• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misando mě prave rekal 3 týdny před planovaným pokusem začít brát ty prasky
30. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj sluníčka :slight_smile:
tak máme konec školního roku,dcerunka přitáhla dvě 4,takže nic moc,ale hlavně,že prolezla :grinning: :grinning:
Jinak holky k tomu Prednisonu,mě taky říkala embryoložka,že to chce ho brát min.3 týdny-měsíc před vkladem embrya....a to jsme měli výsledky OK.Mišando určitě si to ošéfuj a to Podolí si vydupej,přesně jak říkáš,budeš aspoň vědět,zda se můžete snažit i doma a je tam šance na úspěch.Tam to opravdu udělají podrobně.Někde dělají jen testy z krve u ženských,ale tady proklepnou i chlapy a jejich spermoníky a hlavně jak jste na tom spolu,když to dáte dohromady :wink:
Každopádně to jednou přijde :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
evik: a co dela za skolu?
30. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
@cutce dělá hotelovou školu.Příští rok maturita :unamused: hlavně ať to dodělá a pak budu zase klidnější.A představa,že mě to čeká všechno znova od školky,brrr!!!No co,však to nějak zvládneme :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
to urcite zvladne :wink: , a co potom chce delat?
30. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky, zase vám sem lezu :sweat_smile: Misando: mám n Tebe pár otázek, jestli Ti to nevadí- nebo i na ostatní... prosím Tě-kdy Ti dělali imuno? a byla si na laparoskopii? víte já totiž byla na 2. IVF a bez úspěchu... u prvního sme o mimi přišli ( nebyly zřetelné srdeční ozvy)... no a teď nevím zda někdy půjdeme do 3. pokusu, ale chtěla bych mít veškerá vyšetření za sebou... od začátku jsme věděli, že manžel má špatné spermio, ale mne nikdo neřešil... chtěla bych asi udeřit na Dr., aby mne poslal na imuno a zjistil, zda mám průchodné vejcovody a nevím co se dál dělá za vyšetření u ženy... chtěla bych si taky zažádat o lázně ( v roce 2008 sem měla operaci slepáku), ale nevím, zda mi je schválí, když je jakoby problém u manžela a ne u mě... nebo teda nevím, zda není problém třeba i u mě...
30. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahojky sluníčka :slight_smile:
evi: hlavně že to zvládla :wink: A s dalším..na to si ještě počkááš :slight_smile:Prvně užívat ten krásnej voňavej uzlíček :wink:
misando: Jsi statečná holka a moc a moc ti přeju aby vám mímo vyšlo, ať už tak a nebo tak. :wink: Hlavně žít dál.To je důležitý a to se mi líbí, že to tak bereš :wink: Tak držím pěstičky :slight_smile:
Jinak zdravím i ostatní kočky :wink:
30. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
martiiik a můžu se zeptat kolik ti je let?? Oni na slepák lázně dávají,ale snevím do kdy. Za zeptání nic nedáš. A ty pojišťovny se prý teď cukají,ale mě dr řekla ať si tam dám žádost a uvidím. A ono spíš taky záleží co ti tam Dr napíše a jak ti to napíše...
30. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
misi : bude mi 24 na podzim... bývalý gynekolog mi je doporučil a mám ještě někde ten papír, ale nevím, zda to bude ještě platné... spíš to zkusím v kombinaci s tím, že mám za sebou 2x IVF a i ten slepák, s tím, že od malička mám problémy se záněty... no uvidíme...doufám, že to vyjde...
30. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
martii-To si myslím že by ti mohli dát. Ať ti na gyndě napíše nové doporučení,oni to k tomu přikládají a je tam všechno co ti bylo. Ale kamarádce která měla 1x mimiděložní,1x samovolný potrat a teď se už rok snaží a nic doktorka na gyndě řekla že nemá nárok na lázně,že nemá tak vážné potíže,Tak nevím co by dr brala za vážné problémy :angry:
30. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
bré odpoledne,

marti, já mám snad už všechno hotový, byla jsem na dvou laparkách, imuno mám z Imumedu ale chci jít ještě do Podolí v září. Genetiku taky máme.

