• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj kočky:slight_smile:
13. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Cabal, a jak dlouho jsi kultivovala?
13. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj Pecicko, jak se máš těhulko?
13. čer 2010 v 16:12  • Odpověz
koubovko-jak to jde? nějak jsem ztratila malinko přehled, jak jsi daleko
13. čer 2010 v 16:12  • Odpověz
koubi-mám se krásně, však víš, testím každý den jak hloupá :grinning: a mám radost z čím dál tmavších proužku
13. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
Jen testi, ten pocit je nádherný.

Já zatím žádný posun.
Můj dr. na kontrole videl na čipku pořád to samél jako při návšteve v nemocnici, takže musí do cytocentra v září na kontrolu.
Moc to nechápu cytologie na 1, ale furt tam nekdo nedo vidí.
Takže opravdu začneme až po té kontrole v nemocnici, snad už to bude v poho.

Tak začnu už jako mladá pani, asi to tak má proste být, tak jsem s tím smířená.
13. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
koubi-to vůbec nevadí, užiješ si svatbu a budeš se těšit na mimi a co se vůbec stalo při tom pokusu? Koukám zpět, ale nemohu to najít, jestli ti nevadí o tom mluvit....
13. čer 2010 v 16:27  • Odpověz
Ne Peci nevadí.
Všechno bylo naprosto super, jak jsem byla prvnička, tak jsem takový věci, o kterých tady píšete ani neuvědomovala.
Stimulku jsem snášela perfektne, vajíčka se vytvořila, odebrali mi jich devět, šest se jich oplodnilo a jediný, co bylo, že z toho byli krásný jen dve resp. jedno a druhé tak nějak. No tak bylo ET a po čtrnácti dnech test pozitivní, krev pozitivní.
Z čtyři týdny po jsem šla na kontrolu do centra a nebyla žádná srdeční akce, tak jsem šla za týden znovu a zase ne, takže do nemocnice na vyčištění
Doktor v caru říkal, že to bude nejspíš špatnýma spermijkama, to je zatím jediný problém u nás
13. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
to je teda smůla:frowning2:já jsem tady ze začátku taky koukala jako osel a nic jsem o tom nevěděla, jsem tady až od 2pokusu, taky se pořád bojím
13. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
koubi... meli jsme prodlouzenou kultivaci, ET byl dny po OPU, dostali jsme zpet dve ukazkove morulky, nakrocene na blastocysty.

Tak ti drzim palce do dalsiho pokusu a zatim si uzijes svatbu, to bude parada. Kde to budete mit??
13. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
Peci, vůbec jsem takovej konec nečekala, už jsem jednou přirozeně otěhotnela a potratila v pátém měsíci kvůli nejakému pitomému viru, tak jsem tohle nečekala
Cabal, mi to máme se svatbou trochu jinak, na obřad půjdem jen v šesti my dva a svědci a svědkovo partner a můj synovec, ségra mi jde za svědka
Potom to narafičíme jako oslavu přítelovo narozeni a tam jim to všem oznámíme, že sme se vzali.
13. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
No jo, koubi, to jsi tu vlastne uz psala s tou oslavou, to je super napad, moc se mi libi!!

Ja uz taky jednou otehotnela prirozene a taky jsem o to prisla... holt to mame nejaky slozitejsi, no... pritom u nas problem zadny, vse ukazkove... :unamused:
13. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
JOJO je to těžký, ale budem bojovat a tobě už to ted vyjde. Ty máš první nebo druhé ivf?
13. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
Koubi... druhe. Prvni bylo pozitivni, ale nedopadlo to. Tak snad ted?!!
13. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
Cabal, určitě to vyjde, to není možné v té smůle ne?
13. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak mišanda se vrátila ze zahrádky a měla i výbornýho hambáčka :grinning: domácího :grinning: Manža mi tady teď vysává a půjdeme dát prát prádlo spolu...no co víc si přát? :grinning:

holky, tak já teda nebyla těhotná asi nikdy :frowning2: takže v to doufám a věřím teď...uvidíme uvidíme...
13. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Misando, krásně se šetři a uvidíš, ted si tehu užiješ až až
13. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
BAAAAAAAAF holky co noveho? byla jsem cely vikend FUC :grinning: .... jdu si vas docist :wink:
13. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahoj holky
misando to je parada tak ted uz sekáš jen na ty//
cabalko neboj ono nam to jednou vyjde koukni na ostatní :wink:
13. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
@misanda tentokrat to vyjde :wink: MUSI!!!
13. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
@lumpajda ahoj, ja budu zacinat ve stejnem obdobi jako ty... tento mesic beru antiko. a 25.6. jdu na UTZ a vysetreni o pruchodnosti delozniho cipku a vyfasuju injekce a leky... no a proste OFICIALNE ZACINAM :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
dobré ránko,

tady je nějak mrtvo :grinning: mišanda včera upadla do bezvědomí docela brzo a vzbudila se až teď a to jenom díky budíku. jooo, vstávat v půl 5 je fakt za trest :zipper_mouth:

holky, už se těšim, až se pustíte do boje další a další :slight_smile:

konečně se nám ochladilo! mišanda ohřeje obídka až přijde manžílek a pak pofrčí ven :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
Nazdar misandaku, jak to, že vstáváš v půl 5?
14. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
misu, mas naskok, ja vstavala "az" v pet, no, sla bych si ted nejradsi lehnout... jak se citis??
14. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj krasotinky
po víkendu vás všechny zdravím :grinning: Tak jak jste zvládly ty úmorný vedra?Byl to mazec,ale stačilo.....v sobotu jsme udělali bazén,tak je jasný,že teď hezky a hlavně na koupání nebude :frowning2:
Včera mě taťka vzal na výlet,byli jsme v Děčíně na fotbale,vezli jsme mančaft,tak to bylo fajn,dala jsem si tam kuřecí pláteček na žampionkách a vídeňskou kávičku,prostě pohoda :slight_smile: .

A co vy všechny,jak se máte?Já to musím přelouskat,abych věděla....

Mišando,co mimuškové,už se zakousli????
14. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
nazdar borůvko :slight_smile:...no včera jsem nemohla nějak spát, mnooo...tak jsem radši vstala :slight_smile:

ahoj evi...jaký vedra? :grinning: my tu máme od sobotního večera krásných 23 a je to paráááda :grinning: a jestli se zakousli nevim...včera mě bolel břuch, dneska nic..neřešim...nějak to dopadne :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Misando gratuluji ke dvou krásným mimušátkům,věřím a držím palečky!!!! :wink:

Borůvečko velká gratulace,je vidět,že zázraky se dějí!!! :grinning:
14. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
daduš, ahoooj, děkuju...jak se máš ty a miminko?

mišanda pročítá téma adopce, aspoň něco mě drží nad vodou a vim, že i my se jednou dočkáme. a ted teda si jdu vysušit už konečně vlasy :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Misa to víš kyneme statečně,ale už se to blíží do finále,jinak je to čím dál tím víc náročné,ale kráááásné,neboj za chvilku to začneš pociťovat sama :wink:
14. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
Dada, děkuju:slight_smile: hlavně aby ten zázrak vydržel a byla těhu průkazka, atd. atd
:wink:

Misando, já ze včerejška na dnešek nemohla vůůůbec spát, vzhůru jsem byla taky dost brzy, nějaká divná noc to byla :angry:
14. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.