• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dobre ranko,

zazy: velka gratulace :wink:

misando: musim rict, ze mas presne ty same priznaky, co jsem mela ja, takze hlavu vzhuru :wink:
16. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
nj holky, někdy asi tu krizovku musíme mít každá...tak na mišandu to padlo teď no...ale klidně to ráda někomu přenechám...chcete?? :grinning:
16. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
misando: ale nevim, proc bys ji vubec mela mit? Ty mas uplne ty samy priznaky, co jsem mela ja a podivej :sweat_smile: :wink:
16. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
pěkné ráno všem!!!!!
Mišando,nestresuj,Abig má pravdu,příznaky na MS jsou stejné jako na těhu,takže klííííííd!!!Někam vyraž a snaž se zabavit hlavinku,ať se ti tam pořád nehoní ty myšlenky :unamused: Je to sice těžký,ale pomůže to.....

Peci ty budeš mít natrénovaný vstávání dopředu.......já bych pořád spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem zase vylezla až v 9.00 a to jen proto,že jsem musela odvézt holku na autobus

Abig a co ty?Už je líp?Co nějakou dovolenou plánujete?

A co vy ostatní a dovolená????Razíte někam??
16. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
cutce, prostě mám takovej pocit..navíc příznaky...tomu se nedá ani tak řikat...

to je prostě úděl ivf...zbytečně se moc pozorujeme :frowning2: :zipper_mouth: chtělo by to na 14dní zalézt do jámy a spát :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
ahoj evi!!!

já bych taky jela na dovolenou , ale letos asi bude prdková...maximálně tady po ČR, ale i tady je krásně :slight_smile:, tak aspoň na nějakej ten prodlouženej víkend.
16. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
evik: ahojky, mi premyslime, ze bychom vyrazili na posledni dovcu jen ve dvou s bruchem nez se to narodi, ale zase mam jen 5 dni dovoleny a chtela bych jet jeste domu za nasima, tak nevim :unamused:
16. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
Jj Mišo,to je přesně o tom,že víme,že to v pupíku je a teď se čeká,jak to dopadne.....povede se,nebo néé???Je to na nervy,ale jsme silný ženy a zvládneme to,celý ten proces až do porodu :grinning:
16. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
já si právě taky šetřim dovolenou, i když vlastně nevim na co :grinning: u nás je to spíš o financích, teď padlo hodně na ivf a jestli budeme muset jít znovu, tak to se s dovolenou můžu teda rozloučit.

a taky jsme si koupili novýho noťáska :sweat_smile:
16. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
holky, jdu vařit a pak ven...potřebovala bych zajet nakoupit i maso...to je děs, když musim dělat i obědy :grinning:
16. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
My taky jedeme jen tady,do Českého Ráje a už se nemůžu dočkat....je tam nádherně!!!K moři bych jela teda taky,ale to si netroufnu a hlavně na to nejsou broky,tak to vidím až prckovi bude tak rok a půl,takže za 2 roky :grinning: :grinning:
Už řešíme,jestli s bobískem vyrazíme na hory,budou mu 2 měsíce,tak pořád váhám,ale asi to riskneme,prý ať si zvyká,říkal taťka :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahojda holky:o)
misando hlavu vzhůru, uvidíš, že tentokrát to klapne :wink: vem nějakou fajn knížku a nemysly na to. vím,že je to děsný a člověk se stále pozoruje , ale bude to o.k. :wink:
nazdárek eviku, cutce, peci a všechny ostatní.
Máte pravdu, tím, že vímě že jsou tam, tak se člověk víc bojí a pozoruje a nezmizí to ani prvním ultrazvukem a podobně. Ale tady už budou jen samé // a pak břichulky a pak mimísků habaděj :slight_smile:
Já jak jsem vysadila prednison, tak jsem hned ví v pohodě a tolik nemusím spát. Ještě se těším na ten utrouš, až nebudu muset brát, páč po něm je mi furt divně :unamused:
A jakpak se jinako máte? :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
salopa: ajhojky, ty jeste beres nejaky prasky? Na co? Ja neberu vubec nic :astonished:
16. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Jo tak masíčko už taky potřebuju doplnit do mrazáčku,nějak začíná svítit prázdnotou :slight_smile: :slight_smile:

