• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@evik73 :grinning: :grinning: :grinning: za chvilku jdeme s manzou do kina... tedka se jeste koukame na berdycha... ale ja odbiham... nemam na to nervy :sweat_smile:
2. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
To je super,seknul se mi net,tak jsem musela notesu vybrat baterii a když jsem to nahodila,tak jsem se musela znova přihlásit na koníka,jenže jsem zapoměla heslo,tak jsem musela udělat nový přihlašovací manévr s novým heslem,naštěstí login zůstal stejný :grinning: :grinning: Asi se chudák taky přehřívá....
Pampeliško,tak si to v kině pěkně užijte,já bych tam snad ani nedošla.Upřímně lituju maminky,co mají červenec-srpen termín porodu a musí v tomhle nosit ty bříška :unamused:
2. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
Koukám,že bez slovesa musela bych se asi nevyjádřila :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
čau...chodila jsem tady jen občas...a chci jen povzbudit ,že zázraky se dějí a já jsem čerstvě těhotná po inseminaci... dvě IVF byly prostě naprd a nějak to u mě ta příroda zařídila ..nechápu nic.. zdravím a držím palce všem.. :slight_smile:

3. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
@nierika gratuluju tehulko!
3. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
nazdar holky, tak včera jsem byla u mudry...tak máme dva měsíce snažení doma a řekla mi, že na to imuno chodit nemá, že tam má docela podrobný výsledky a že když se chceme snažit doma, dá mi prostě na celou dobu prednison, že oni stejně nic jiného neudělají a jakmile se prednison vysadí, tak se stejně ta imunita za nějaký čas posune tam, kde byla. všechno mi tam vysvětlovala atd...takže máme prednison, 10mg denně. a až dorazí MS, tak k ní jdu na utz aby si mě prohlídla...takže za cca 3týdny.

jinak další IVF bude začínat koncem září...a čtvrtý pokus bude s darovanýma vajuchama...vyjde nás na cca 60tis...léky hradí ještě pojišťovna. 20tis je odměna pro dárkyni - chceme lepší dárkyni, aby bylo víc vajuch. jinak dárkyni budu mít hned :slight_smile:. moje doktorka jich prej má dost...já se s ní neuvidim a nebudu vědět kdo to je :slight_smile:. TAk jsem zvědavá :slight_smile:. Je to naše poslední šance, tak uvidíme.
3. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@misanda moc ti fandim!!! a verim, ze to bude dobre a ze miminka budou :wink: jsi uzasna a statecna holcina :wink:
3. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
pampi, to jsme všechny tady :wink: ono by to asi jinak nešlo :slight_smile:

holky, jaký máte názor na to imuno co mi řekla doktorka???
3. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj kočandy,
to je ale venku krásně co? Dneska jsem se válela s miláčkem na přehradě tady u nás a bylo to parádní. Jen škoda, že musel jít na noční a já ted trčím doma.
Zítra mi pro změnu odjíždí až do úterý na brigádu.... no jo, kdyby ty prachy jen nebyly tolik třeba co?

Misando, já bych se na všechno ted vyprdla, zkooušejte to ted sami a ten čtvrtej pokus ještě s vlastním vajíčkem, vždyt jsi ještě mladá na takové řešení, ale to je můj názor, ty to asi už musíš mít těžké tolik pokusu, já jsem v prdeli i po prvním nepovedeném IVF. tak ti přeju plno sil do boje
3. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
koubi, čtvrtej pokus bude na sto pro s darovanýma...nebudu plácat 60tis na svoje vajucha, když jsou nic moc... :rolling_eyes:

jinak zítra máme oslavu narozenin, tak jsme dneska byli nakupova žrádýlko...holky za 1600...uuuufffff :zipper_mouth:

koubi, doufám, že ses nespálila :slight_smile: já se válet celej den venku tak nevim :slight_smile: já preferuju ale bílou barvu :grinning:
3. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@misanda clovece ja bych se tedka chvilku oddychla nebo jak to mam rict... :sweat_smile: asi bych v tomto smeru poslouchala tvoji doktorku, protoze mi pripada (teda aspon podle tvyho psani), ze se o tebe dobre stara a je ta pece podle me urcite dobra!... nevim, co presne znamena, ze pujdes na imuno... ?
3. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
Misando, já bych taky ted chvíli počkala a dala tělu šanci si odpočinout a zregenerovat se.

Já mám zase ráda opálenou kůži, ale jen tak decentně, k létu to prostě patří
3. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
holky, nemám teď proč čekat...jakmile dáte endometrioze čas, sežere vás zaživa...v tom je ten problém...stačí, že budeme mít pauzu na čtvrtej pokus potom...tak se budu bát :frowning2: :frowning2: :frowning2: však doktorku poslouchám :slight_smile:

pampi, imuno jsem myslela to, že jsem se sama znovu objednala...prvně jsem byla v Imumedu, teď jsem chtěla jít do Podolí...ale mudra mi řekla, že je to naprosto zbytečný, že by mi tam stejně na potlačení napsali PRednison a ten ona mi taky napíše...

