějak nemůžu odtrhnout a práce stojí... Poslední týden nedělám nic jiného,než že čtu... Když jsem před pár dny přišla do ložnice o půl paté,tak si klepal na čelo :slight_smile: No ale teď už na to čas nebude,tak si to musím užít...
Tak se mějte krásně a užívejte léta...
11. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahojky i já samozřejmě naší Mišandě přeji hodně štěstíčka.Jo a Miši21 vím o čem mluvíš o tom čtení ještě mi zbývá dočíst 4 díl.Ted někdy v červenci by měli dávat trojku v kině
11. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
misi: a co nejake fotecky ze svatby, kdy se pochlubis???? :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
Zazy..jojo,taky dočítám 4.díl. Na začátku července tuším v kině 3 a na DVD 2 díl---ale knížky jsou ještě snad lepší :slight_smile:

Cutce,fotečky jaksi ještě nemám k dispozici,vše je u našich a nějak nejsem schopná si je stáhnout,ale stejně čekám na profi fotky a ty budou tak za čtrnáct dní,jsem zvědavá jak bude fotokniha vypadat...
11. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
misi: a koho jsi mela za profika?
11. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
ahojte holky :grinning: jak se mate?
co misanda? uz se hlasila?
11. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
pampelisko: zatim se nehlasila :angry: , ta nas rada napina :grinning:

a jak se mas ty?
11. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
@cutce ja se mam dobre... dneska jsem sla z prace domu drive, takze PARADA!!! uz se tesim dost na vikend a odpocinek :grinning: a co ty?
11. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
no me stale poboliva brisko, ale uz je to lepsi :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
snazila jsem si zmenit, jak dlouho jsem tehule, ale nejak nevim od kdy to mam pocitat :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
@cutce na mem CARu to popisuji od ET takto:
Termín porodu takto vzniklého těhotenství lze jednoduše vypočítat tak, že se k datu ET připočítá 38 týdnů, nebo od data ET odečíst dva týdny a připočítat 40 týdnů.
Termín porodu je však matematika. Biologická zralost těhotenství a začátek porodu bývá zcela individuální a proto se za termínové těhotenství považuje období od 38. do 42. týdne.
11. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
takze kdyz jsem mela IUI 21.5. tak k tomu pripocitam 38 tydnu? Musis mi to vysvetlit jak blbci :sweat_smile:
11. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
holciny preji krasny vikend :sunglasses:

misando: ty si hyckej bobisky v brisku

cablaka: taky hycka :wink: nebo vlastne bude? Ja uz v tom mam zmatek :sweat_smile:
11. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
Misando, myslím na tebe a držím "všechny" palce (i pupínčecí).....tfuj tfuj tfuj ať se bobíškové drží a už se nepustí :wink: Moc věřím, že to tentokrát vyjde!!!!
Borůvko tobě gratulace....takle je to nejlepší :grinning:
Abig je mi to moc líto :frowning2: ,ale nevzdávej se holka..příště už to musí vyjít!!!

Zdravim i ostatní :slight_smile:
11. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
misanda si s námi dneska hraje a nechce nám prozradit, jaké jsou její pocity s mimiškama v bříšku...... :unamused:
11. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
jinak vám všem kočenkám tady přeji krásný víkend :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
pekny vecer holky :slight_smile: Ta Mišanda nas ale trapí,doufam že všechno dobře dopadlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
I tobě Pecičko a opatruj se :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
nani děkuji i ty se opatruj, misanda zkpuší, co vydržíme :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahoj holky, hlásím se dneska, včera jsem to nestíhala...ráno jsem volala a hned jsme museli razit do práglu, což je sto kiláků...takže holky už bydlej...jenom doufám, že jsem je včera nevytlačila..já, krasavice rajská jsem si dala na zpáteční cestě dva cheese a McFlurryho, takže si to dovedete představit jak mi bylo :zipper_mouth:

jinak nakonec teda se používalo pět vajíček (ty dvě bohužel nedozrály) a z těch pěti se oplodnily čtyři. ale ty dvě prý nejsou vhodný na zamražení :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..prý máme krásný dvě embrya..navíc jsem se neptala - na kvalitu atd...ještě tímhle se stresovat, to fakt ne.

jinak odpočívám, ale dneska jsem i kuchtila bram.kaši a myla si vlasy a tak..nechci se celý dny jenom válet. ale řekla jsem si, že o víkendu prostě budu doma. mudra říkala, že prej první procházka až v pondělí a že se nemáme hrabat v záhonech :grinning:

holky, tak uvidíme...držím se při zemi...vím, že to vyjít prostě nemusí ani s pěknýma embryjkama po kultivaci...
12. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
a jinak hrozně děkuju, že jste na mě tak myslely..je hezký otevřít koně a přečíst si to :wink:
12. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Misu, tak gratuluju.... vsak jak jsi mi psala, embryjka jsou tam, drzi a uz nepusti, hezky pozitivni myslenky a teseni na caruchy a pupis. Takze drzim palce tem nasim ctyrem drobkum i nam dvema a uvidis, bude to dobry!! :dizzy_face:
12. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
cabal, to doufám, že to bude dobrý...ale už aby bylo pondělí a mišanda se něčim zaměstnala, tohle mě fakt nebaví :sweat_smile:
12. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
holky, myslíte, že můžu jít na chvilku na grilčo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jo, mne stacilo tech par dnu, ja jsem si rikala, ze bych asi doma na nemocensky celou dobu nevydrzela, protoze bych se z tech myslenek asi zblaznila...

Mne nase embryolozka rikala prvni tri dny lenosit, a myslim, ze grilovani je super zpusob lenoseni... kamoska, co ted bude rodit a ktere vyslo prvni IVF, byla v CARu u Apolinare a tam po transferu nenechavaji vubvec lezet, normalne mazala do prace a povedlo se to... tak myslim, ze v tomhle to opravdu neni. :wink:
12. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.