• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
cutce, tak to je super! :slight_smile:

boruvkova, my máme právě plánovanou dovču na září. Je to letecky na 14 dní. Mudr. mi říkal, že v první trimestru, pokud bude vše v pořádku, v tom nevidí problém. Ale taky nevím, jak to bude v práci. Dělám účetní a nemám žádný zástup. Šéf se mnou počítá i v průběhu mateřské. Protože stavíme domeček, tak jsem si říkala, že bych to z domu zkusila, ale pokud bych nestíhala, tak bych nepracovala. Ale chtěla jsem to vydržet, zůstat co nejdéle v práci. Jenomže teď si šéf vymyslel, že svoji firmu (fyzická osoba) přetransformuje na s.r.o. a to se teda bojím těch stresů. Jsem mu řekla, že místo toho, aby mi práce ubylo, tak mi ji přidává a že nejsem schopna mu říct, jestli to zvládnu. Chci být v psychickém klidu. Jenomže, jak s dovčou, to fakt nevím. :confounded:
16. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
ivett, mam to uplne stejne. Tady v práci jsem na nervy, měli bychom podle mě patřit do rizikové skupiny, když nás léčí na neplodnost, ale nám se na konec zadařilo přirozeně, takže PN z CARu jsem neměla. A teď řeším co s tím. Taky bych chtěla chodit do práce, ale kolega mi kouří pod nos, práci mám dost stresující a říkám si, jestli mi to stojí za to. Ale zase být na PN a nehnout se z domu třeba na týden na hory se mi taky nechce. Holky jak vy to budete dělat, když tu PN máte? dovolená mimo domov vadí nebo nevadí?
16. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
boruvkova, já jsem si právě říkala, že bych do té dovči chtěla vydržet v práci a po dovči nastoupit na PN, ale fakt nevím, jestli to budu riskovat. Přesně, jak píšeš, mě nekouří pod nos kolega, ale rovnou šéf, takže tomu se to hůř říká, aby byl ohleduplný. :confounded: No ale říct mu to řeknu. Tam jde spíše o to, jestli tvůj šéf je takový, že i přesto, že jsi na PN kvůli těhu, ti bude dělat naschvály tím, že si tě nechá sociálkou zkontrolovat? Pokud je v pohodě, tak si myslím, že by nemusel být problém odjet na dovču. Můj šéf je takový, že pokud bych i přes to, že bych měla PN, ale chodila bych sem tam do práce a dělala stále svoji práci, tak mu můj odlet na dovču nebude vůbec vadit, ale kdybych mu řekla, že chci být v klidu a ať si najde zástup, tak se bude snažit, mi dovču překazit právě kontrolou ze socky. :confounded:
16. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
No právě. V práci mě to hrozně štve, zastupuju ještě kolegyni, která je na 6 týdnů v nemocnici, takže práce za dva, ale nikdo to neocení. Ale zase být stále doma a myslet na to, jak dopadnou jednotlivá vyšetření a nemoci se kromě snad vycházek hnout z domu, to teda taky nechci, takže budu muset překousnout jedno nebo druhé.
16. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
tak ja jsem v praci az do porodu :frowning2:
16. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
cutce, ja jsem taky planovala pracovat co nejdele, ale kdyz vidim ,jak se tady ke me chovaji, tak si pripadam jak rohozka... dneska jsem delala z atu nemocnou kolegyni nějaké věcí, které bylo potřeba odnést na recepci, aby je tam poslali poštou a když jsem řekla kolegovi, jestli by mi pomohl, abych to nemusela tahat, protože to bylo celkem těžký, tak to bylo jako když ho obtěžuju, ale když jsem byla nemocná doma, tak jsem mu byla dobrá, když neuměl udělat něco v práci, to jsem mohla mít klidně homeoffice za peníze z PN.
16. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
tak ja nemam ani jinou moznost :unamused: , me PN nikdo nenapise :confounded:
16. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Teda holky,tady se dneska kecá :slight_smile: :slight_smile:
Alex čas to všechno zahojil,ale bylo to těžký!!!!!Ani nevím,proč to tak skončilo,možná po redukci,měli jsme mít trojčata :slight_smile: Teď věřím,že to bude dobré :grinning:
Ivett vítej u nás a hlavně se neboj,IVF je brnkačka,jen trochu psychicky zátěž,ale my jsme holky statečný a všechno vydržíme :grinning: Jen se připrav,že budeš pořád na něco čekat....

