• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
cabal, mišanda by se taky zbláznila, kdyby dřepěla furt jenom doma. na příští týden se objednám ne pedikuru atd :grinning: a někam vyrazim na výlet, asi do nějakýho knihkupectví :grinning:

a co ty děláš celý dny?
12. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
Misu... ja mam praci domu (krome prace v kancelari), takze se zabavam prekladanim... i kdyz ted bych zrovna daleko radsi sazela kytky na zahrade a neco tam rejpala... ale rikala jsem si, ze do nedele neee, jenom polehavanicko u pocitace a pocitani pismenek... kytky halt vydrzi do utery, az budu zase doma... musim rict, ze uz se celkem zase tesim do kanclu. :slight_smile:

Jo a vecer jedu k jednomu kolegovi na chatu, vcera jsem kvuli tomu varila gulas pro deset lidi a pak me taaaak bolel pupik, jak jsem hodinu a pul krajela hovezi maso, ze bych nikdy neverila, ze to je mozny... takze dnes uz taky ne jen zabavica...

A co jake mas pocity, mamulko??
12. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
ahojky holky:slight_smile:
no já nevím, jak říkali vám, ale u nás v Reprofit doporučují klidový řežim 5dnů..........a taky dvojku červenýho navečer:grinning: jinakmisando super, mám radost a vem muster z mých testíku a zachvilku mě napodobiš stejně jako ty cabalko :slight_smile:
12. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
jsem jak malé děcko, pořád mám potřebu testovat :grinning: asi abych si ty dvě čárečky užila :slight_smile:
12. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Peci... ja to chapu... ja mit dalnice jako ty, tak taky curam na dalsi a dalsi papirky, jen abych mela jistotu, ze to tam je... a pokud bych je mela, tak bych pak testila hlavne taky kvuli tomu, jestli nesvetlaji, protoze to se mi stalo minule... tak aby clovek vedel, jak na tom je, ze jo... jinak klidovy rezim... ja myslim, ze rizeni auta je v pohode, jen se prevezu na chaticku a tam posedim a pohoda... trochu jsem si vycitala vcera ten gulas, ale zase jsem si vzpomnela na nasi pani embryolozku a ta rikala, ze kdyz to bude to spravny embryjko, tak se proste chytne, kdy cert na koze jezdil...

Peci, ty jsi stejne muj vzor, byla jsi celou dobu cekani tak klidna... ja na to nemuzu prestat myslet, furt se pozoruju, jestli mam nejaky priznaky, prepocitavam dny, kdy bych asi uz mohla delat testik.... no magor.... :fearful:
12. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
A peci, citis jeste vajecniky??
12. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
cabalko-chvílema mě tam pěkně píchalo, ale ted už je to lepší, spíš jsem nafouklá, ale to už jsem si nějak zvykla:slight_smile:
ale poctivě jsem těch prvních 5dnů dodržovala ten šetříci režim a krom procházky jsem skoro pořád jen odpočívala....a vyplatilo se :slight_smile:
12. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
tak jsem doma z grilování a super, lepší než se tady užírat :slight_smile: pro mě teda jo. a jestli ty miminka nebo miminko k nám chtít bude, tak se to prostě stane. nic netahám, s ničim se nedřu a ted se jdu natáhnout k filmečku :slight_smile: a zítra se těšim na zahrádku :slight_smile: i když teda asi moc pěkně už nebude...

při prvnim jsem teda ležela jak hrom a nic nedělala a stejně prd...
12. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
misando; jen se setri :wink: urco se tam uz zahnizdujou :slight_smile:
12. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holčičky,
tak dneska byl krásný den, nákupy s miláčkem, koupáníčko s míláčkem...proste super den, škoda, že už je zase
zítra neděle a pak znovu do práce....ach jo

Misando, jen se pěkne šetři a odpočívej, je jasný, že když se to má povést, tak se to povede i tak, ale proč tomu odpočinkem
nepomoct a at se k holkám těhulkám pěkně přidáš

Cutce, tak koukám, že se vám povedlo IUI, to je super u toho moc velká šance není, já jí mám za sebou dvakrát, tak moc gratuluji

přeju všem dobrou noc, ikdyž už tu asi nikdo nejste
12. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak mišanda už tady od půl pátý čumí...děs děs děs..nějak nemůžu spát :frowning2:. v noci jsem měla silný Ms bolesti, tak doufám, že je všechno jak má :rolling_eyes: :confused:
13. čer 2010 ve 04:55  • Odpověz
autor
jinak všechny zdravím a přeju dobré ráno :grinning:
13. čer 2010 ve 04:55  • Odpověz
Misu, neboj, urcite je vsechno v poradku...

