• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj
pampeliška tak držím palečky,mě se to taky pomalu blíží další akce,tak doufám,že budem úspěšnější než minule :wink:
24. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
dobre ranko

cibi: neboj uroc dobre dopadnes :wink:

pampelisko a evaav : hodne stesti do stimulky :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
holky začátkostimulantky, přeju vám moooooc štěstí :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
ahoj misando, jak ty se mas?
24. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
ahoj, jj, docela fajn...už se mi rozjíždí ms a starám se o formuláře na adopci...takže dobře :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
a nechces jeste pockat s tema formularema? preci jenom to myslim byl druhy pokus :wink:
24. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
cutce, ani nechci..musíme se domluvit hlavně teda doma...stejně ta adopce trvá a když bych otěhotněla, tak oni to sami automaticky pozastavují...myslím že není furt na co čekat...ta cesta už je dlouhá a IVF už mě nebaví :zipper_mouth:
24. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
misando: at se rozhodnes pro cokoliv, tak doufam, ze se povede a konecne budes mit miminko :slight_smile: . teda jak to je, to byjste dostali miminko nebo uz vetsi mimco?
24. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
cutce, dali bysme si miminko do 1roka...takže tak...čekačky u nás v kraji nejsou až tak dlouhý...tak snad se nám povede...
24. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
a jinak většinou co jsem nastudovala a vyčetla, tak holky dostávají 2měsíční cca
24. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
tak to by bylo skvely :grinning:
24. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj kočky
cutce díky za podporu
misando držim palecky
24. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
jak se máte všechny?Doufám,že už parádně,venku zase svítí sluníčko,tak je to veselejší :wink:
Holky,co začínáte se stimulkou,moc vám držím palce,ať vám to vyjde :sweat_smile:
Mišando,ty jsi hrozný živel.....ale já věřím tomu,že až se začnete zaobírat adopcí,tak se dočkáte vlastního.....většinou to tak bývá!!A ono udělat šťastným cizí dítko je strašně krásný a stejně bude prostě vaše :wink:

Abig tak se rychle zregeneruj a někdy zaskoč,ať víme,jak se máš....je to na psychiku těžké viď???Proto já už radši moc nechodím,nechci zbytečně rozptylovat,ale čtu pořád,co novýho a moc všem přeju zažít ten nádherný pocit a jsem přesvědčená,že i vy,co musíte vytrpět a osud vás takhle zkouší,jednou toho štěstí dosáhnete....

Dneska jsme byli v poradně,vše je v pořádku,zítra ještě mažeme do Motola na genetiku,tak jsem zvědavá,jestli mě poženou na plodovku...

Peci a Cutce,jak se cítíte???Nevolnosti???
24. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
evik: ahojky, ja jsem dnes prave rikala, ze se jako tehu necitim, protoze mi vubec nic neni, akorat jsem trochu unavena :sweat_smile:
24. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
Nazdárek krasotinky,jak se tady pořád máte?? Já od minulého týdne,co jsem začala chodit do práce jsem úplně KO... :sweat_smile: Všechno mě bolí a nemůžu se ráno vyhrabat z postele. Musí mě z ní tahat manžel :grinning: No jo no,víc jak tři měsíce lehárko a já si toho blbec nevážila...

Včera jsem byla na pojišťovně s papírama na lázně,tak uvidíme za čtrnáct dní,co mi řeknou,snad je schválí... Hned bych jela na měsíc vegetit :slight_smile: Jinak se mrkněte do albíčka jestli budete chtít,dala jsem tam pár foteček ze svatby... :wink:

