• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
chrobacek: nene domu do cech jedu jen na dovcu na ty den, ukazat jim vsem pupek, ale rodit budu tady v UK :wink:

ja se ptala sestry a ona rikala, jen se vyvarovat sirovemu a mekkym syrum, jinak vse muzu s mirou. Pristi tyden se ji zeptam na to letani co rekne.

29. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
salopa: pocit to byl neuveritelny, dokonce sem se ji zeptala at mi ukaze srdicko jeste jednou a pak nam na konci vyhrkli slzicky, teda me hodne Andy se drzel, ale utiral se :sweat_smile:
29. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
@cutce ahá takže doma je v UK :slight_smile: tak to jo ... jééé to je krásné na to se stráááášně těší :slight_smile: až uvidím to co ty :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek: neboj, dočkáš se taky :wink:
cutce: jojo..to věřím a bude to po každé moc hezký...člověk si vždycky děsně těší a zároveň trošku bojí jestli bude vše o.k.:o)
29. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
a ty jsi byla na tom NT screeningu? nebo se chystáš?
29. čer 2010 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
myslíš mě? já teprve půjdu. objednaná jsem na 12.7.
29. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
salopa: presne , to jsem rikala Andymu ze od ted se budes bat naporad, at to bude ted v brisku, nebno miminko, nebo dorustajici, pubertak i dospelak. Uz je to tvoje mimco, a ty se o nej budes bat naporad :sweat_smile:

chrobacek: ja mam dva domovi, jeden tu v UK a druhy doma v Cechach u nasich :grinning: . tak je to tezky, kdyz reknu doma domyslet si, kde doma :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
cutce: jojo..přesně tak :slight_smile: ale stále je to to NEJ :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
salopa: to je, hlavne se ted nemuzu dockat az nam reknou co to bude :slight_smile: , kdy se to zjistuje?
29. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
cutce, tak na to jsem tam děsně zvědavá:o)))Ale ještě si musím počkat. Uvidím jestli mi už to řeknou na tom screeningu. Ale moc tomu nevěřím. A pak záleží jak se ukáže mímo na UTZ. Ale prý tak kolem 15 a 16 týdne už to může bejt vidět:o)
29. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
@salopa jj já že vidím, že už máš 12tt vpasu ale koník počítá zaokrouhleně...
29. čer 2010 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
salopa: je tak to ja mam jeste daleko :grinning: :grinning: :grinning: a kocarek uz vis jaky?
29. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
chrobacek: jojo..tady je to nějaký zaokrouhlený. Jsem 11tt+3 . ale na ten screening jdu stejně až ve 13 tt
cutce: neboj..uteče to jako voda..fakt že jo:o)kočárek jsem obkoukávala...zatím mám dva favorty, ale uvidíme na reálné ukázky ještě:o)
29. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
mi uz asi mame vybrano, ale v rijnu je tu velka baby show v Londyne, tak tam asi pujdeme. Jinak tady neni zadny poradny kram na okouknuti kocarku.

ale byli jsme v dubnu doma v Cechach tak jsme si osmatali :sweat_smile:
29. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
cauky holky, nevite co je s cabalkovou, doufam, ze ji to vyslo, ne jako nam s misandou. Misando, kdy planujes dalsi IVF? Ja jsem se dneska objednala, ale vezmou me az 27.7., no stejne nic tak hned nenaplanujou, ale uz jsem chtela probirat dalsi pokus. i kdyz nevim, co mi reknou, podle me se zase nevyvynuly ty embryjka... :confounded:. A taky jsem dala dneska vypoved :sunglasses: ! Takze na pristi pokusik budu mit baaajecnej klidek a ne, ze na me budou koukat jako na vraha, ze jsem nemocna. Tak!
29. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
belle: ty jsi podavala vypoved jen kvuli tomu?
29. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
cutce..téééda..vy jste napřed :grinning: já ještě nikde nešmatala :grinning: ale ještě je čásek, tak myslím, že po prázdninách třeba někde ošmatám:o)
belle: taky by mě cabalkova zajímala, ale zatím e neozvala :unamused: Neboj, uteče to ajko voda a bude další pokus :wink: A teď už uřšitě s dobrým výsledkem :wink:
29. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
salopa: protoze vim, ze tady zadny takovy obchod neni a to myslim vazne. nejvetsi obchod tady pobliz Londyna a meli tam 5 kocarku, no des.

Snad je cabalka v poradku :unamused:
29. čer 2010 v 16:12  • Odpověz
nooo, vice mene to byl ten nejvic padnej duvod. Ale jinak me uz to taky nebavilo a chtela jsem zmenu. Ale takhle si dam dlooouhou pauzu :sunglasses: . A pojedem aspon na 3 tejdny k mori. Nejak si clovek musi udelat radost. Ja delam auditorku a je to desne narocny na cas a zodpovednost a kdyz tam clovek neni, prijde o zahajeni auditu a pak nevi co tam bylo, nebo naopak odejde v pulce auditu a vlastne to hodi na nekoho jinyho, takze nic moc.
29. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
belle: tak ono kdyby se to povedlo, tak uz by ses ani do prace nikam nechystala, co? :grinning:
29. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
@cutce - jooo to by bylo nejlepci :grinning: !!!!!!
29. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
cutce: tak to je docela šílenost, že žádnej obchod..ještě že má člověk možnost toho internetu:o)
Mno nic holky, valím vařit než dorazí manža domů:o)zatím páčko
29. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
salopa: manza byl rad a koukal jako blazen na ten vyber. jenze problem je v tom, ze ja nechci kupovat kocarek podle obrazku, ja si ho potrebuju osahat a zvlast, kdyz bude stat takovy penize :sweat_smile:

belle: urco se povede, a kolikaty IVF te ceka?
29. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
Uz treti :unamused: Ja chci taky kocarek :wink: !!!
29. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
belle: tak jak se rika, do trtetice vseho dobryho a za par mesicu budes i ty vybirat kocarek :wink:
29. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
@cutce super!!! gratulace ooooobrovska :grinning: jedno miminko :grinning: a srdicko bilo :grinning: SUPER :wink:
29. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
holky taky nevim, co cabalka... snad a DOUFAM, ze to klaplo!!!!
29. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
@ivett25 potichounce gratuluju a jen at sili!!!!!!!
29. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
29. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
Tak holky,jak zvládáte ty pařáky???Na můj vkus by klidně mohlo být tak max.25 stupňů :grinning:

Cutce taky se přidávám a gratuluji k UTZ a bobískovi se srdíčkem :slight_smile: Tak jsi se dočkala a stálo to za to viď?

Ivett i tobě potichounku gratuluji,jen ať čárečka sílí a je tu přetěhulíno :grinning:

Ještě valím na zahradu,ale do stínu,sluníčka už mám dneska dost!!!!!U vody mi vytrávilo,tak jdu něco polknout :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.