• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Pěkné ráno :slight_smile:
Mišando,co nám to vyvádíš :frowning2: Ty nás chceš pořád dál a dál napínat co????Moc mě to mrzí,to je fakt na hnědáka :unamused: Nemám nic jiného,co bych dodala,drž se a posílám obejmutí :unamused:

Ivett tobě pro dnešek hodně štěstí na transfer,ať se miminkům u tebe líbí a jinak super volba pro 2 kousky,souhlasím,větší šance!!!!!

Všem ostatní hezký den a hlavně lepší zprávy :wink:
21. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
ahojky,

misando: to je mi strasne moc lito, tak jsem ti to prala aby to uz konecne vyslo :cry:

ivett: hodne stesti na dnesek :wink:
21. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
Dobré ráno.
misando to je mi líto a já tomu tak moc věřila :frowning2: drž se holka
jinak zdravím všechny ostatní
ivet dobře děláš, dva mímísci jsou lepší :wink: tak hodně štěstí
21. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
přeji krásný den
misando-ach jo, to snad není možný, posílám obejmutí :frowning2: je mi to líto
21. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky, mišando to je i fakt líto!!!!! No já jsem tejden po ET a čekám na ten příští tejden, 5 dní jsem ležela a necejtím se nijak dobře, mám takový bolesti jako před menstruací, to asi není dobrý znamení. Navíc mi už z toho hrabe, jsem hrozně lítostivá a mám hrozný sny. Např.dneska se mi zdálo, že se doktorka co mi dělala ultrazvuk proměnila v zombie. Jsem už asi blázen.
21. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
Mišanku mrzí mě to je asi ted zbytečny psat třeba příště,drž se holka :slight_smile:
belle rose bolesti jako na menstruaci není špatne znamení ja to taky měla a nebyla jsem jedina a ty divoke sny to nevypada špatně,řika se že to muže byt taky těhotenstvi tak hlavu vzhůru :slight_smile:
jinak berunky všem pěkny den :slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj všem
mišando,ach jo moc jsem ti to přála,tak se holka drž.
Mě se to pomalu taky blíží další pokus tak se bojím,ale musím doufat no,jsem svědavá jestli ta nová studie co na mě budou provádět bude úspěšná :unamused: aspon když ne u nás tak aleson u jiných bojovnic,ale taky by se mohlo na nás usmát trošku štěstí :pensive:
21. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahojky nani a evi:slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj peci :wink: tak jak se daří asi dobře vid,hlavně na dušičce tomu věřím po tom všem čím jsi prošla :slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
evi-jo je to krásný pocit:slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
doufám,že ten pocit budu mít tak za měsic cca.. také :wink:
21. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
určitě ano:slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
pecičko ahojky :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky,
nana, ty už máš těhu průkazku, můžu se tě zeptat? jdu zítra na první těhu odběry a nevím, jestli si mám sebou vzít moč? a mám být nalačno, nebo je to jedno?
21. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
@misanda placu :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to MOC lito!!!
21. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
hele holky a co cabalkova? jak ta dopadla? snad bude nejaka pozitivni zpravicka!!!
21. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak to s vámi vypadá? Gyncentrum má teď dovču, takže mám nějaký čas klid
21. čer 2010 v 17:04  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
@ivett25 ahoj do kdy má Gyncentrum dovču?mám tam jít 1.7 na krev....
21. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
@ivett25 jinak bobíšky opatruj....mě v gyn nic o žehlení neřekkli - jen o zahradce a cvičení :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
@ivett25 tak pekne hlad brisko a opatruj se! preji pevne nervicky a vydrz do testovani... na testu pak dve // :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
boruvko ahojky už mam těhu prukazku od 6tydne.Jinak zaleží na jake testy jdeš.Jestli jdeš jen do poradny tak tam se moč nosí,ale mužeš se normalně najíst,ale jestli jdeš na nějake krevní testy tak tam asi na lačno,ale to taky zaleží na co by ti krev brali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
Ivet, gratulujuuuuu!!!! jinak ten klidovější režim bys měla mít týden...takže určitě neuklízet, nevysávat a hodit nohy hore haj :slight_smile:

holky, děkuju všem :wink: jste zlata!
21. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Mišando, taky je mi to moc líto a není vůbec žádná šance, že by ještě // mohly naskočit zítra nebo pozítří? Kolikátý jsi den po ET?
21. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky
misando moc me to mrzí ale třeba je jeste brzy vzdyt je to teprve týden a jdes na krev
ivet tobe gratuluju k 2 bobískum a zmrzlinkám
ja taky nema m moc dobrý zpravy den sem si byla pro výsledky imunologie a mam zvýšený NK bunky je to pry ložisko zánetů a u me je to způsobený tou ulcerozní kolitidou tak mi jeste dodelají nejaký testy a 3 týdny pred planovaným ivf pudu prat prednison jeste zaleží kolik podle toho jak dopadne ten zbytek a kdyz bych otehotnela tak je budu brat dal a budu chodit na kontrolní odbery
21. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
no jo misando jak je to dlouho co máš po ET já,že u mě až 14 den objevila slabá čárka až pak se to u mě rozjelo a určitě kdybych tenkrát testovala po týdnu tak tam budumít taky bílo tak to ještě nevzdávej.Jen že jak píšu už taky nevím jaký jsi den po ET
21. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
@jancica74, mají dovču od 5.7..
22. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
Ahoj kočandy :slight_smile:
všem přeji krásné ránko!!!!U nás to konečně vypadá na slunečný den,tak snad to nezakřiknu :grinning:
Peci pokud se nepletu,dnes máš UTZ,tak držím palce pro super zprávičky :wink: A ať je tam miminek,kolik si sama přeješ......
Jestli ještě někdo dnes něco máte u lékařů,tak taky držím moc palce,nějak se v tom ztrácím :sweat_smile:

Cibko,to není žádná tragédie,já jsem Prednison taky začala 3 týdny před stimulkou...pokud to není nic horšího,tak další pokus je tvůj a úspěšný :slight_smile:

Ivett to pobolívání a píchání máme asi každá,určitě to normální je.....to ležení moc nepřeháněj,chce to trochu pohybu,aby se děloha pěkně prokrvovala a miminka se mohli pěkně zakousnout.Procházka je ideální :slight_smile:
22. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
A kde se loudá Cabalková,ta měla taky teď někdy testovat né???Chtělo by to zase další pozitivní zprávičky :wink:
22. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
dobre ranko

peci: drzim palecky at srdicko (nebo dve) bijou o sto sest :slight_smile:

ivett: blahopreju k dvoum bobiskum, jen se pekne opatruj a at si manza vyzehli :wink: , jak jsi rikala, neuskodi mu to :wink:
22. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
čekáme jedno mimi a fotečku jsem vám dala do alba, srdíčko krásně bilo, je to nádherný pocit:slight_smile:
22. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.