• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
včera jsme měli ET mám u sebe dvě potvůrky :grinning: , píchali mi včera ještě 5000j pregnylu měla jsem sliznici jen 8,3mm tak snad pomůže jinak mám samozdřejmě utroš 3x2, prednison 2,5mg a k tomu ještě fraxiparin takže si to užívám :slight_smile: jinak pořád spím jsem hrozně unavená....to k tomu patří
16. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
Salop já jsem 24.1.,přesně měsíc po svátku :grinning:
Ahoj Alex :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
Alex tak moc gratuluji k mimískům a ať se jim u tebe líbí!!!!!
16. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
a bříško taky bolí jak na MS a občas píchnou a zabolí vaječníky tak uvidíme
cutce: ten záchod je naprosto normální někdy se mi i stávalo když jsem byla před rokem těhotná, že jsem se musela přemlouvat abych se vůbec vyčůrala prostě se to v bříšku mění - dávej na sebe pozor a užívej si to těhu je božíííííííííí :grinning:
@evik73 máš pravdu, ale já jsem v tomhle asi blbá, no:o))ale věciček je vážně nádhernejch :slight_smile: by se člověk mohl zbláznit a nakupovat vagony :grinning:
@alex001 mno supeer, tak gratuluju a hezky odpočívej :slight_smile:
evik: ja to vsechno nakupuju na ebay :grinning: :grinning: :grinning:

alex: tak drzime pesticky at se chyti :wink: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
tak tak dlouho kulíšek určo nevydrží :grinning: termín mi teda vypočítá doktorka až teď 28. jak bych měla dosta i průkajdu. teď jsem to jen tak letmo počítala sama. :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
evik73: děkuj opatruju je jak jen můžu, ale díky tomu pregnylu nebudu moct vůbec testovat.... :frowning2: , no ale je to možná dobře alespoň nebudu stresovat :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
cutce: ebay je super :slight_smile: a hlavně je tam toho hafo :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
holky já vám tak závidím....samozdřejmě v dobrém a moc vám to přeju :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
ja si to tam vzdy vyclenim, ze chci jen nove, ale stejne je tam toho strasne mooooc

alex: ja mela taky pregnyl, tak jsem testovala 18 den po IUI :wink:
16. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
cutce: jj pamatuji si já testovat asi nebudu protože mám kontrolu už 28.6. to bude 13DPET je to nějak brzy, ale krev už by měla být pozitivní pokud to vyjde :grinning:
16. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
alex, neboj, taky se dočkáš:o)
16. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
Alex,tak to přesně znám,pže já jsem měla po ET Pregnyl dokonce dvakrát a to 4 a 7 den po ET :frowning2: Takže jsem taky netestovala,až den před kontrolní krví.....asi 16 den.

