• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Tak si užij hezkého počasí. U nás je hezky, tak snad po celé ČR. :wink:
17. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojda holčeny:o)
nana mno konečněěěě..prcík je kráásnej :slight_smile:
máte už to teda pěkný kousky :grinning:
jinak ivet, přesně jak říkají holky, je to spíš než fyzicky, tak psychicky náročnější. stále na něco čekáš jestli je tak jak má být a podobně. ale fyzicky si myslím, že je to pohoda. nic bolestivého teda v tom moc nevidím.sic jsem prodělala hyperstimulační syndrom, ale i to člověk zvládne.takže se vůbec neboj :wink:
kouby neboj, určitě bude čípek brzo dobrej a budeš moct vlítnout nba píchando taky :wink:
ciby, tobě už se to taky krátí, to je super:o)
JInak s tím skrouhnutím porodného se fakt zbláznili.Nejlépe, aby jsme si všechno zacálovali sami hezky, platili pojištění a daně a všechno možné, ale vy si klidně chcípněte. Jde to tu teda od desíti k pěti. Myslím, že my už se porodného nedočkáme.
17. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahojky

nana: fotecka je nadherna :wink:
17. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
holky moc vam děkuji :slight_smile:
Cutce a Solop jak se cítíte,doufam že všechno v pořadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
Mišando ty si pěkně hyčkej mimoušky musiš je přemlouvat,taky jsem to tak dělala :wink: :wink: :wink:
17. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
nana: ale jo jde to, myslim, ze na me jde nejaka chripajzna nebo neco :wink:

a co ty?
17. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
Cut ja dobry jen nemůžu večer spat,no jestli bude ten muj mimís taky v noci tak ponocovat jako ja,tak si pěkně užiju myslím :slight_smile: :slight_smile:
Jen doufam že to u tebe nebude nic važneho,musíš to vyležet,tak hodně odpočívej :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem se vrátila z města, honem zamkla, zabednila okna...hoří nám tu skládka pneumatik..je to jak nicota...fuuuj...večer to bude určitě v televizi...a to jsem chtěla být venku...

jinak jsem si ale aspoň koupila ten soda strem...nebo spíš pro mužíčka..má to k narozkám, on tyhle srajdy bublinatý chlemtá :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
misanda: to vazne, fuj :confounded:

nana: no nevim co to je, jsem i strasne unavena a takova malatna, ale snad bude v poho :slight_smile:
17. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahoj HOLKY moje !!

Opět nestíhám dočítat, opět jdu "jen" pozdravit !!§

Vítám ivett25

Zítra vás dočtu, snad se máte všechny fajn !!!
17. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
abiq: ahojky, a co ty jak ty se mas?
17. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj Cutce, mám se fajn. Chodím do práce, takže se nenudím, začala jsem cvičit, abych do podzimu trochu pohubla, teď mi naskočilo kilečko, takže mám 8kg nahoře, takže je chci shodit dolů !!!
17. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
abiq; tak to je fajn, ze mas spoustu veci co delat, aspon nemas spatne myslenky :wink: , Budu ti drzet pesticky at je schodis :slight_smile:
17. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
ahoj kočky
eviku jo jo mam metalku
ivet byla sem v praze na karlaku na ty imuno ani manza tam nebyl poslali tam jen me a ´de mi rek ze kdyz neco najdou ze se dava prdenison, je i manza sem zdraví ale stejne se nedaří jediný v čem je problém je ze mi nedozravají vajíčka mam nepravidelnou ovulku a mam za sebou 1 ivf nechali sme zavest 2 ale nechytlo se ani jedno to sme byli v unoru
salop děkuju kratí se to ale pomalu ale ja si na toho prcka počkam¨
holky koupili sme si super fotak tka studuju je fakt bomba canon zrcadlovku
17. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
cibi, my máme zase nikon zrcadlovku :slight_smile:. mišanda by se tomu ráda věnovala, ale musim se do toho už konečně pořádně opřít :grinning:
17. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky, tak doufám, že tu nekoho zase chytím, já vím, že ste rádi, že se na večír venujete necemu jinému
17. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
já jsem tady ještě ale moc mě to tady neba, pač na mě všichni prdíííí :grinning:
17. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Misando, ted to je ve zprávách, no to je peklo
17. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Já se ted napapala a musím to po sobe uklidit. ale posmákla jsem si, jen bych nádobí zrušila
17. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
koubi, děs, co? taky jsem měla celej den zabedníno, ale teď už tady nic neni, tak asi je "čistej" vzduch...

já dělala dneska steaky s cibulkou a žampíkama a zalila jsem to sladkou chilli :slight_smile:
17. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
a teĎ to narvu do myčky :grinning:
17. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
to jsou dary myčka, tu my nemáme, nejak se nevešla
17. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
koubi, tak to tě upřímně lituju...já teda byla v únoru bez myčky, pač jsme čekali na servis a byla jsem lehce v tahu :grinning:

my máme docela velikou kuchyni..linku máme do účka :slight_smile:
17. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
to se máš, me to nejak nevadí, tak nejak je to o zvyk.
To víš,panelákový byt, neuděláš nic
17. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
koubi, já taky bydlim v paneláku :wink:

ale určitě jde o zvyk..já taky dřív furt šudlala nádobí, ale já jsem hrozný prase a strašně kolem jednoho jídla nadělám :grinning:
17. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tak to jsem přesne já, taky kolem sebe nadelám.
to más super, že můžeš, že se ti vejde tak velká kuchyně
17. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
cibka, my jsme úúúplně zdraví. Nepřišlo se vůbec na nic
17. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
Ahoj Ivet25, chtěla si o nás neco vedet, tak tedy jestli chceš, tak ti napíšu můj příběh
Já jsem před čtyřmi lety otěhotněla přirozeně, ale v pátém měsíci, když jsem šla na odběr plodové vody, tak zjistili při
uzg, že mimi nežije, takž jsem musela mít vyvolávaný porod. Mela jsem nějaký vir v placente.
No a pak jsme to po půl roce začali zkoušet znovu, ale dva roky nic, takže byly nějaké náběry krve u mého doktora a ten nic nezjistil, takže jsme šli do CARu na spermiogram a tam zjistii, že má přítel špatné spermijky, málo pohyblivé a vůbec jich má málo.
Takž jsme zkusili dvakrát v říjnua pak v listopadu IUI /inseminaci) ale to nevyšlo, tak přišla stimulka na IVF a v únoru proběhlo úspěšné ET, po čtrnácti dnech jsem byla těhu, ale bohužel při první kontrole nebyla srdeční akce a po ptýdnu kontrole pořád nic, takže vyčištění dělohy.
ted čekám, až bude OK čípek, neco tam pořád vidí, i přes jedničkovou cytologii, takže, v září jdu na kontrolu do fakultní nemocnice a snad na podzim půjdem do druhého pokusu.
No a to je asi tak vše, nic moc co?
17. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ivet, já bych dala dvě, je to větší šance na úspěch
17. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
ivet, já bych šla taky do dvou, ta šance na dvojčátka není zas tak vysoká...většinou se holkám chytí jedno :wink: a to jsme tu měli holčinu která si dávala i tři :slight_smile: a chytilo se taky jenom jedno...a třeba to bylo zrovna to třetí :wink:
17. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.