Úplně tě chápu, že to chceš mít na případný třetí pokus hotový, já to chtěla mít už na druhej. Přece jenom to nejsou malý prachy za ty IVFka a přijde mi, že kolikrát je člověk díky CARům podstupuje zbytečně. protože přesně jak píšeš, jakmile je problém u chlapa, tak oni už většinou ženskou neřeší a hned jí ženou na IVFko.
30. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
Misando: laparoskopie- to je přesně co? že se podívají, zda máš průchodné vejcovody, či co? a chystáš se do těch lázní ( viděla sem Tě tam na fóru :slight_smile: )
30. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
Dobré ránko, tady se ještě spinká, co:o)
1. črc 2010 v 07:13  • Odpověz
krásné ranko,
jakpak se máte holky
1. črc 2010 v 08:06  • Odpověz
ahojda cibi:o)zatím se tu spí a co ty?
1. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
marti, na fóru jsi mě určitě neviděla :slight_smile: já se do lázní nechystám...podle mě je to stejně k prdu a nechci být další měsíc pryč z práce a od manžela a kočiček :slight_smile:zatim to prostě tak necítím, že bych je potřebovala...

jinak laparka se dělá pod narkozou a udělají ti tři dírky do břicha a tím se podívají dovnitř, jestli je všechno jak má...

a dobré ráno všem :slight_smile: mišanda si dneska zahrála na důchodce a od sedmi stepovala u Lidlu, pač tam měli mít pěkný plavky a boty..a mám prd...si radši koupim ty plavky za 1200 co mám vyhlídlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
dobré ráno:slight_smile:
1. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
salop jde to, příští týden kontrola utz a pka se pomalu vrhneme do boje, nevítš jaký je to protokol kdyz dostanu 1 injekci a za 14 dní si budu pichat další asi dlouhý že sem se trubka zapomela zeptat
misando- to je pech že to neměli
ahoj peci
1. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: ja jsem dneska dopichala jednu krabicku Diphereline... takze s pichanim teto srandy jsem ve tretine :slight_smile: tedka jsem ve stadiu, kdy cekam az mi dorazi MS. jinak nic noveho.... VEDRO NA PADNUTI... jaj! :grinning:
1. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
cibka asi to bude dlouhej, ale nějak se v tom moc nevyznám. tak je fajn, že už budete zase bojovat:o)
ahoj peci
pampeliska: ahojda, tak hodně štěstí do dalšiho píchanda:o)
Já utíkám uklízet:o)
1. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,dneska dovolená..Hurááá. :slight_smile: Škoda jen že musím do práce zítra když je ten prodlouženej víkend....

Jdu přeprat oblečení ať to mám nachystaný a nemusím lítat ještě zítra a v pět hurá do kina do Jihlavy... Už se těším. :wink:

Koupila jsem si krásné plavečky tak je o víkendu hned vyzkouším,to bude bájo vyměnit vedro z práce za lenošení ve vodě....
Jsem docela ráda že jsem si tu neschopenku nechala ukončit. Teď mi to strašně rychle utíká,myšlenky mi zaměstnává milion jiných věcí a taky si můžu jet na víkendy pryč a nemusím se bát že by přišla kontrola... Ale ten pracovní proces bych klidně vypustila :grinning:
1. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
misi: tak to je parada :wink: , to ja bych do prace taky nemusela :sweat_smile: a myslim, ze nikdo :grinning:

si predstavte, ze termin mam 11.02. a v praci budu koncit 31.1. :astonished: :rolling_eyes:
1. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
Krásné odpoledne :grinning:
teda já snad zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A samozřejmě takhle má být celý červenec.Kdybych se mohla opalovat a vyvalovat na sluníčku,tak bude hnusně :rolling_eyes: To je pech!!!

Zítra odpo by měly být výsledky z těch dalších krevních testů.tak doufám,že to dobře dopadne.
A jak vy ostatní,co dneska chystáte???Koupáníčko????
1. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj eviku koukuáníčko by byla parada me ceká sichta :frowning2:
1. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
melo tam být koupáníčko
1. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky, zdravím cibi a eviku, já jsem raději zalezla doma a ani se mi nehce vylízat :frowning2: je to opravdu děs
1. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky kde ste byly celý den? že se ptam určitě u vody co :slight_smile:
1. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz
ahojte kocky... tak jsem dneska dostala MS, tak to vypada, ze vse bezi podle planu :slight_smile:
2. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahojky holky,všechny se někde cachtáte,jen Pampeliška nemůže,pže dostala MS :grinning: :grinning: Tak to ti gratuluji,že konečně můžeš začít ten správný boj!!!
Já jsem dneska zalezlá a ani do bazénu nejdu,jen sedím venku ve stínu a teď jsem si šla něco slupnout ke svačince,tak koukám a tady nikdo.....kromě Pampelišky!!!
Volala jsem na výsledky a mají tam pěkný bordel......teď se stěhovali,tak mi dr.řekla,že na 99% to je v pořádku,co si pamatuje,ale můžu jí věřit???Takže díky svátkům si zavolám až ve středu znova,jestli je to fakt OK.Bych se picla....

Tak co jinak novýho děvčata?????
2. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.