Salop to asi nevydrží :slight_smile: Já mám podle MS 21.12.,pak mi to moje dr.podle jejího utz vypočetla na 15.12. a teď podle screeningu mi to vyšlo zase na 22.-23.12.Tak si vyber :grinning: Hlavně si vybere mimuško,kdy bude chtít vykouknout na svět.Holka měla být taky lednová a tak strašně pospíchala,že je 19.11. :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
salopa: jj věřím tomu že brzy - už to trvá hroezně dlouho letos je to 6tý rok co bojujeme - minulý rok se konečně zadařilo, ale bohužel jsme o naši holčičku přišli mám špatnou imunologii a kdyby se to vědělo tak to takhle nedopadlo..., ale bojujeme tak věřím že se dočkáme :wink:
16. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@evik73 Mno pěknééé, to bude vánoční dááreček :slight_smile: Přímo pod stromeček :slight_smile: Taky si myslím, že mimísci si to vypúočítaj sami a vykouknou jak se jim bude chtít :slight_smile: Tak já se nechám překvpait jak mi to vypočítá moje doktorka a jak na screeningu:o)
@alex001 to už je dlouhá doba, ale uvidíš, teď to bude super :wink: hlavně na sebeb buď opatrná.určitě se dočkáte :wink:
16. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
Alex :frowning2: to je mi líto,že máš za sebou takový špatný zážitek!!!I to máme trochu společné,já jsem přišla hned o dvě holčiny v 23tt :cry: Tak teď už bude jen dobře a zadaří se ti,uvidíš,však už si to po tak dlouhé zasloužíš!!!!!
16. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
Salop jooo,to bude takový Ježíšek :grinning: :grinning: Ale myslím,že to bude dřív.....asi budu mít problém ho donosit do termínu!!!Hlavně aby to nebylo moc brzy a bylo v pořádku a zdravé!!!!!
Já se prozatím loučím,musím se udělat krasavicou a vyrazit do spořitelny a něco pokoupit.Tak se mějte kočky krásně!!!! :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
holky, vy jste to teda zase rozjely, ja byla na obídku a teď dočítám a dočítám.. :grinning:
salopko: ahojky, já jsem nenakoupila ještě stále nic, pořád se bojím.
pecicko: jéé, my máme stejný termín. Já jdu 22.6. taky na utz a ještě k tomu na nějaké první těhu náběry.
Jinak holky mně říkala doktorka, že sex ted v prvním trimestru nedoporučuje nebo s kondomem, kvůli možnosti infekce, tak nevím. Ale já jsem teď stejně, když přijdu z práce už v osm mrtvá, takže bych se zatím stejně na nic nezmohla :grinning:
16. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
evik73: to je mi moc líto jak je možné že se něco takového stane? Tělíčko nezvládlo dvojčátka - vůbec to nechápu musí to být šílené mi jsme o naši princeznu přišli ve 12tt tkaže to bylo "naštěstí" na začátku....(zastavilo se jí srdíčko)
16. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
a i tak to bylo něco šíleného člověk začne okamžitě přehodnocovat celý život ...
16. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
eviku, tak budeme přemlouvat, aby vydrželo mimnko co nejdýl a hladit pupíka na dálku, že u maminky v bříšku je hezky, tak ať si počká na ten správný čas :slight_smile: jako třeba přímo pod ten stromeček :slight_smile:
nazdáárek borůůvko:o) jsme dvě :slight_smile: já mám jen jedny dupajdy :grinning:
Tak mně teda doktroka o sexu nic neříkala, ale já bych stejně bez ochrany nemohla díky té alergii :unamused:
16. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
evik73: já myslím , že bude vše v pořádku určitě si Tě pořádně pohlídají, aby se to neopakovalo!!!
16. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat?
16. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
Mno nic holky, jdu se nachystat a utíkám na nehty :slight_smile: Zatím papapa
ivett vítej mezi náma a IVF se vůbec neboj. Není to nic strašného :wink: A píchando je v pohodě :wink:
16. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
ivett: ja ti bohuzel pomoct nemuzu jelikoz jsem na IVF nebyla

salopa: uzij si to :wink:
16. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
salopa, díky! Je milé číst něco povzbudivého. Všude jsem se jen dočetla, jak je IVF nepříjemné, bolestivé, atd. :confounded:

cutce, takže vám se povedlo přirozeně? Blahopřeji... :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
ivett: ivf je záhul hlavně pro psychiku, fyzicky se to dá zvládnout, myslím, vcelku i v pohodě :wink:
16. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
holky potřebovala bych info ohledně PN - dá se při ní jet na dovolenou? stále nevím, jak dopadnu, jestli tady v práci budu zvládat, ale zase bych kvůli miláčkovi nechtěla celé těhotenství sedět doma.. Tak nevím jestli se s tím dá jet někam třeba na týden? Jak to budete dělat vy?
16. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
nene, mela jsem jit na IVF, ale nereagoval jsem dobre na hormony, takze jsem mela malo foliku, tak jsme se rozhodli na IUi a ono nam to vyslo :grinning:
16. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.