Tak já jsem uplně v pohodě,nemakám,takže nemusím řešit PN :grinning: Ale zase jsem bez prašulí :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tou dovčou nevím,tady u nás to není problém,nahlásíš adresu kde budeš,ale jak to je pokud jedeš do zahraničí to fakt nevím :confused:
16. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
“evik, díky za přivítání! Nechci být netaktní, ale ty jsi čekala trojčátka? Bylo to po IVF? Ale teď čekáš miminko a termín máš na moje narozeniny, takže se hned zadařilo?
16. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
Ivett jojo,po 2 IVF před 15 lety se nám chytly 3 kousky a protože jsem měla doma 4letou dceru a hlavně kvůli riziku doporučili redukci a možná to byl důvod toho,co se stalo,ale taky nemusel být.To už teď řešit nebudu,ale věřím,že nám budou na toho současného prcínka dávat seshora pozor :slight_smile:
Taky jsem byla nervozní i když jsem věděla,co mě čeká,ale je pravda,že za tu dobu je to hodně vylepšené všechno,tenkrát nebylo žádné PK,ICSI,AH.....jen klasika :wink: A neboj se,manža to bude prožívat víc než ty :grinning:
Jinak se nám zadařilo až po Ketu,ET jsme měli v lednu a nevyšlo to a pak hned Ketík a úspěšný a ještě máme 3 mrazáčky :slight_smile: A teda při ET jsme nechali zavést jen jedno embryjko(zřejmě ze strachu) a když to nevyšlo,tak jsme dali 2 a jeden bojovník se chytil :slight_smile:
16. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
ahojky kočky :slight_smile: Tak konečně mi synek dal do albíka fotečku z ultrazvuku tak kukněte na toho našeho mimiska :slight_smile:
Dnes me trošku pobolívava břuch tak snad to nic nebude :slight_smile:
jinak vítam nove tvařičky :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
No sláva!!!!!Nana už má fotečku :slight_smile: Kdybych nebyla kravka a řekla si o ní,tak mám taky :cry: Už máš i výsledky z krve???
16. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Už jsem to okukla :grinning: Fešák(nebo fešanda????) :grinning: :grinning: Jak jste velcí a co hodnota NT??Kolik vám naměřili???To je otázek co??
16. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj devčátka, tak koukám, kolik ste toho tady napovídaly, to se ani nedá dočíst.
Také vítám nové příchozí a bojovnice.
Ivet radši nic nezkoumej, bud ráda, že jsi v sladkém nevědomí a doufej, že půjde vše jak po másle a dopadne to
dobře. Jinak stimulka je fyzicky dobrá, ikdyž každý má trochu jiné projevy.

16. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
Nany, nádherná fotečka, to je ale macek :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky zdravím
vítám novou snažilku :slight_smile:
holky ja si jedu v pondělí pro výsledky na imuno tak snad to bude ok a v patek za týden kontrola a zjisti stav jestli nam pojistovna schvalila 2 pokus :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
Já vám všem tak moc závidím, mě to přijde jako v nedohlednu a mám strach, že mi čípek nedovolí pokračovat.
Včera jsem dostala mrchnu po 21 dnech, no mazec a je to úplnej průtokáč...hrůůůůza
16. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Cibko, bude vše OK, no snad pojištovna nebude mít problémy se schválením ne?
16. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
Ikdyž zrovna v TN ukazujou, jak pojištovna nemá money na hrazené zákroky, tak snad se nás to týkat nebude, to bychom finančne nezvládli hradit to vše sami
16. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
Jééé, já si tady tak hezky povídám pro sebe, no snad se nekdo chytí :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
kouby doufam ze nebude problém bylo to odeslaný pred 14 dy a pravdepodobne půjdeme stejne až v srpnu
16. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
pred dovcou to nestihneme takže až po ní doufam ze zas nebudu muset pro injekci aby dorazila mchra jako tento mesic
16. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
Cibi, neboj nebudou, já ani nevedela, žer se neco schvaluje, o tom nám nikdo v caru neříkal
16. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
eviku moc jsem se toho nedozvěděla,jen mi doktorky řekla že je vše v naprostem pořadku,krev jsme měli hned odpoledne,měříme 5,8cm no ted už asi o něco více a jinak to ostatní se dozvím v ponděli u sve doktorky.Víš ani jsem nevěděla na co všechno se mam zeptat.Příšte už se na vše zeptam přímo tam :slight_smile:
Kouby moc děkuji :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahoj Koubi,zrovna taky koukám na zprávy a nechápu,když se pojišťovnám platí takových peněz,že zase nemají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud by toto přestaly hradit,tak za chvíli vymřeme,pže na to lidi nebudou mít :frowning2: Je to bordel tady v tý zemi!!!!Jsem zvědavá,kdy zruší to porodný,jak vyhrožujou :unamused:
16. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
jo ta krev byla taky dobra :slight_smile: ale kamaradka co byla na ivf ve stejny den měla všechno nějake špatne i krev tak ji braly plodovku,řikala že to bylo nepříjemne,ale že je nakonec vše v pořadku :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
Nanuš tak my jsme měli ten minulý týden 57mm a odpovídalo to 12+3,takže asi nastejno velké prcínky :slight_smile: Hlavně že je to v pořádku...já budu vědět výsledky z krve až příští týden v pátek,jdu na tu genetiku.A do poradny jdu ve středu,to si určo o obrázek řeknu :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jsem blbka,do poradnu jdu ve čtvrtek a ne ve středu :rolling_eyes:
16. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
evi tak to rosteme stejně,jsem rada nevěděla jsem jestli třeba neni moc malej :slight_smile: uvidiš že to všechno dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
No ještě porodný a co třeba takhle i rodičovskou, na co peníze.....to je zbytečný ne, jsou to idioti.
Na plodovce jsem byla taky, když jsem poprvé potratila a museli mi jí odsát celou a teda moc příjemný to nebylo.
Evi, všimla jsem si, že si psala, že jsi také potratila docela v pokročilém stádiu. Taky ti už vyvolávali porod. Promin, že se ptám, jestli ti to je nepříjemné, tak me ignoruj.
Máte to holky ale velké capartíky.
16. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.