• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
cutce, moooc gratuluju, krásná fotečka!!!!

belle, já na další IVF nepospíchám, v pátek jdu ke svojí doktorce, za 14dní jsem objednaná na utz prsou a půjdu si vyzvednou papíry k adopci. no a začátek září jedu do Podolí na imuno - chci prostě testy udělat znovu, a to nevím jak mě pak dlouho budou léčit...a taky doufám, že mi na to doktorka napíše doporučenku. Takže fakt nevím jak to další IVF bude..a je mit o tak nějak putna...potřebuju pauzu.

Evi, já se válím u bazénu a zítra už tam konečně po MS budu moc skočit, dneska jsem ještě skákala okolo s vložkou mezi nohama :grinning:
29. čer 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
jinak holky, cabalka by vám to asi měla napsat sama...já teda vím co a jak...
29. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
@misanda jeeeeeeeejda tak to nevypada moc slibna zprava o cabalce :frowning2: DOUFAM, ZE SE PLETU!!!
29. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
@misanda naberes sily a bude lip, uvidis!
29. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
pampi, jenom napíšu to, že IVF nevyšlo..snad sem ještě zavítá...ale věřím, že joooo :slight_smile: určitě nás čte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evik73 ani nemluv... v praci je napadnuti... nemame totiz klimu :frowning2:
autor
a líp bude určitě, máme naplánovaný že se mišanda naučí v zimě lyžovat, příští rok bude Egypt..kašlu na IVFka...chci žít a ne přežívat z pokusu do pokusu ...hlavně budeme mít podanou žádost, takže se dočkáme :slight_smile:
29. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
@misanda MOC TI FANDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
autor
pampi, jak jsi na tom ty???
29. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
misando ahojky-máš můj obdiv a moc si tě vážím za to, jaká jsi....neznám tě osobně, ale za ten půl rok co si tady píšem jsem tě už poznala a musím říct, že jsi opravdu silná osobnost...fandím ti a ,moc ti to mimi přeji, at už vaše nebo adoptované, které stejně bude tvoje a budeš ho obdarovávcat laskou stejně, jako kdyby bylo tvoje q pak se ti třeba i bez ivf podaří:slight_smile: tak jako už spoustě lidem:slight_smile:
29. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
@misanda ja jsem vcera dobrala posledni antiko... uz si picham prvni injekce... 25.6. jsem zahajila stimulku :slight_smile: podivej do meho blogu... konecne jsem taky o sobe neco napsala :grinning:
29. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
pampeli-přeji ti moc okusit ten pocit toho štěstí:slight_smile:
29. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
Mišando,tak zítra pěkné pocachtáníčko :grinning: :grinning: My už máme vodu 27 stupňů a pořádně neosvěží,ale zase to není takovej šok,hlavně pro prcka :grinning: A máš recht,jen si pěkně užívej život,netlač na pilu a to štěstí si tě samo dožene!!!Tak že by jsme se v příštím roce sešli někde na svahu???? :grinning: :grinning:

Pampel,tak už si taky píchačka???Taky ti musím vlézt do blogu a očíhnout to :grinning: Musíte si teda v práci užívat bez klimošky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peci a co ty,co děláš v těch horkách???
29. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
@evik73 jojo uz valim do plneeeeeeeeech :grinning:
@pecicka dekuju kocko! snad to taky poznam... a uz v srpnu :slight_smile: ale beru to vsechno tak, jak to prichazi, zadne predbihani :grinning:
29. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
@pampeliska36 už jsem ti to projela :grinning: Od 17.7. do 24.7.jsem na dovče,tak pokud vyjde odběr dřív,chci slyšet jen skvělé zprávy :slight_smile:
29. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
@evik73 diky moc eviku. jsi zlato! budu na tebe myslet, ze si uzivas odpocinku na dovolene :wink:
29. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
@pampeliska36 já si budu užívat v červenci a ty v srpnu,až budeš tancovat nad // na testíku!!!!!To tak strašně letí...nedávno jsem objevila // a za chvíli budu mít půlku za sebou :wink: To si ani pořádně neužiju :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
peci, děkuju...úplně mě to teď dojalo :dizzy_face: :sweat_smile:

