• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahojte
já ted vůbec nechodím,ale to vůbec ne že na vás nemyslím,myslím moc a moc.
takže všem gratuluju,ty co čekaj na // at tam jsou!! Misando držím..
Pecicko,Cutce at na UTZ je vše dobré!!
a všechny ostatní i těhulky zdravím
Já byla ve čtvrtek u dr.dělala mě UTZ,vše OK,nafasovala jsem Estrofem a KET bude cca kolem 14.7.až jak dorazí MS
mějte se krásně
18. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
krasné ranko holky
misando to to uteklo uz v pondělí na tebe vykouknou // to je fofr
peci neboj srdícka budou
19. čer 2010 v 06:46  • Odpověz
ahojte kocky... ted jsem vubec nemela cas chodit na konika... takze si vas jdu docist :wink: co noveho? :grinning:
19. čer 2010 v 07:14  • Odpověz
@misanda ted se docitam, ze mas nikon zrcadlovku.... ja taky!!! je to muj milacek!!! :grinning:
19. čer 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj Pampeli, tak bohužel nebudem stimulkovat spolu, o měsíc mi to posunuli :unamused: , tak vám budu alespoň všem fandit a vy mi pak pošlete těhu bacílky, jo. :slight_smile: Holky, zkoušela jste některá alternativní medicínu, jako podporu při ivf, nebo si myslíte, že je to nesmysl?
19. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
@lumpajda to nevadi.... na mimi si urcite pockej :grinning: ten mesic je uz oproti tomu cekani uplne nic!
19. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Lumpi, vydrž, já musím čekat až do podzimu, to uteče, ikdyž mi to připadá taky jako večnost.
19. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
misando... tak co? vydrzela jsi az do zitra? ... myslim na tebe a jsem cela napnuta :grinning: :grinning: :grinning:
at jsou tam zitra dve // :wink:
20. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj kočky,pěknou neděličku :slight_smile:
Koukám,že tu máme někoho nového a Koubi si změnila fotečku :wink: Super,jen trochu nezvyk :grinning:
Co jinak nového????U nás vůbec nic,včera jsme byly s holkou courat,bylo pěkně :slight_smile: Jely jsme se podívat do Malvíku,tak jsme zase něco pokoupily a dostaly jsme zdarma rychlozavinočku....vyfotím a dám do albíku. :sweat_smile:

Mišando,taky ti moc držím palce,ať už na tebe konečně ty // vykouknou :wink:

:slight_smile: Jinak pozdrav všem.... :sweat_smile:
20. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
ježíš...rychlozavinovačku :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
ahoj evi-už jsem tě tady pěkně dlouho nezastihla:slight_smile:
jinak zdravím všechny holky:slight_smile:
ted jsem koukala na různé stránky o datumu porodu, a podke posledních ms mě to vychází na 12.2. a 7týden těhotenství, je to možné, nějak se mi to nezdá, že už by to bylo tolik :unamused:
20. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Mišando, držím moc a moc palečky na zítra, ať jsou //, už by bylo načase :wink: .Koubi, ahojda, nějak mi úplně vypadlo, proč čekáte až do podzimu, omlouvám se mám v tom už docela guláš :sweat_smile: ? Pokusím se ten čas využít pozitivně, zítra zkusím zavolat jedné paní co se u nás věnuje čínské medicíně a zkusím akupunkturu, za zkoušku nic nedám ublížit to nemůže, tak to snad i pomůže :grinning: . Nakukovala jsem k našim těhulkám, to to utíká, už jsou většinou za půlkou, pak si budu muset poprosit o těhu bacili.

Evik, rychlozavinovačka je fajn, taky bych už chtěla nakupovat, ale je fakt, že už mám spoustu věcí po malém, tak toho zas až tolik nebude, i když já bych hrozně ráda holčičku a to pak těm růžovoučkejm hadříčkům určitě neodolám :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahojky holky, já už myslela, že se tu nikdo neukáže. takže všechny zdravím.
Lumpi, mám nějaký problém s čípkem, tak musím ještě na kontrolu do cytocentra v zaří a když bude vše OK, tak se do toho pustíme znovu, tak snad to do konce roku vyjde.
A ty budeš čekat proč, taky v tom trochu plavu.
20. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Peci, já si myslím, že to počítáš dobře, vlastně při OPU už se to počítá jako 2 tt.
20. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
ahojky kočky :slight_smile:
Mišanda bude zítra testit?toto letí tak držím pěstičky :slight_smile:
Peci vychazí to tak asi :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
jojo, Misanda bude mít den D. držím palečky
20. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
Aha Koubi, to mi úplně uteklo, tak to držím palce, aby bylo vše o.K. a mohli jste se do toho pustit. My čekáme kvůli rekonstrukci laboratoře, volal mi Dr. den před tím, než jsem si měla jít pro léky, takže docela zklamání, ale je to jen měsíc, tak to uteče.
20. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Lumpi, Tak to je v pohodě, když není problém u tebe, tak to se dá vydržet, jen at je laboratoř pěkně připravená a zrekonstruovaná.
20. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
Taky si říkám, že snad tu laborku tak vylepší, že ty naše embryika v ní porostou sama :grinning: .Frčíme do bazénu, vybít trošku energie toho našeho ďáblíka.Tak papa
20. čer 2010 v 16:33  • Odpověz
Tak si to hezky užijte papa
20. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
@pecicka : me to taky tak vychazi, termin 11.2.2011 a ze bychom meli byt v 7 tydnu, protoze ono se to pocita od prvniho den MS, taky mi to prijde divny, protoze presne vime, kdy se to stalo, ze :sweat_smile:

jinak vsechny moc zdravim

misando: tfuj, tfuj, tfuj na zitra :wink:
20. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
ahoj holky zdravím
jak se vede u nás bude asi pršet je tu nějak zataženo
20. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
jo holky počítáte to dobře je to divný, ale proste den OPU je druhý týden tehotenství a pri IUI je to od posledni MS.
20. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoj Cibka, u nás taky nic moc, dnes jsem celý den zalezlá, furt neco uklízím vařím a co je nejhorší, tak taky furt neco jím. Zlato pracuje v dílně, tak čekám, kdy už dorazí
20. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
hele a co cabalkova??? ta mela taky testovat ne?
..... teeeeeeeeeeda to bude napinave pondeli... tak holky TFUJ TFUJ TFUJ :grinning:
20. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky! Dneska jsem se dozvěděla, že moje nejlepší kamarádka je ve 12 TT přirozeně. Podařilo se jim hned, takže kdyby to vyšlo i nám, mám parťačku na procházky.
20. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
autor
ahoj holky, tak u nás se zázrak nekoná...mišanda se musí dát dohromady...
21. čer 2010 v 06:30  • Odpověz
misando, to je mi líto! :cry: A jak dál, jdete do dalšího kola? :confounded: Už se to přece musí zadařit!!!!!
21. čer 2010 v 06:43  • Odpověz
autor
Ivet, no na podzim dáme třetí pokus...já už ho dávám jenom kvůli manželovi...a když to nevyjde, okamžitě podáváme žádost o adopci...čtvrtej a poslední pokus se kterým jsem souhlasila bysme dali příští rok s darovanýma vajíčkama. uvidíme...já teď moc nevěřím a nedoufám. těším se jenom na to, že si podáme žádost a budeme čekat na miminko, i když ne naše bio :slight_smile:
21. čer 2010 v 06:45  • Odpověz
autor
Ivet, ty dneska jedeš, viď? tak tfuj tfuj tfuj :wink:
21. čer 2010 v 06:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.