Jinak ja mam dneska nejakou skleslou naladu... do vcerejska me bolely (hodne) prsa i pupik, tak jsem si rikala, jo, neco se deje, super... a dneska rano se probudim a nic, prsa splaskly a skoro nebolestivy, o pupiku ani nevim... tak je to asi v haji... jsem z toho hrozne smutna... :cry:
13. čer 2010 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky, přeji krásné konečně chladné ranko:slight_smile:
misi neboj, ono to tak občas dělá
cabalko-to nic neznamená :slight_smile:
13. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
tak mišanda to ještě od půl 8 do osmi zalomila :slight_smile:

cabal, jak můžeš mít tímhle zkleslou náladu ty trubičko? :stuck_out_tongue_closed_eyes: dyk miminka o sobě stejně ještě nemůžou dávat pořádně vědět...a prsa mě bolely už tentokrát i před opu a taky ustávaj..myslím, že je to normální :slight_smile: však pak budeš ráda, až bolet nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peci, ty jsi měla nějaké příznaky?
13. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak tu čtu samé krásné zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Moc gratuluji Peci a Cutce. Borůvko to je bomba, to je sen, úžasné, gratuluji.
Moc moc držím palečky Mišandě a Cabal, ať se mimískové krásně zavrtávají.

Abig je mi to moc líto, příště už to musí vyjít!

Tak já si jdu v pátek pro protokol a píchajdy a 21.6. bych měla začít, už se začínám těšit.Od července budu na PN, tak doufám, že bude krásné léto a budem si to moct užít. Je tu někdo kdo začíná jako já, nějak ztrácím přehled?
13. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
pěkny den holky :slight_smile:
Cabalkova nic to neznamena,nebojky musiš věřit :slight_smile:
Miši ja měla hlavní příznak že jsem v noci nemohla vubec spat,pořad jsem se budila třeba ve 2 rano jsem si pustila telku a koukala než na mě přišlo spaní :slight_smile:
Pecičko krasny den i tobě :slight_smile: Maš krasne testíky :slight_smile: Taky jsem měla potřebu pořad testovat :slight_smile:
13. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
nan... jo, to nespani si pamatuju taky.... tak uvidime, nezbyva, nez cekat a doufat. :wink:
13. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
dobre ranko

cabal: uvidis, nehazej flintu do zita :wink: , urco se to povedlo :wink:

koubovka: dekuju

peci: ja taky testovala kazdy den :slight_smile: a kdyz jsem videla, ze carka sily tak uz jsem netestovala :grinning: , jeste porad tomu nemuzu uverit :sweat_smile: , je to divny pocit :sweat_smile:
13. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
holky, já vám ty // tak závidim, ani nevíte jak...

nanuš, bohužel na příznaky je ještě moc brzo...uvidíme co řekne test...furt holkám ještě věřim, že tam jsou a žijou... :dizzy_face: ale taky se bojim, pač už máme jenom poslední pokus...a zase čekání tři měsíce :zipper_mouth:
13. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
misando: nesmis se stresovat, tim si nepomuzes :wink: , kdy mas testovat?
13. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
ja vím Miši že je ještě brzy,ale musiš věřit.Myslím na tebe :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jo, misi, tak presne to samy si rikam taky, cekani do podzimu a kdyz to nevyjde ani tehdy, tak co???? Ale musime doufat... Ja bych mohla prvni testik zkusit nekdy za tyden, ale myslim, ze budu srab a budu se bat, ze bude bily, takze testit nakonec nebudu a pockam si na ms. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
cabalkova:a to si myslis, ze vydrzis? ja jsem si to taky rikala, jak vydrzim a testila jsem driv :slight_smile:
13. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ja nevim, cutce, rikala jsem si, ze bych mohla testnout pristi vikend, to budu cca 10.-11. den po transferu, to uz by tam kdyztak mohlo byt neco videt... ale asi se budu bat, ze testik bude prazdny, a nakonec netestnu, a budu se jeste chvilku kochat tou nadeji, ze bych mohla byt tehu. :pensive:
13. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
cabalkova: a nema se testit az 14 dni po transferu?
13. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
cabal, já nevim...testnou bych mohla v pondělí 21.6., když máme PK, tak by to mělo být vidět, zvlášť když si koupíš třeba ten citlivý mamtest s citlivostí 10. navíc stejně to bude 14dní po ovuli, takže možná i stihne dorazit MS, jestli to holky nevybojujou...takže tak asi :slight_smile:

mišanda má zase ráda ve všem jasno :slight_smile:
13. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
tak já razim na tu zahrádku, beru si s sebou knížku :slight_smile: a večer máme návštěvu :slight_smile:
13. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj děvčátka,

Misando a Cabal radši bych počkala s testem až ten 14 nebo 15 den, pokud se nedostaví MS, já mela 14 den ještě slabý proužek
Jinak příznakama se nijak zatím nestresujte, to nic neznamená, já mela maximálne pořád pocit, že už musí být MS, ale to bylo jak na houpačce, jednou ano a jednou ne,t akže to nic neznamená....věřte tomu, co víc pro to ted udělat, než v to doufat a věřit
13. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
cutce... ja ma oficialne testit dokonce az 18. den po transferu... ale to uz jsem minule daaavno krvacela.... s PK to je nekdy videt treba uz od 7.dne...l tak si vyber... nezapomen, ze v dobe transferu uz ma embryjko oproti "normalnimu" poceti treba pet dnu naskok.
13. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.