• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
peci: dekuju. Byl to neuveritelny pocit to videt a videt to srdicko, jak bije :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
chrobacek: ja bych ani driv jak v 7tt nebo 8tt na UTZ nersla, protoze tam nic moc videt nebude a zbytecne bys byla zklamana :wink:
29. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
peci teprve na krvi a na utz mám jít až za tři týdny a mě to vychází na dovču takže až v 8tt tak jsem se objednala těsně před dovolenou na gyndu protože tak dlouho čekat nevydržím
29. čer 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
chrobáček-tak držím palečky a kam jedete odpočívat? Jinak všude je to jinak, já třeba na krvi nebyla vůbec, šla jsem rovnou v 7tt na utz, zajímal je jen výsledek testu :slight_smile:
29. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
do Řecka tak chci před tím vědět jestli je nějaký flíček v děloze a po dovči na srdíčko/a :wink: no já jsem ráda, že jsem na tu krev šla protože mě si ty testy zase až tak nehýbají tak z krve je to jasné
29. čer 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
chrobáček-tak to je pohodička a nebojíš se?
29. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
chrobacek: taky bych jela na posledni dovcu jen mi dva, ale v praci mi nedali neplaceny volno :frowning2:
29. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
ne není čeho co se má stát se stane a já mám silné bojovníčky ... kdyby něco mělo přijít tak je to jedno jestli ležíš doma a nebo jsi někde pryč..... ale pochopitelně se tam budu chovat podle svého stavu...
29. čer 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
chrobáček-jsi odvážná, já bych si netroufla, ale když se na to cítíš, proč ne:slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
jo být v práci tak si hodím mašli při tom čekání :slight_smile: na dovči mi bude líp :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
ale ono se opravdu nemá co stát... letadlo ničemu nevadí x těhotných bylo na dovolené a nic se jim nestalo :wink:
29. čer 2010 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
chrobáček-myslím si, že není těhotenství jako těhotenství a rozhodně si myslím, že první trimestr je rizikový pro každého, ale jak říkám, když se na to cítíš, tak proč ne
moje známa toto udělala v 20tt po umělém oplodnění a po návratu o něj přišla a doktoří ji řekli právě to, že letadlo nebylo vhodné
29. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
ja si nemyslim, ze je v tom nejaky problem, pokud tehotenstvi probiha v poradku. Rika se, ze kratke lety jsou naprosto v pohode, ty dlouhe 10ti hodinove jsou problem :wink:

chrobacek: krasne si to uzij :wink:

ja poletim domu nekdy na konci rijna v listopadu
29. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Peci jasně možné to je .... ale já budu v 6tt :wink:
29. čer 2010 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
jo mě dr. napsal odpověd, že pokud nekrvácíš tak no problem .. akorát pochopitelně nevyhřívat se na slunku .... ano cutce napsala jsi to přesně dlouhé lety můžou být problém... má se těhule každou půlhodinu prý projít a je to v klidu... vždyt lítají i tehotné letušky.... jo a vadí spíš časté lítání ...

cutce a zůstaneš tady ? jako rodit atd. ?
29. čer 2010 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
tak každý na to má jiný názor, mě dokonce doporučili se vyhýbat i městké dopravě, nemyslím si, že letadlo je méně rizikové......ale určitě když ti to doktor schválil, tak ví, co dělá :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
:wink: jasně myslím že 80 % lidí z koně by neletělo to máš pravdu a MHD je asi o tom aby ti někdo neublížil nestrčil do tebe atd. jinak čemu by jako MHD jinak mělo vadit?
29. čer 2010 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
a já chodím pěšky nebo jezdím autem tak to jsem v klidu :slight_smile: jinak my zvolili leteckou dovolenou před jízdou autem např. do Chorvatska protože to je mnohem větší zátěž pro tělo
29. čer 2010 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
třeba u nás většina cest není zrovna uplně ideálních a celé centrum je z kočičích hlav-kostek, takže ty otřesy nejsou pro dělohu bezpochyby vhodné, tak proto:slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
no ale tak to je jedno jestli jedeš autem nebo autobusem ne ?
29. čer 2010 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
my jsme dali děckám zabrat hned po KETu vůbec jsem se nešetřila .. tak manžel říkal, že jestli přežili toto tak už zvládnou i tu dovolenou ... byla jsem 3 dny po KET na metalovém festivalu a to jsem myslela, že nemůžou zvládnout protože to se mi třepalo celé tělo... a ono se jim to asi zalíbilo tak jsme jim slíbili za odměnu další aktivity :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
jo dotaz Peci o sexu ti říkali co? nám nic...
29. čer 2010 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
5dnů bez a potom normálka :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
no můj se pochopitelně bojí, že klasika jako každej chlap....
29. čer 2010 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
@luc1979, já na neschopence byla a pořád jsem. Taky mám lehkou práci (kancelářskou), ale 5 dní po punkci jsem nebyla schopná pohybu. Měla jsem lehčí OHS, takže mě dělalo problémy samotné ležení. :frowning2: Do práce sem tam zajdu. Všichni, kromě šéfa a kolegyně si myslí, že mám dovču. :wink:

cutce, krásná fotečka.. :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
Tak já jen k té dovči. Já jsem se svého MUDr. přesně na leteckou dovolenou ptala, abych věděla, jestli máme s IVF počkat až po dovolené. A on mi řekl, že pokud nebudou žádná rizika, tak 1. trimestr je pro zahraniční i leteckou dovolenou jako dělaný. Že se v těle ženy ještě nic moc neděje. Takže než aby mi ji vyvracel, tak mi ji spíše doporučoval. Takže pokud se povede a vše bude OK, chystáme se v září na Tenerife. :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky holky.
ivet tak potichounku gratuluju
cute a tobě samosebou taky..je to krásej pocit, co?:o)
Jinak já teda na neschopenku nastoupila po transferu. Doporučili mi to. Za prvé do práce dojíždím a brzo ráno vstávám a je pravda, že z počátku troška šetření nijak neuškodí. Ale nesmí se to přehánět.
Jinak s tou dovčou je to asi všude jiný. Někdo říká, že to nevadí. Jen se člověk musí šetřit a nebýt moc na sluníčku a prostě dle vlastních pocitů. Jinak teda o MHD mi nic neříkali, že nedoporučují. Tak nevím.
Mně včera doktorka říkala, že po IVF je dobré zůstat doma hlavně kvůli infekcím a stresu. Hlavně ty první 3-4 měsíce.
Ale záleží na každém jak se cítí. Já jsem na začátku byla moc ráda, že jsem doma. Páč když mi bylo blbě, nedovedla jsem si představit, že bych měla jet do práce.
29. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
@salopa jo jasně každý to snáší jinak a hodně záleží na tom co vykonává za práci ... pokud někdo má hyperstimulák tak zůstane doma to je jasné to ani jinak nejde... já jsem např. všechno snášela v pohodě stimulku, po punkci mi nic nebylo ... takže nebyla nutná
29. čer 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek Tak tak, já stimulku snášela taky v poho a po punkci jsem si brala dovču. Páč se mi prevít hyperstimulák ukázal. Ale každý jak se cítí. Nemá cenu se přemáhat :wink:
Tak jsem zvědavá na hlášení:o) a kdy že to jdeš k doktorovi?
29. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
nojo tak to já byla vždy ráda, že ze mě vůbec něco vydolovali takže hyperstimulák nehrozil
do centra se můžou objednat až az tři týdny ... což jsme na dovči takže až po :frowning2:
29. čer 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.