Mějte se fanfárově a zase na vás mrknu... Od srpna bysme mohli začít s druhým pokusem,ale zatím se na to nějak necítím,tak uvidíme co bude dál... Tak se všechny držte,ahoj
24. čer 2010 v 16:33  • Odpověz
Cutce tak to buď ráda,že je ti fajn....pořád to ještě může přijít :grinning: Tak hezky odpočívat....ta únava je hrozná,já jsem taky byla a to jsem si myslela,jak to po 1 trimestru odezní a prd!!!!!Naštěstí to není takové :wink: Jinak je mi taky dobře a jsem za to ráda,jen mě asi děloha tlačí na močák a pořád lítám na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahoj Misi,hned jdu fotečky okouknout :grinning: Dej se do dalšího boje,až budeš připravená,nemá cenu nic uspěchat :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
Našla jsem sice jen jednu,ale moc hezká fotka,je to pěkně udělané :slight_smile: Láska z vás jenom sálá......tak ať vám to dlouho vydrží :wink:
24. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
Už jsem viděla i ostatní fotečky,sluší vám to!!!!!!Hlavně,že jste si ten den D krásně užili :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
už by jich tam mělo být víc,pořát se mi to mazalo... Moc děkujeme,jsem teď moc šťastná... :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
misi: fotecky jsou krasny. moc Vam to sluselo, preju jen to nejlepsi do spolecneho zivota :wink:
24. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
jojo,to jsme si teda užili,bylo to nádherné... Opravdu ten nejkrásnější den v mém životě
24. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
cutce díky moc... :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
misi: to je skvely, ze jste si to poradne uzili. I mi a uz jsem videla DVD asi stokrat :sweat_smile: jak se mi libi :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
hlásím se po dlouhé době, nicméně pořád Vás čtu co je nového.
V práci to stojí za prd, už nejsem thp ale dělník( možná díky tomu marodění), tak další nějaký pokusy jsou v nedohlednu, ale neřeším to, nechávám tomu volný průběh. A Tak se nikam nehrnu.
Jinak PECI a CUTCE- obrovská gratulace, hlavně už se zadařlilo :wink:
24. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahoj devčata, tak vás zase zdravím.
Misi, moooc krásné fotečky, tak ted už aby to vyšlo co? Ns to čeká za dva měsíce, bude to netradiční, ale taky se na to moc těším.

Peci krásná fotečka ultrazvuku, mimi se má čele k světu.

24. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
Koubovka-dva měsíce utečou jako voda a budeš vdaná paní... Aspoň mě to uteklo a od svatby taky,už je konec června a mě to přijde jako by to bylo včera :slight_smile:

Fotky mi admin maže,takže tam moc dlouho nebyly... :cry: Nevím proč,četla jsem podmínky a dvě fotečky jsou povolený,tak nevím...
24. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj všem! Právě jsem Vás dočetla.

Peci, fakt náádherná fotečka.
misi, já se právě koukala do alba a nic tam nebylo. :confounded: Tak už vím proč...
@misanda, jen jsem ti chtěla říct, že mám kamarádku, která podstoupila 5x IVF. Stejně to nevyšlo, tak se s manžou dohodli na adopci. V den, kdy šla odnést papíry si pro jistotu udělala těhu test a byly tam //. :slight_smile: Jí bylo v tu dobu 35 a manžovi 39 let.
Pak mám v blízkosti další známou, která má hrozně moc mužských hormonů, takže proto nemohli otěhotnět, požádali o adopci a svěřili jim 4-týdenního chlapečka. :slight_smile:

Hezký večer všem! Já dneska byla poprvé na procházce, píchá mě jen sam v podbřišku a mám mdloby. Ale to je z toho utroše. Zítra se jdu poprvé po týdnu mrknout do práce. Ale jen na chvilku. Má tam přijt nějaká kontrola. Myslím, že z bezpečnosti práce. :confounded:
24. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky
tak ja zítra razim do gennetu a domluvit se kdy budem moc jít do 2 pokusu tak snad se dohodneme a vše bude ok
tak se mejte krasný večer
24. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj Miši, jo já vím uteče to, ono je to hrozný, jak ten čas letí, už to budou tři měsíce od mého potratu, to je strašný, letí to jako blázen.
Už abych stimulovala na 2 ivf jako vdaná paní.
24. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.