• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ja si stejne myslim, ze bat se budem ted uz naporad, at jsou ted v brisku a nebo kojenci, batolata, skolaci, pubertaci, dospelaci. budes uz se ted porad jen o ne bat, aby byli v poradku :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky děvčata,borůvko,gratuluji,že ti to vyšlo přirozeně,zázraky se prostě dějí.Peci jak je,ty jedna těhule?? :grinning: Holky to já mám taky obavy při každém utz.Zítra jdu k doky,tak jsem taky nervozní a doufám,že bude vše ok.Hlavně proto,protože mě včera otekly děsně nohy,hlavně nárty a dnes je to ještě horší.Tak uvidíme.Otékají Vám také někomu?
14. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
zdravím všechny
miso jen do nich :wink: my čekáme a holky se mají radovat a ne strachovat hned bych si to s vámi vymenila :grinning:
14. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
cibi, viď? jsou to vopice paličatý :grinning: tečku dostanou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 16:27  • Odpověz
jen pockej misando, co budes rikat za par tydnu az se o ty sve budes taky bat :wink:
14. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
cutce, mišanda se teď bojí aby vůbec kdy otěhotněla...tak uvidíme jak to se mnou a mojí psychikou půjde dál :grinning: :grinning: :grinning:

jdu si něco naházet do žaludku, od včera ho mám jak na vodě :frowning2:
14. čer 2010 v 16:31  • Odpověz
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF :grinning:
14. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
uz jsem si vas docetla :grinning:
14. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
ach jo... jak prijdu z prace domu, je tady uz mrtvo :frowning2:
14. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
ahoj pampi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
a kdepak máme vůbec alex??
14. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak jsem si vás taky dočetla, to je neco.
Mrzí me, že jsem ti Peci nasadila brouka do hlavy, vůbec si to nepřipouštěj a radši se teš na to, že to bude v pořádku.
Já mela před tou kontrolou zvláštní pocit, asi šestý smysl....takže žádné takové myšlenky
14. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak hlásím, že v noci jsem měla hrozný ms bolesti, takže jsem vybobkovaná a bojim bojim. a pak se mi zdálo jak jsme přešli do iscare, pač nám to nevyšlo a měli jsme za doktorku Terezu Kostkovou :grinning: :grinning:

jak se máte?

Mišanda musí jít za chvílu uvařit oběd a pak razí na pedikurku a možná si pojede koupit sodastream :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
Pěkné ránko holky :slight_smile:
tak mě už pomalu začíná sezona,začínám lítat mezi letištěm a domovem.....jsem zvědavá,jak dlouho to vydržím!!!!O víkendu už mám i noční přílety,to bude pro mě hrob,jak teď pořád chrápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale každá pětka dobrá,tak to snad zatím zvládnu :wink:
Mišo já jsem měla taky ms bolesti,takže buď v klidu :wink:

Peci,Abig,Cutce,Pampeli,Boruvko,Cibko,Nano,Koubi,Zazy všem ahojky a jestli jsem na někoho zapoměla,tak se omlouvám.....dneska mě nějak bolí hlavinka :frowning2: asi nějaký špatný tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Eviku jak jakože lítáš mezi letištěm a domovem? copak to máš za práci?
Mišáku, jak říká evik, ty ms bolesti mi přijdou vcelku normální. Já jsem je sice neměla takhle brzy po ET, protože jsme žádný neměli :wink: ale po tom, co jsem zjistila, že jsem těhotná, mě břicho pěkně pnulo.
15. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
dobre ranko,

eviku: taky musis odpocivat, tak to moc neprehanej :wink:

misando: me bricho po tom IUI neprestalo bolet a sem tam me tam strasne pichne a porad poboliva :wink:

ted mam problemy se zacpou :unamused:
15. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
Boruvko vozím lidi,co odlétají na dovču na letiště a zpět,oni si nechávají u nás na pozemku auto :wink: To ježdění mi nevadí,je to na letiště 10 minut,ale horší bude to vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V hlavní sezoně i několikrát za noc......
Když to nepůjde,tak se na to vyprdnu,to je jasný,stejně mě čeká začátkem července plodovka a pak hned za týden jedeme na dovču,tak to bude klídek!!!!
Musím si zajet koupit melouna,jsem po něm,jak bláznivá :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
tak mišanda je doma z pedikury a dneska dávám oraz, pač břuch mě bral i po cestě...sice jenom lehce...ale tak ať se tam maj holky dobře...hodim nohy nahoru a budu si číst :slight_smile:. jinak hlásim, že žaludek stále na vodě :frowning2: už třetí den...holky, míváte to po utroši taky??? já si ho zavádim spodem...ach jo...

cutce, a kdy ty už konečně jdeš na utz?

nj, evik je naše páááni enženýrka :grinning: jen si pěkně dejte melounka...toho má mišanda taky tuuuze ráda :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
misando: jjj jen pekne odpocivej :wink: , ja jdu na UTZ az za 14 dni - 29.6. :sweat_smile: , driv me nechteli, aspon tam neco bude videt kdyzuz tak uz :grinning:
15. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
cutce, tak to jdeš den po mě - mišanda bude mít výsledky z krve 28.6. - to máme to výročí od svatby...tý jo, už dva roky...letí to strašně!!!

každopádně jsem se stavila v dmku a koupila jsem si ten těhu test, co jsem do něj začátkem stimulace omylem cvrnkla a spadl na zem :slight_smile:
autor
ahoj peci :slight_smile:
misanda: to je skvely, to by byl ten nejkrasnejsi darecek :grinning: :grinning: :grinning:

peci: ahojky, jak se citis?
15. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
misando-jak je? Koukám, že píšeš o těch bolestech, ty já mám dodnes občas a ten žaludek na vodě, to právě nevím, protože já ho tak taky měla od začátku a těhu jsem, tak co z toho je těhu a co utroš to fakt nevím
15. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
citce-já se cítím skvěle:slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
to se mas, me je porad spatne, brisko me porad boli a sem tam picha, zada me boli a prsa strasne :sweat_smile: , ale aspon vim, ze je vse v poradku a jsem stale tehule :grinning:
15. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
je ja si pisu sama sobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a taky mi to nemysli :grinning: :grinning: :grinning: . To melo byt pro tebe peci :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
peci, stále testuješ? :grinning: no, já ten žaludek na vodě mám prvně...fakt dneska už třetí den...a včera mě celej večer i pálila žáha, ale teď je to už zase v pohodě...a teď jsem měla takový dobrý gnočky s čerstvým špenátem a stejně je mi blbě :zipper_mouth:

ale jinak já fakt příznaky nemám...navíc je ještě prostě brzo...si myslim...
15. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
jo,jo čůrám, ale dneska ještě ne, mají ze mě doma srandu :grinning: dneska teprve budu :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
misando: nema cenu spekulovat, ale strasne moooooc ti drzim pesticky aby to vyslo :wink:

ja testovala dnes rano :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.