• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
já teda moc chlupatá nejsem :slight_smile: takže podpaží si holim tak jednou do týdne...dvakrát max...moc mi to neroste...ani tečky vidět nejsou :wink: to samý nohy...taky je nemám rychle chlupatý..co mi roste ale hoooodně rychle jsou vlasy a nehty...s těma se trápim furt :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
ebony, no tak to asi nepůjdu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
to by ale bylo dobrý...třeba bych pak i otěhotněla, kdyby to dělal nějakej ten kunďák :grinning: stejně si myslim, že kdybych si vrzla jinde, tak jsem těhotná skoro hned :slight_smile: :grinning:
16. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Boruvkova, kontakt jsem poslala.
Misando, vcera jsem ti poslala kontakt na tu cestovku a zapomnela jsem ti to rict.
16. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
misando: takhle nemluv :angry: :angry: :angry: :angry:
16. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
misando, tytyty :astonished:
16. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
ebony : jj, koukala jsem...od Happy divers nakupujeme různý věci na potápění :grinning: k vánocům jsem tam manžovi objednala kudlu :grinning: on je fanoušek Beuchatu :slight_smile: :wink:

cutce...jenom odhaduju :grinning: no, když nevyjdou ty IVF, tak asi zkusim toho souseda :grinning: to mi i doma musí dovolit :grinning:
16. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
ty jsi ale prdlous, to vis, ze ti to nedovoli a ani ja ti to nedovolim :angry:
16. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
tak jooo teda, já si kdyžtak postavim barák a koupim pejska....nebo radši dva...mišanda je totiž zvířecí máma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
a budu chovat králíky!!!
16. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
ja bych si poridila kocicky, ja jsem zase kocici mama :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
no holky my uz mame jednu rozmazlenou civavu a uz to prave teda moc nestaci :wink:
16. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
ja bych radsi konicka. Mela jsem sveho 10 let a ted na nej nemam ani cas ani penize
16. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
ebony: ja koniky nenavidim, mela jsem mensi autonehodu s nim a od te doby je nemuzu vystat. tady nam chodi po silnicich, kam se nevejdou ani dve auta :angry:
16. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
holky ja jsem dneska v praci tak nastvana, ze ted proste chci, aby to 2.ivf vyslo a ja zustala doma a uz se nevratila!! :angry:
16. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
jak to co se deje. Proc te tak nastvali :frowning2: ???
16. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
já mám tři kočičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Ale holky, tady u nas je to babinec a ja nejsem moc spolecenska, teda jsem ale mezi prateli,ne mezi kolegy.. tak je to spis o tom drbani tady mezi holkama. Ja delam v mediich a tady jsou to vsechno extroverti a nejak mi to prestava sedet. Navic jsem tady ted cerna ovce protoze kdyz mam zacit stimulovat, jede druha kolegyne na dovolenou a ja ji ma zastupovat, pritom je uplne z jine oblasti a dela asistentku, no a holky kterejm dela asistentku se jaksi jeji praci ucit nebudou a ja musim. No a chteji po me, abych tu stimulku o mesic odlozila, kdybych v tom obdobi nahodou vypadla.. jsou holt pohodlny.. holky a ta drzost, kdyz jsem jim to uz predem rikala, at se to nauci, ze je mozne, ze vypadnu, tak si to spocitaly a rekly mi, ze stejne pujdu na dalsi pokus az v kvetnu... jako prijde mi to dost neurvaly

a minuly tyden jsem prisla, ze jdu uz v dubnu a ta co jede na dovolenou mi rekla, ze na ten pokus v dubnu jit proste nemuzu...
16. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
ja proste uz chci byt tehotna taky abych sem uz nemusela!
16. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
borůvko, to jsou ale kráááávy!!!! nemáš nikde nic řikat a hotovo!!! a pak prostě vypadnout z "týmu" ať se staraj !!!

jak nemůžu??? máš se odvolat, že máš zdravotní komplikace a musíš co nejdříve otěhotnět, doprdele!!!! ted jsem se ale rozčílila!!§ je to přece jenom tvoje osobní a soukromá věc a nikdo z práce ti nebude řikat, kdy můžeš nebo nemůžeš jít na IVF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napiš adresu, já přijedu a vysvětlim jim to!!!!! :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
bych se na nbe z vysoka vys***a, kravy a najust bych sla v tom dubnu. Zakazat ti to preci nemuzou nebo jo?
16. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
ty jo, holky, mě začíná bolet břuch na MS, ale ještě je brzo, mám to dostat až koncem příštího týdne...no to jsem teda zvědavá.... :confused: :confused: :confused:
16. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
no to me prave dostalo holky, ono vsechno kamaradstvi je tady jen na oko.. nam se vymenil tym, driv se tayd kazdy podrzel, ale ted uz je to trosku jine.. no ja jsem to musela rict, nejsem zastupitelna, tak jsem se musela domluvit. Radeji jsem to naplno vyklopila. To je prave to, kdyz tohle udelam a nevyjde to, tak to tady bude k nesneseni. Ty me tady uklovou. Jsme malinky tym 8 lidi.

kdyby aspon prisly a rekly ze me treba chtely poprosti, jestli bych to zvazila a tak aspon ve slusnosti. Ale aby na me nekdo vyjel, ze na tu stimulku proste nepujdu, tak to me teda dostalo.
16. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
cutce: zakazat mi to nemuzou, stejne ona odjede a ja zacnu pichat, takze stejne nebudu doma, ale kdyby se neco stalo... jenze ja tayd s nima pak nevydrzim.
16. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
borůvka : nevim no..mě by každej v tomhle mohl políbit víš co...je to moje věc, moje rozhodnutí. a když budeš chodit do práce, tak jim je do toho tuplem prd. fakt už nikomu nic neříkej..nemusí tě vůbec zajímat, že jsi nezastupitelná...když oni na tebe takhle, tak bych jim to pěkně vracela...
16. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
misanda: mas pravdu, jen koukam, jak nekdo muze byt takovej :unamused:
16. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
jj lidi jsou svine

ja to tu v praci taky nemam jednoduchy, proto chci podnikat.

chapu te, ze kdyz to nevyjde tak tam s nima nevydrzim, musi to byt hrozny :angry: :cry:
16. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
lidi jsou svině už odjakživa...já to musím zaťukat, já tu mám výborný kolektiv!! to je vlastně jediné, proč bych tu do budoucna zůstala.
16. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
holky, vy jste ale ukecané, chvilku jsem tady nebyla a nestíkám vás dočíst :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.