• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dobre ranko,

Boruvko: taky se bojis, ze se neco stane? Ja tomu porad nemuzu uverit, a strasne se bojim, ze o to prijdu :unamused:
14. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
daduš, jen hezky kyňte...aspoň jde vidět, že se mimís má tuze dobře :slight_smile:...ale fakt to uteklo...v srpnu budeš nejšťastnější maminka na celým světě.

cutce, boruvko : strach máme asi každá...prvně aby my jsme měly nějaký vajíčka, pak aby se to oplodnilo, aby se to zakouslo...a aby to dopadlo dobře...
14. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
misando: to mas pravdu. Co mas v planu na dnesek?
14. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
cutce, půjdu se trošku roztáhnout ven :grinning:
14. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
jaky mate pocasi :wink:
14. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj,tak já se dneska zase zapojím do pracovního procesu :unamused: Ve čtvrtek s žádostí o lázně na pojišťovnu a pak čekat jestli to dopadne... Navíte někdo nebo nemáte skušenost jak dlouho to může trvat než to schválí nebo neschválí???
Jinak u nás je pěkně hnusně,14 srupňů a pořát poprchává...

Včera jsem byla na muzikálu Děti ráje a líbilo se mi to tak moc,že jedu na podzim zase. Vaculík byl úžasnej a Sagi samozřejmně taky :slight_smile: Už dlouho jsem se tak nezasmála a nepobavila. Při závěrečném mixu písniček pařilo celé obecenstvo s nima,no supr,přesně to jsem potřebovala...
14. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
cutce, bojím se stále, je to snad horší než po transferu. Teď když nám to vyšlo přirozeně, představa, že by se něco stalo a zase jsem byla tam, kde předtím, je strašná. Nejdřív jsem se bála, abych nezačala krvácet, pak aby bylo srdíčko, teď zase čekám, aby byl v pořádku utz příští týden a genetika. U mě hormony pracují asi tak, že jsem neustále v depce. A to bych se tak chtěla radovat, ale prostě nějak nemůžu. Omlouvám se holky, že vám to sem píšu, možná to vypadá jako rouhání. Když jsme chodili do CAR a neuskutečnil se ani transfer, tak bych někomu, kdo by tady psal to co já, dala pěkně za uši, ale nemůžu si pomoct. Člověk tady čte takových různých příběhů. V něčem je internet super, ale někdy je to spíš na závadu...

Misanda: bledá závist, já fachám v práci... hele, když to budou dvojčata, tak jaký budou jména? :wink:

Ještě jsem teda chtěla napsat, že cutce nevím jak ty, ale já hrozně kynu, mám na hoře 2kg a to jsem teprve na konci druhého měsíce..
14. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
borůvko, kuš už...nebo tě fakt přijedu proplesknout...si to se mnou vyměň a čekej na výsledek ET :grinning: a já bych měla krásně svoje jistý v břuchu už :slight_smile:

já bych to ještě neřešila, jestli to budou nebo nebudou dvojčata a co by bylo kdyby...prostě uvidíme jak dopadne za týden test... :rolling_eyes:
14. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
boruvko: tak to ti nereknu, protoze se nevazim, ale jak moc nic nedelam, tak vecer ani nemam hlad a zjistila jsem, ze mene jim :confounded: , nevim jestli je to dobre nebo spatne.
a presne s tebou souhlasim, jak se citis, nejaka holcina napise, ze kdyz ji picha jen na jedne strane, ze to byva mimodelozni a ted premyslis, jestli te taky jen boli na jedne strane.

