• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
do poradny.....božeeee já jsem hňup,no jo už je večer,tak je znát ta těhudemence!!!!!!!

Cibko tak přeji jen dobré zprávy a začneš stejně až po dovolené viď???S pojišťovnou to bude OK.Nemáš taky Metal Alianz??

Koubi teď ti to připadá dlouho,ale než se naděješ,tak jsi v tom kolotoči,ani nemrkneš :grinning:
16. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
nana, to by ti řekli, kdyby nebyl dost velikej, to oni poznají a hned by ti řekli.
16. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
Koubi jj,ve 23tt,vyvolaný porod....hrůza!!!!Doufám,že už mě to nepotká :unamused: Proto tvrdím,že je lepší,když to nevyjde hned ze začátku,než pak takhle :frowning2: Jinak mi vůbec nevadí o tom mluvit,jen jsem po tom řekla,že už nikdy žádný dítě nechci!!!!!No a je to tady.....takže rčení"Nikdy neříkej nikdy" fakt sedí :slight_smile:

Nano,mě doktorka na NT první co řekla bylo,že mimi je nějaké malé a špatně to vidí....to byl šok,už jsem to viděla černě,ale nakonec to vypadá,že mám silnou stěnu dělohy a vše naměřila a naprosto v pořádku.Nakonec mi ještě udělala i vnitřníUTZ....uffff to se mi ulevilo!!!
16. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ty jo Ev, tohle mi doktorka říct, tak tam se mnou šlehne mrtvice, já nevím, kolik špatných zpráv ještě zvládnu.
16. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
S nami měla doktorka taky trošku problem mimísek nechtěl ale vubec spolupracovat pořad sebou hrozně šil,ale nakonec ho poměřila a říkala dobry :slight_smile:
Me segře taky museli ve 24tydnu vyvolavat porod,nebot ji začala odtekat plodova voda a bylo to hrozny,vubec na to nechci myslet.Tenkrat se ji narodil chlapeček žil 3hodiny,řekli ji že kdyby to byla holčička tak by to možna přežila,ale teda nevím. :frowning2:
16. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Koubi no oni si to kolikrát neuvědomí,co plácnou a zbytečně vystresují :frowning2: Ale jinak byla moc milá,ale dost mladá a asi ještě ne moc zkušená.... :confused:
16. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
Nan to je hrozný,ale myslím,že to je hodně brzy,aby to mimčo zachránili :frowning2: My jsme měli dvě holčiny a bohužel už při porodu nežily :frowning2: Musíme toho hodně vytrpět,proto se taky říká,že jsme daleko silnější než chlapy v takových situacích :wink:
Tak a už necháme těch negativ a budeme přemýšlet dopředu a hlavně pozitivně a věřit ve šťastné konce :slight_smile: Pro všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
Evi, je to tak, oni si občas neuvědomí, ale ty šoky, u nás zatím bohužel špatně dopadlo, tak ve me by fakt dost hrklo, protože tohle, že jej mimi nějaké malé bylo u nás minule a pak není srdeční činnost a konec....hrozný vzpomínky
16. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
Evi, přesne tak, štastne konce pro všechny
16. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
Tak já to h olky balím, už me bolí očička, tak dobrou noc a snad zítra večír se tu zase objevím.
Nejak jsem z práce furt vycuclá, je to tam takový jeden velký stres, začáná toho být na me moc.
16. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
Koubi to už neuslyšíš,jen samé dobré zprávičky,přece tu svatbičku musíte zpečetit tím miminkem,takže to je jasnačka!!!
Ty bláho a my v červenci 26 budeme spolu 19 let :slight_smile: Chápete to???Já ani moc ne.......
16. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
No jo utíká to...... my už spolu chodíme taky 9 let a splečně bydlíme už pět.
16. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Koubi tak pa a odpočívej!!!!Já do práce nechodím a jsem taky vycuclá :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooojte co je noveho???? jdu si vas docist... ted jsem tu dlouho nebyla :sweat_smile:
16. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
UF no to mi dalo zabrat :grinning:
16. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jako mišanda vytáhne paty z baráku a taky prokecaný čtyři stránky, si děláte kostky ne???

