• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jojo, svatá pravda Mišando
17. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
koubovka, tak to mě moc mrzí s tím přirozeným otěhotněním. Vím, že to musí být hrozný pocit... Mám kamarádku, které se stalo něco podobného, akorát jí v 5. měsíci přišli, že se miminku nevyvíjejí končetiny. Takže taky vyvolávali porod. Tak hlavně, ať se čípek do září zotaví
18. čer 2010 v 06:49  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
ivet-hodně štěstí:slight_smile:
jinka všem kočenkách přeji krásné ráno:slight_smile:

18. čer 2010 v 07:39  • Odpověz
autor
Ivet, tfuj tfuj ftuj, ať je úroda co největší :wink:
18. čer 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
holky, já vůbec nevim, co to moje tělo zase blbne...ráno se probudim a mám silný MS bolesti, tak jsem letěla na záchod...nic...pak jsem teda se na ten záchod vrátila, pač by mi bylo tak hrozně špatně, musela jsem si vzít i mísu s sebou, kdybych náhodou blilla :grinning: a do deseti minut jak když utne a já jsem v pohodě... :zipper_mouth:
18. čer 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky- omlouvám se, že vám sem opět lezu...
misando: nějak se nemůžu dočíst, kolik si měla vajíček při OPU? A máš nějaké zmrzlíky? ve středu sem byla na OPU a měla sem 6 vajíček ( u prvního IVF jich bylo 19 a ET se dožila 2 embryjka)- tak su nesvá, že jich je strašně málo a dnes si mám volat do CARu kolik se jich oplodnilo... strašně se bojím, že se žádné neoplodní...

koubovko: koukám, že Ti to pěkně posunuli, ale oni vědí proč... a budu držet pěsti, aby Ti to vyšlo...

peci: Tobě strašně moc gratuluji- opravdu sis to zasloužila...

ostatním držím pěstičky ať už v těhulení nebo v jiné fázi kolem stimulky...
18. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
ahoj martiii, jen nám sem klidně lez častěji :slight_smile:

hele, tak když jsi jich měla míň, tak budou asi i kvalitnější ne??? vy máte problém se spermošema? a kdy voláš? my jich měli z devíti folikulů 8, dvě nezralý, jedno nepoužitelný...ty dvě ani nedozrály, tkaže se pracovalo s pěti, oplodnily se 4...dvě mi zavedly...a dvě nebyly vhodný k zamražení..bohužel...a to jsem prosím pěkně při prvním IVF taky dopadla nic moc..takže se neboj...
18. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
misando: máme problém se spermijkama... v noci sem skoro nespala a su jak na trní... volat bych měla po poledni... nevím proč si myslím, že asi nemám kvalitní vajíčka ( když to srovnám s 1. IVF- u něj se z 19ti vajuch oplodnilo pouze 6)... já měla cca 12 folikulů a jen 6 vajíček... sou to pěkný nervy... tak trochu mám strach z toho, že sme šli do toho 2. pokusu asi moc brzy po revizi dělohy ( po necelých dvou měsících)... i když na druhou starnu si říkám, že Doktor musí vědět co dělá a když ten 2. pokus odsouhlasil tak brzy, tak snad by to nemuselo být tím... no nevím... su z toho na nervy...
a co Ty? testit nebudeš? Ty bolesti jako na MS vypadají slibně :wink: také jsem je měla a pak sem byla těhu :wink: přeji Ti , aby Ti to vyšlo- a to moc...
18. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
marti a ty jsi přišla o miminko? :frowning2: to mě mrzí...tak třeba proto tě hned hnal do druhého pokusu, pač to tělo bude jakože "pohnojený"...? každopádně uvidíš...neboj, za chvíli se to rozlouskne a určo budeš v klidu, pač se vám tam minimálně 4taky oplodnily :slight_smile: a budou dvojčátka :slight_smile:

já testovat ještě zatim ne-e...uvidíme po víkendu. já si právě myslim, že budeme muset jít do dalšího boje...no uvidíme...
18. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
misando: jj, přišli sme o mimi v 8. tt- plod byl bez srdeční akce a nebyly zřetelné jeho obrysy.. za to gestační váček rostl jak z vody a stejně tak HCG... bylo to hrozný... někdy se tak zamyslím a říkám si, kde bych teď byla, kdyby..... no ale jdu dál a strašně moc si přeju, aby to teď vyšlo... a o těch jakože MS bolestech- vážně jsem je měla a pak na testu 7. den po ET //... byl to krásný pocit a věřím, že Ty budeš už potřebovat další pokus na 2. mimi :wink: ono je to s těma příznakama takové ošemetné- někdo je má, někdo si je nepřipouští a někdo je nemá a vsugerovává si je.... Tobě přeji, až budeš testit //...
18. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
marti, to je děs...člověk má fakt vyhráno až když je miminko na světě a taky to neni nikdy sto pro....prostě strach už tam je a bude pořád :frowning2:

a neboj, ono ti to vyjde, neměla jsi problémy s otěhu, tak to bude dobrýýýý...