evi, na svahu se sejdu ráda...až uvidíš nemehlo, budu to já :grinning:

pampeli, tak to je super, že už se ti to taky rozjíždí. doufám, že vám to dopadne co nejlíp, takže těhulenstvím :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@misanda i me to co napsala peci dojako a to vubec nebylo urceno pro me :wink: napsala to MOC hezky!!!
dekuju misando!
29. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
misando proc bys mela jit znovu na imunologii docela mama ted obavy psala si ze ti taky nasli ty výšený NK bunky a ja to mam taky tak se bojim aby se ten 2 pokus povedl
30. čer 2010 v 00:01  • Odpověz
autor
cibi, chci jít znovu, pač jsem slyšela, že Imumed nemá přesné přístroje a na pořádnou imunologii a v Podolí jsou největší machři, takže abych si v budoucnu nic nevyčítala...chci mít klid. navíc...jestli nevyjde třetí IVF, tak se chceme třeba půl roku aspoň snažit doma...tak ať to mám přeléčený a ne že mi to budou stahovat ty protilátky jenom před IVF. a ta léčba trvá třeba půl roku. jinak holky s endometriozou otěhotní normálně bez IVF...takže to taky pak zkusíme...protože na čtvrtý IVF jen tak nepůjdeme...já nechci...kvůli zdraví, financím...ani náhodou...
30. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
cibi a kolik bereš prednisonu a jak dlouho ?
30. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
dobre ranko:

holky dekuji za pochvaly. Vsem preji aby to vyslo neni nic krasnejsiho :wink:

30. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,tak já mám pro změnu parádní zánět. :frowning2: Ach jo,nejradši bych se na to vyprdla. Jinak MS jsem opět nedostala,za pár dní už by měla přijít druhá,ale na vyvolávačku půjdu až příští týden,protože teď jedeme do úterý do Hoštic a chci si to užít v klidu a ne v bolestech... Už je to víc jak dva měsíce od ET,tak začínám přemýšlet jestli to zkusit podruhé ještě tento rok,nebo radši až po Vánocích,no uvidíme podle těch lázní,mám si volat za týden. Ale zase si říkám když to nevyšlo na jaře,třeba to vyjde na podzim. :wink: Proč čekat zase na jaro. Jinak v práci na nic,hodně práce a ten hic tam,to je děs... :angry:
30. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
misando - zatím nic pred tím pokusem nez začneme tak ho začnu brát 3 týdny dopředu jeste záleží jak dopadnou další testy pokud se v nich nic nenejde tak budu brát 5 jednotek a pokud najde tak 10, ale tim ze mam tu ulcerozni kolitidu a nezaberou mi ty léky co beru ted tak by mi museli nasadit asi 30 a to je prej uz hodne bezpečný je to do 10 ale prej by se nedalo nic dělat
misi- to je pech vid určo bych to zkusila na podzim myslim že není na co čekat a budes po lázních a telo odpočinuté ale záleží na tobě jak se budes cítit
jina zdravím ostatní kočky
30. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
ahojky

misi: to je mi lito :unamused: , uvidis, jak se budes citit po tech laznich a pak se rozhodni :wink:
30. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
cibi, já brala 10jednotek se začátkem dlouhého protokolu...a to jsem si teda naordinovala sama, jinak by mi to mudra dala až od samotné stimulace a to mi přijde bez významu. jsem zvědavá co mi řeknou v tom Podolí..i kdybych si to měla zaplatit sama, tak si to asi zaplatim...a moje mudra přijde o kšeft no...

misi, hele, tak uvidíš jak budeš mít tělo připravený a jak se budeš cítit...já bych to IVF už zas tolik nehrotila...nevim...ale po těch dvou pokusech už na to mám tak nějak asi jiný názor...ale taky jsem chtěla jít honem honem do druhého a teď budu ráda, když budu mít pauzu delší :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
ahoj sluníčka:slight_smile:
30. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
peci: ahojky, jak se citis?
30. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.