ja uz bych taky nejradsi byla doma, ale tady se chodi az do porodu do prace :cry: , protoze mam jen 9 mesicu materskou :angry:
14. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
Misando, no já jen, že nejdřív Hugo, potom Roza, jestli si to nepletu, tak si myslím, že to máš už dávno vymyšlené :grinning:
No právě, čekání na vysledky po ET je děsný, ale pak se strašně bojíš, abys to všechno nemusela absolvovat znovu a ty naděje nebyly v prd...i, pardon.
Cutce, já ze začátku skoro nejedla, zhubla jsem dvě kila, za týden jsem je nabrala a k tomu další dvě. Mám stále děsnej hlad.
Jinak taky vysedávám v práci a teď ještě budu zastupovat kolegyni, která bude 6týdnů na PN, tak to bude teda chuťovka.
Já jsem holky na konec tak ráda, že se počasí pokazilo, protože v kanclu bez klimy, do oken pere sluníčko, to je vážně eňoňuňo. Že to vyšlo přirozeně je super, ale je to bez PN. Takže si to užívám opravdu plnými doušky.... to byla ironie, kdyby někdo nepochopil. :wink:
14. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
borůvko, to se bojim i teď, že to budu muset celý absolvovat a já na to psychicky fakt nemám...jinak Rozárka platí stále :dizzy_face:
14. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj sluníčka:slight_smile:
14. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
Zdravím Peciško:slight_smile:
14. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
Pecičko, pardon :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
borůvečko ahojky.-)
14. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
jak se daří?
a misando jak ty?
14. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
Misanda se zase někam svalila a užívá plnou parou své PN :grinning:... provokatérka :wink:
Pecičko a jak je tobě?
14. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
borůvko-dobře, sem tam palí žáha, sem tam pichne a chvilku pobolí bříško a jinak spokojenost:slight_smile:už se těším na utz, jsem zvědavá, kolik jich tam je a jsem nervozní, aby bylo šechno v pořádku a bylo srdíčko.......pořád se bojím toho zamlklého těhotenství nebo co to tady holky píšou a tak.........
14. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky !!!

Jdu vás pozdravit od žehlení !!! Je "chladno", tak jsem se na to vrhla. Zítra si jedu ukončit nemocenskou a ve středu pádím do práce.
Právě jsem se objednala ke svému gyne na preventivní prohlídku a stěr z čípku a poprosím o vyšetření prsou !!! JAK JSEM před pár týdny slíbila a tak tedy přístí týden splním.

Těhulinky, pohlaďte bříška, čekatelky vydržte a těšte se !!!
14. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
abig ahojky:slight_smile:
14. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
Pecičko to znám. Já téměř žádné příznaky nemám a raději bych je měla. Jen mě bolí prsa, večer usínám už v osm a žáha mě taky pálí, ale až tak od oběda až do večera... Obavy jsem měla taky. Když jsme měli na utz srdíčko, tak jsem si oddechla, ale to mi vdrželo asi ten jeden den, teď se třesu na další utz, jsem hloupá, že jsem si tady četla ty nejtragičtější příběhy, bohužel. Nejlepší je, když je člověk v nevědomosti. Holky, co neměly nikdy problém otěhotnět, si to užívají, nic si nepřipouští. Je pravda, že s tím člověk stejně nic nezmůže, no to si ale říkej, že jo....
Abig, zdravím. :wink:
14. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
borůvko, právě jak psala koubovka, že všechno bylo oki a pak šla po 4týdnech na ozvy a nic, tak od té doby mě to pořád hlodá, ale už jsem si řekla dost, srdíčko tam je jen nevím jestli jedno nebo dvě :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
pecičko, tak tak nějak to mám já. Budu doufat, že já nejsem a nebudu ten případ, ale někdy mě to přepadne.
14. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
je to tady hrozně fajn, moc mi to pomáhá, ale ty příběhy se smutným koncem mi pak nahánějí strach
14. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
Potřebovaly bychom tady Misandu, ta by nam dala, za ty kecy pesimisticky :grinning:
14. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
to teda ano:grinning:
dorůvečko, ale musíme myslet pozizivně, když už jsme to vybojovaly tak daleko,no ne? :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
nene, mišanda krmila manžílka a sebe. holky já mám žaludek na vodě jak prase...to bude od toho utroše...ach jooo :pensive:

jinak abig, ty vyšetření souhlas!! já si to nechám vypsat taky, kdyby nic...

a holky, jako co to tady máte za shromáždění pesimistickej čarodénic???? děte dodža :slight_smile: já si to s váma vyměnim :stuck_out_tongue_closed_eyes: buď te rády, že máte svoje "jistý" tam, kde mít máte :wink:
14. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
a nic nečíst!!!!!!!!!!!!
14. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
... Já to věděla...... že nás ta holka seřve :grinning: :grinning: :grinning: No jó nó.... :wink:
14. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
misando-už jen pozitivně:grinning:
jdu se teda krmit :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.