vítám Ivet :wink:

Alex, no konečně nám taky napíšeš...takže tfuj tfuj tfuj :slight_smile: ať se hryznou...měla jsi taky pk?
16. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
Hezké ránko! cibka, byli jste na imuno v Podolí? My tam byli před 3 lety a zjistili nám mírně zvýšenou buněčnou imunitu. Nic moc zvláštního. Léčilo se Prednisonem, ale stejně bez efektu. Holky, co která máte za sebou? Nějak nemám čas pročítat 251 stránek, abych Vás trošku poznala... Já byla před 6-ti lety na konizaci děl. čípku, před 4-lety jsem přirozeně otěhotněla, ale ve 4. TT "potratila", od té doby se s manžou snažíme, ale bez výsledku. V roce 2007 jsme byli na imunologii v Podolí, loni jsem byla na laparce a hystero - vše v pořádku a od ledna 2010 jsme kamarádi s Gyncentrem v Ostravě. Máme za sebou 3x IUI
17. čer 2010 v 07:30  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
autor
dobré ránkom,

ivett, tu imunitu mám taky zvýšenou...jak dlouho jsi to léčila? a pak ti dělali znovu testy???

a kolik máš folíčků? zítra na vás budu myslet :wink:
17. čer 2010 v 07:46  • Odpověz
misanda, léčilo se to Prednisonem a Anopyrinem 6 měsíců. Z toho 3 měsíce chráněný styk. Testy dělali po těch 6-ti měsících a výsledky byly o něco lepší, ale pořád ne 100%.
17. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
autor
Ivet, bude to dobrý, já měla teď taky devět a vajca byly :slight_smile:

no, my máme teda taky kondomáka, ale prednison mi řekli, že stačí až se začátkem stimulace...i tak jsem ho začala žďoubat dřív :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
misando, kolik sis nechávala zavést vajíček při IVF?
17. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
ivet, já jsem si nechávala dvě...byly to nejsilnější bojovníci...já jsem na dvojčata připravená, prot mě by to asi bylo lepší než jedno, pač bych věděla, že tohle všechno nebudu už muset nikdy absolvovat...navíc většinou se stejně z těch dvou chytí jenom jedno :wink:
17. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
A kdy jsi byla na transferu?
17. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
ivet, jasně že bys to zvládla, každopádně rozmyslet si to ještě můžete. já jsem byla teď na transferu s holčinou, co si to taky na poslední chvíli rozmysleli a nechali si dát jenom jedno :slight_smile:.

jinak já byla na ET v pátek...zítra to bude týden...
17. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
Takže za týden budš vědět? :slight_smile: Tak to jsem zvědavá....přeju, aby to vyšlo. :wink: A ta holčina už ví, jestli se uchytilo nebo ne?!
17. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
ivet, s tou holčinou v kontaktu nejsem...takže nevim. já zkusim test v pondělí, ale nějak optimisticky to už nevidim. no fšak v pondělí budu mít důkaz :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
misando, nezoufej, určo to vyjde. :wink: Jeden se určitě uchytí. :slight_smile: A byla jsi poprvé na IVF?
17. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
IVet, nn, je to naše druhé IVF, bohužel nikdy nemáme mrazáčky, takže musíme čekat tři měsíce na další pokus :frowning2:
17. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Aha, tak to mě mrzí. Ale cítím ve svých kostech, že to tentokrát vyjde. :wink::wink: Za týden se budeš radovat... :dizzy_face:
17. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
no, uvidíme. já to jdu pomalu zabalit a porazim ven :slight_smile:. Jedu si koupit SodaStream :slight_smile: ale ještě nevim jakej :grinning:
17. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.