já jsem dneska sedmý den..ale necu necu necu...přijde mi to moc brzo...navíc mám doma stejně jenom ty testy s tou vyšší citlivostí a to si myslim, že se mi neukáže...nevim no...počkáme na pondělí...
18. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj Misando ty tak odoláváš ? .. není chut testovat jo? takže čekáš na mě? kolikadenní jsi měla embryjka?
18. čer 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
Misando: moje tchýně přišla o svoji prvorozenou dceru, když byl malé cca rok... měla zánět mozkových blan a po tom hydro něco... nevím jak se to přesně jmenuje- prostě se jí začla zvětšovat hlavička a vystupovat jí očička... doma ji od narození měli týden a pak už to byl kolotoč po nemocnicích.. a to tchyně věděla co přijde, jelikož pracovala na tomto oddělení v Brně... muselo to být hrozný... pak když otěhotněla podruhé, tak potratila a teď má 3 děti a 4 vnoučata... tak doufám, že se taky dočkáme...
máš pravdu- testovat až později je lepší, ale když to nutkání je hrozný... moc Ti přeju //...
18. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, jeste porad vas poctive ctu a drzim palce :slight_smile:
Misando, gratuluju, podle me jsi jasna tehule!!!!
18. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
holky...kuuuššš...

chrobi, na opu jsem byla min.pondělí a dneska je to týden co mi dávali miminka...
18. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
jo takže čekáš na pondělí aby jsi byla 14DPO ...jo tak by to mělo správně být :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
marti, to je hrozný, mám z toho ouplně husinu :frowning2:
18. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
chrobi, no já si myslim, že teď je to prostě brzo pro ty embrouše...že ten test stejně ukáže prdlačku...

jak se cítíš ty?
18. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
ale koukej http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zubajda/album/testy-7-den-po-et/5291529/ tato kočka byla na OPU stejně jako ty :wink: no nenavádím :slight_smile:
já mám pěkně nafouklé břicho .. takže se necítím úplně nejlíp, ale to asi každej si tím utrošem co? jak ty?
18. čer 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
se zubajdou jsem si včera psala :grinning: zubajda má ten citlivej mamatest..ten já nemám :slight_smile: já mám jenom ten 25... :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
já mám taky nafouklíka :slight_smile: a jinak už je mi fajn...i prsa přestaly bolet...prostě jsem tak nějak v pohodě...
18. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
já vím proto říkám, že nenavádím... ono je opravdu brzo ... a když se na to necítíš tak v pondělí už to bude jasnější :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
ahoj kočenky, tak dost s těma smutnýma zprávičkama, mám jít v uterý na utz a už ted se strachuji, aby tam byly srdeční ozvy :unamused: jak to tady tak čtu, co se děje, tak mám čím dál větší strach :unamused:
18. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
chrobi a máš ještě mrazáčky? ty jsi měla s tím ET nějaký problémy trošku, viď?
tak prsa mi ještě nezačala ... ale nefouklá jsem byla už před KET a je to čím dál horší a to mám utroš jen 2-0-2 :sweat_smile:
18. čer 2010 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
peci kuš :slight_smile: ty máš krásný děti...tak se neboj :wink: všechno dobře dopadne...
autor
chrobi, tak to máme ten utroš stejně...a do toho ještě dvě tabletky prednisonu denně :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
Pecičko neboj se nic je ti souzeno ... všechno dopadne dobře :slight_smile:

jo Miši máme ještě dva, ale horší než byly ty co mám u sebe ... my byli bez ET kvůli polypu
18. čer 2010 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
Prednisonu mám jen 2,5mg protože jsem přeléčená a mám je v normě
18. čer 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, chrobi, to si pamatuju, že jsi tam něco měla...takže polyp. tak hlavní je, že už máš mimísky u sebe. a jsi doma?
18. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.