Dneska nevařím,včera jsem dělala květák a mám naloženou čínu.....Baruš květák nemusí,ale hlavně chodí do práce,takže se tam napapká :grinning:
16. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
ja bych mozna taky varila, kdybych byla doma :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
ahojky, zdravím zbytek holčin :slight_smile:
abig-na utz jdu 22.6.
16. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahojky Salop a ten Utroš bereš do 12tt???Já už neberu nic a jsem pořád unavená,teda už né tak moc,ale stejně.Beru jen Mamavit(vitamínky pro těhule) :slight_smile: Výsledky z Imuna mi přišli,je to v pořádku,imunitu proti trofoblastu mám OK,takže moje tělo se miminko nesnaží vypudit,což jsem ráda :slight_smile: :slight_smile:
Příští týden mě čeká poradna a genetika,tak jsem zvědavá,jaké výsledky budou z krve ze screeningu :confused:
16. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
Peci to je už za chvíli...já jsem táááááák zvědavá,jestli tam máš jednoho čudlíka nebo dva :slight_smile: Ať je to jak chce,hlavně aby bylo vše OK.
16. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
eviku-a proč jdeš na ten odběr te plodovky?
16. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
eviku-neboj, hned jak to budu vědět, tak pisnu :slight_smile: jsem blázen, pořád každý den testuju :grinning: aspon mě to vždycky uklidní, že je všechno oki :slight_smile: já si myslím 2 a dcera mi přeje 4, to je hodná hlka,co? :angry:
16. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
Jo a ještě jedna věc :slight_smile: Včera jsme po dlouhé době na to vlítli :grinning: teda jen zlehka,ale bylo to jako poprvé :slight_smile: Musela jsem taťku dost přemlouvat,pořád nechtěl a bál se,aby se něco nestalo!!!!
16. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
Peci jako že by se ty dvě ještě rozdělili na jednovaječná dvojčátka jo???To je ale dobrá duše :grinning: :grinning:
Na plodovku kvůli věku....tebe asi taky poženou,ale můžeme to odmítnout.Já pořád nevím,uvidím co mi řekne genetička příští týden a hlavně jak dopadne ta krev.
16. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
eviku-ty jsi dobrá :grinning: já taky přemýšlím, kdy to bude možné :grinning:
16. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
@pecicka Testování znám,mám jich tady taky dost na památku :grinning:
evik: ja mam na to ted vic chut jak jindy, nevim proc :sweat_smile:

peci: jinak dcera ti preje :grinning:
hm, no já v tom mám jasno, když budou všechny výsledky jak mají být a vyloučí riziko poztižení, tak na to asi nepůjdu
16. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
evi-tk víš jak, člověk se pořád obává, aby bylo všechno oki:slight_smile:
cutce-dcera si dělá legraci, jen mě tak zlobí, ještě testuješ?
16. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
@pecicka Ty ještě vydrž :grinning: Ale když je všechno v pořádku,tak proč ne....nebyla to žádná divočina a taťka už taky potřeb oval trochu změnu :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
holky, dneska vařím koprovku a nový brambory:slight_smile:
16. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
cutce: jojo, beru ještě utrogestan a kyselinu listovou. musím.utrouš je stále na udržení mimi a kyselina listová je pro mimi, aby se minimalizovala možnost rozštěpů a podobně. to se bere i při normoš těhu:o)
eviku: jojo, do konce 12 týdne musím bárt utrouš a kyselinu listovou a vitamíny mi doktorka nedoporučila. tak zatím mám doma spectrum, tak papám to:o)Tak to unavení asi toliko už nepřestane, ale je fakt, že ten prednison mě dostával na kolena úplně. Teď jsem zase víc fit. Mno to je super, že imuno je v pohodě a uvidíš, že i vše ostatní bude o.k.
JInak já si teda koupila krém na břicho proti striím raději už teď, preventivně mažu, než začně břicho růst:o)
pecicko, taky jsem moooc zvědavá kolik mimísků tam bude:o)
16. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.