• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj cibi, držím palečku, bude to dobrý uvidíš.
24. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahoj holky,

kouby, ty dva měsíce do svatby utečou...je to děs...však my máme v pondělí už dva roky od svatby...

cibi, jsem zvědavá jak dopadneš...držím všechno co mám!!!!

já mastim na krev a pak se budu poflakovat. včera dorazila ms a tentokrát mi teda dává docela zabrat :frowning2:
25. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
ahojte koceny... tak mam dnesni navstevu CARu uz za sebou :grinning:
nejdrive se doktor dival na cysty a pak pruchodnost delozniho cipku... mam to tam "dole" vsechno v richtiku :slight_smile:

jinak jsem vyfasovala injekce a leky a presny rozpis pichani injekci a brani leku... co kdy jaka kontrola. takze to vypada tak, ze 28.6. mam posledni tabletku antiko, 16.7. jdu pak na UTZ foliku, pak kolem 23. a 24. bude asi odber vajicek a pak kolem 27.7. bude transfer.

dneska mi manza pichl uz prvni injekci dipherelinu a pak se k tomu prida puregon.
budu brat tablety kys. listove a prednisonu.
25. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
Zdravím děvčata :slight_smile:
Pampeliško,tak s chutí do stimulky :slight_smile: píchání je brnkačka :grinning: Hlavně aby výsledek stál za to!!!!
Tady je to nějaké mrtvé poslední dobou :frowning2:
My máme dnes za sebou genetiku,odběr plodovky se prozatím nekoná,pže i výsledky krve ze screeningu dopadly na jedničku,tak jsme to prozatím s doktorkou zavrhly :wink: Opět mi vzali krev a jsem objednaná na 2 screening 5.8.2010.Pokud i výsledky z dnešní krve a pak ten morfologický scr.dopadnou dobře,tak je velmi malá pravděpodobnost,že by mimčo mělo nějakou vadu....tak jsem si oddychla :slight_smile:
Kde jste všechny????Couráte na sluníčku že????
25. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
ahoj eviku-zdravím tebe i všechny\ holky, já tady vždycky nakouknu a je tady tak mrtvo, že to zase odhlísím a jdu. Toho 5.8. jdu taky na ten screening, ale první:slight_smile:
25. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
Peci no vidíš,tak to budeme mít společně super zážitky :grinning: Já doufám,že se konečně prcek vytasí,aby jsme už věděli,co že to schovává mezi nožkama,abych mohla nakupovat :slight_smile: Počítala jsem s plodovkou,ale jsem radši,když na ní nemusím.Možná,že se neukáže a budeme mít překvápko při porodu :grinning:
25. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
@evik73 tak super vysledky. parada! :grinning:
25. čer 2010 v 17:14  • Odpověz
Pampeli jojo,jsem šťastná jako bleška :slight_smile: Dneska padnu jako špalek,ještě jedu s holkou na stříhání a pak vykoupat a chrnět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taťka nám zase razil do Itálie,tak jsem mu připravovala sebou jídlo a jsem polomrtvá.....a ráno vstávačka v 5 hodin a hurá na letiště.Lidi si lítaj na dovolenou a já musím tak brzo strašit.Pak si pojedu pro mamču,zítra má být hezky a babi chce chytat bronz a vykoupat se,tak jsem zvědavá,jestli do bazénu vleze :grinning: :grinning: Aspoň se nebudu doma nudit......
25. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
evik: tak to jsou skvely zpravicky

ja se zatim chystam na muj prvni UTZ, ktery mam ted v utery, tak jsem strasne zvedava, ale i mam strach aby vse bylo v poho :sweat_smile:

pampelisko: tak hodne stesticka :wink:
25. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
Krasny vikend vsem :slight_smile:)))
25. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
holky i vam krasny vikend!!! my budeme mit hodne pracovni :sweat_smile:
25. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, jen na rychlovku, pořád na vás myslím, ale není čásek, ani dočítat, jsem teď pořád v práci před dovolenou mi to pořádně osolili, v pondělí jdu na akupunkturu, těším se, pak dám vědět.papapa
25. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky krasné ranko
pampel to je sklělý tak už začínás se stimulkou parada zvládnes to neboj
eviku gratuluju ke kontrole a už se nemužu dočkat co čekáte za překvápko
děkuju všem cutce misande za držení palečků a že jste na mě mysleli, dopadla jsem dobře mužu začít se stimulkou léky co beru na střeva tomu nevadí ikdyž prednisonu bych měla brát max 10 jednotek to je prej bezpečný ale když budu muset brát víc tak se nedá nic dělat. takže 9.7 . mam přijet na kontrolí utz jestli tam není nejaká cysta pak budu čekat na ms dali mi jiný protokol až dorazí ms tak dostanu na 14 dní 1 injekci a teprve po 14 dnech začni píchat ty další takže se to krasne muže spojit i s dovolenou mam mu to jeste připomenout takže snad dobrý zpravy a ´je to schválený i od pojoštovny :wink:
přeju krásnou sobotu
jinka holky ten foták je fakt bomba
26. čer 2010 v 06:57  • Odpověz
@cibka tak to jsou vyborne zpravy!!! :grinning:
26. čer 2010 v 07:39  • Odpověz
autor
cibi, paráda, moc gratuluju a budu na tebe moc myslet :slight_smile:

