• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
peci: ted uz budu jednou tyden do UTZ testovat, jinak me je porad divne, takze vim, ze tam porad je :sweat_smile:

jsem cetla, ze sex nema vliv na miminko :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
neboj, to já bych taky až po tom 12týdnu, dřív ne, miláček má pochopení :slight_smile: pomáháme hold jinak :grinning:
16. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@cutce já jsem právě ze začátku vůbec neměla a teď to na mě nějak huplo :grinning:
@pecicka už netestuju,ale těším se zase na další UTZ...a hlavně bych chtěla vědět,co má mezi nožkama :grinning:
16. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
eviku však už to mimískovi vůbec nevadí :slight_smile: a myslím,že i tebe to uvolní mnohem víc:o)
16. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
holky, to je sranda se o tom bavit, ale je to normální a patří to k životu,že? Jen my máme obavy, aby se něco nestalo :unamused:
16. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
salopko-ahojky, no už se nemůžu dočkat, až se dozvím, kolik jich tam je:slight_smile:
16. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
To je jasný,hlavně ty chlapi jsou v tomhle bojácnější než my,tak jim to nedělá problém :slight_smile:
Cutce to je dobře,že to cítíš,že se pořád něco děje....i z nevolností máme radost,protože potvrzují dobrou věc :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
holky, tak já jdu vařit a potom zase nakouknu :slight_smile: papapapapa :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Salop taky si myslím,že mu to nemůže ublížit,max si řekne"sakra kdo mi to sem leze" :grinning: :grinning:
Peci je to normálka a samo to patří k životu,tak proč si o tom nepokecat nééé???
Jdu si udělat tu čínu,nějak se mi zase kroutí žaludek..... :grinning:
16. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
evik: ja nevolnosti nemam, jen me porad boli bricho a prsa :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
tak příjemné vaření peci :slight_smile: mno já nemohla ani mluvit, když jsem ten UTZ viděla:o)
přesně tak eviku více se bojí, takže je to vše v pohodě:o)
ale rozjíždí se nám to tu hezky. to bude samej zimáček tady :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
jooo..taky jsem manžovi říkala...pak až se narodí, tak ho bude píchat prstíčkema říkat, to jsi byl ty co mi tam furt lezl? :grinning:
16. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
salopa : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
cutce a jak ty se cítíš?
16. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
salopa: boli me bricho, prsa a zada, ale jinak vcelku fajn. Bricho me hlavne boli kdyz se vycuram, nevim, jestli je to v poradku nebo ne :unamused:
16. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
cutce myslím že jo, jen se to tam bohužel tak nějak všechno mění. a nebo zkus zajít za doktorem, jestlit řeba nemáš nějakej zánět, ale je pravda, že probíhá děsná změna v těle a tak se člověk nesmí divit, že bolí bříško a tak
16. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
ja uvidim az na to UTZ co mi reknou, neni to takova bolest abych to nevydrzela :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
Salop ty budeš mít přímo ledňáčka :grinning: A to je super,protože já jsem taky :slight_smile:

Cutce to břicho je normální,přeci jen po té stimulce zlobí vaječníky,ale srovná se to neboj a pak už bude jen dobře!!!
16. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
no taky jsem silene zvedava kolik bobisku tam bude, nechavali nam 3 foliky :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
cutce a kdy jdeš?
jojo..přímo ledňáčka :slight_smile: pokud se mu teda nebude chtít na svět dřív:o) Ale už se těším a moc. Včera jsem koupila první dupačky na spinkání. A mám z nich děsnou radost:o)
16. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
salopa: jdu 29.6.

ty jsi koupila teprve prvni dupacky? :grinning: :grinning: :grinning: , ja uz nakupovala jako diva za injekce co jsem dostavala jako utechu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , mam vse v albu :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
salopa: a kdy se to ma narodit? Ja mam narozky v lednu :grinning:
16. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Tak to už je za chvilku :slight_smile: To jdeš den po mně . Já jdu 28. na kontrolu:o)
taky ledňáček? mno když jsem to tam počítala, tak někdy kolem 15. ledna:o)
16. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
Cutce ty jsi taky lednová???Já taky :grinning: Až 29.6?????To je dost dlouhá doba nééé???Já už taky nakupuju jako psycho :grinning: Ale teď už jsem řekla,že dost,pže neutrálních věcí mám plno,tak teď už budu nakupovat do barvy,až se miláček ukáže,co mezi nožkama schovává :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
je ja mam 19. ledna narozky :grinning: . me to vychazi na 11.02.2011
jojo, teprve první. nechtěla jsem dřív nakupovat. a i teď se bojím, abych to nezakřikla, ale nemohla jsem si pomoct:o)tak to já hned juknu na tvoje oblečky:o)
jj, taky jsem lednova :grinning: . me se nezda, ze je pozde ten UTZ, aspon tam bude vic videt :grinning: :grinning: , uz se moc tesim
16. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
a ty jsi kdy eviku?:o)
týý jo..cutce...ty toho máš :slight_smile: když já se bojím ještě nakupovat:o)
tady je samej ledňáček:o)
16. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se konečně donutila napsat :grinning:
16. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
@cutce to asi máš pravdu,že bude víc vidět,ale já bych se zvědavostí asi zcvokla :grinning:
@salopa mě taky všichni nadávali,že je to moc brzy,a aby se něco nestalo,ale já věřím tomu,že pokud se má mimčo udržet,tak to ani předčasné nakupování neovlivní :wink: To prostě nejde tomu odolat,když je tolik nádherných věcí....a co teprve Cutce tam u nich,to jsou super hadříky :sweat_smile:
@cutce měla jsi si otevřít obchůdek s mimi věcičkama :grinning:
16. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.