a foťák věřím...taky ho miluju :slight_smile:
26. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
pampel a misando díky
misando byli jsme v zoo a máme krásný fotky sice se s tim jeste učim ale na ovládání to je jednoduchý vše je v češtině, včera jsme fotili psa jak chytala lítající talíř to jsou záběry no paráda
misando a jak to s tebou bude ted dál ta adopce je dobrá ale muj manža by do ní asi nešel :frowning2: budu ti držet palečky at se dočkáte co nejdřív :wink:
26. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
ahoj kočenky, tady to nějak poslední dobou hrozně vázné:frowning2: nikdo nepíše, já tady vždycky nakouknu a nic, je to ted nějaké divné, ale jinak vás všechny moc zdravím a kdo má nějaké kontroly nebo na něco čeká, tak moc držím palečky, at je všechno jak má být :slight_smile:
28. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
Zdravím všechny...
To je to počasí peci,kdo by vysedával u internetu když je venku tak krásně... Je to super že je konečně léto,ale na druhou stranu bych už brala zase zimu,v práci máme hrozný vedro,je to děs... Tak se držte a ať je vše v pořádku,příští týden dám vědět,co ty lázně.. Teď si jdu udělat radost a koupit si nové plavky,protože do těch loňských nemůžu jaksi po stimulce dostat prsa... Tak se mějte krásně a užívejte sluníčka...
28. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
dobre ranko

ja taky vsechny zdravim. mi tu mame taky krasne uplne letni pocasi :sunglasses:

jinak ja jdu zitra na prvni UTZ, tak mi drzte pesticky at je vse vporadku :sweat_smile:
28. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojky holky! To je krásný počásko, aspoň něco, že se vydařilo, bohužel o víkendu jsem to dostala, takže jsem se nedostala ani k testování, který bych měla dělat ve středu :frowning2: . Takže jsem adept na rubriku IFV potřetí :unamused: . Ale není mi tak špatně jako mi bylo poprvé, tak myslím, že se do třetího pokusu vrhneme, co nejdříve!!! Přítel byl fajn, řekl mi, ať nejančím, že jsme teprve ve 20% z 10ti pokusů :sweat_smile: , tak se dneska objednám, ať řeší co dál!
28. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
krasný den holky
cutce držím palečky vše bude dobrý dej vedet jak si dopadla
bel to je mi líto je fajn že to takle s manželem berete to se to hned zvládá líp
všem preju uspesný den
28. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
cibka: dekuju :wink:

belle_rose: to je mi moc lito, ale jak rika cibka, vzali jste to sportovne a to je hlavni, hodne stesti :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahojky berunky :slight_smile:
Bela je mi to líto ale jednou se zadaří i tobě uvidíš. :slight_smile:
Jinak mají být pěkny pařaky,asi se z toho vedra zblazním.Holky myslíte že se těhule můžou koupat?
Jinak holky asi čekame kluka,aspon doktorka si to myslí :slight_smile: ale ještě tomu nebudu moc věřit počkam na další genetiku.Ale mam příznaky na kluka.Na netu píšou když nemaš ranni nevolnosti tak to bude kluk atd je toho tam dost nechce se mi to vypisovat :slight_smile: tak uvidíme.Moc vas všechny zdravím ahojky :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
taky všechny zdravím..... :slight_smile: Počasíčko nádherný,tak se nesmíme divit,že na koníkovi nikdo není :grinning: Já se válím na zahradě a cachtám v bazénu a je to super,jinak bych zdechla :grinning:
Cutce,tak na zítra tfuj tfuj tfuj,ať jsou super zprávy a pěkné pokoukáníčko na UTZ :slight_smile:
Cibko,tak ty už se taky blížíš k novému startu....po dovolené budeš odpočatá a půjde to samo :wink:
Belle,jak se říká do třetice všeho dobrého!!!!Teď už to klapne :wink:

Jinak slunečný pozdrav pro všechny ostatní,od půlky týdne má být kolem 30 stupňů,to budu v bazénu naložená od rána do večera :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj Nando,já se koupu,jinak bych zdechla!!!!Tak chlapáka jo????To naše je stydlín a nechce se ukazovat,tak se to možná dozvíme až u porodu :grinning:
28. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
nano: ja taky nemam zadny nevolnosti, taky bych rada kluka, ale zarazila me mamka se segrou ani jedna nemeli nevolnosti a obe meli holky :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
hcg 631
28. čer 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek: a co to znamena?
28. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Chrobacku,tak velká gratulace k HCG :slight_smile: Já to vidím na jednoho mimouška,ale můžu se mýlit samozřejmě :grinning: AŤ jich máš tolik,kolik si přeješ :wink:
28. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Cutce já jsem u holky taky neměla žádné nevolnosti,takže na to nespoléhám.Jako se říká,že u holek je špatná pleť,tak já jí měla jako z alabastru a holka!!!!Dokud neuvidím pindíka nebo buchtu,tak to nějak neřeším,hlavně aby bylo v pořádku a zdravé :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.