Koubi, já mám taky ráda decentní opálení, ale mě se to nepovede nikdy :frowning2: mám špatnou pigmentaci a od kožařky zakázaný se smažit...naštěstí to stejně nemám ráda :slight_smile:. takže mám většinou chycený jenom ruce a obličej...jak se pohybuju venku...a stejně jsem do pár dní znovu bílá :slight_smile:
4. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
holky těhulky chci se zeptat otékají vam nohy mě teda hrozně.Snažím se hodně pít,ale moc to nepomaha.Snad je to normalní a stava se to :frowning2:
Všechny vas moc zdravím :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahojík kočenky :slight_smile:
tak máme za sebou pekelně horký víkend,snad jste ho ve zdraví všechny přežily někde u vody :wink: V noci tady byla pěkná buřina,konečně taky sprchlo a vyčistil se vzduch....

Nanuš,mě zatím nohy neotékají,ale čekala jsem to,protože mi občas natekly i když jsem nebyla těhu,ale já beru Detralex na křečovky,tak to je možná tím.Určo je to tím horkem,ale dr.to řekni,pže natékají ke konci těhu,teď je ještě dost brzy.Já zase pořád chodím čúrat,myslela jsem,že to přejde,ale prd a teď jak víc piju,tak to je katastrofa.V noci se vůbec nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechci vidět,jak to pak bude ve finále,asi nevstanu ze záchodovky a budu bydlet na WC.
Když hodně piješ,taky chodíš hodně na wc?

Jak se máte všechny ostatní???
5. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
ahoj Eviku,
to byl teda parnej víkend včera jsme byli na celý den na machači, bylo tam pekně narváno ale moc sme si to užili
taky zdravím ostatní
5. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
ahojky holky,

eviku: ja mam to samy, jsem asi 4x na zachode za noc a nekdy nemuzu zase usnaout. Vubec se nejak nemuzu poradne vyspat :unamused:
5. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Cibi a Cutce :slight_smile:
Cibko tak to jste si to parádně užili co?Pěkně u vody :slight_smile: Však jinak to bylo na zdechnutí!!!Taky jsem byla zalezlá v bazénku,voda 29 stupňů,takže kafíčko!!!!A pak na lehátku ve stínku...

Cutce,tak ty taky trávíš tolik času na wc?Je to hrozně protivný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty máš ještě šanci,že ve 2 trimestru se ti to spraví,já nevím,jak to zvládnu,doufám,že aspoň po porodu se to upraví :grinning:

Dneska je aspoň příjemně,přes 30 stupňů už je fakt moc!!!!!!
5. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
Cibi: je jak bych rada nekam k vode, ale mi makali jako blazni, jsem se zastavila az vcera vecer v 7 :confounded:
5. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
evik: no snad jo, jeste mam 3 tydny a zacinam 2 trimestr, to je neuveritelny jak to rychle leti.

Zitra mam dalsi UTZ :slight_smile:
5. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
Cutce tak zítra pěkné pokoukáníčko na prcínka na UTZ :slight_smile: A máš pravdu,letí to strašně,já zítra začínám 17tt a tudíž 5 lunární měsíc :wink:
Tak jak bylo ráno příjemně,tak teď už je opět dusno jako prase,snad horší,než bylo v včera a pěkně ze mě leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou chuť,pokud se někdo chystáte ke svátečnímu obídku!!!!
5. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
evik: no jsem zvedava, jestli bude vetsi pacholek :grinning:
5. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
Hezký den všem! misando, tak to má MUDr. pravdu. V Podolí by ti opravdu napsali Prednison a asi i Anopyrin. Mě ho Mudr. Madár předepsal. Jnak, já dnes měla testovací den a // se krásně objevily.
5. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
ivett: strasne moc Vam gratuluju, to je naprosto uzasnyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , jak se citis?????? A co to je to ET?
5. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
@ivett25 MOC gratuluju!!! :grinning: super zpravicka!
5. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
cutce jo užili jsme si to paradne ale klidne bych sedela doma a čekala malý sluníčko, hodně štěstí na utz
ivet to je skvely aspon nekomu se zadarilo hned je videt ze to funguje
eviku v bazenku to by byla parada a fak to letí za chvilku nám budes ukazovat bobečka na fotkách po porodu
ja videla predevčírem synovečka uz je mu 5 měsícu už je to veselejsí
5. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
Holky, moc, moc Vám děkuji! Testovala jsem tajně od 8 dne a pokaždé čárka mírně sílila. 20.7. zřejmě pojedeme na kontrolní UTZ. 19.7. si tam budu volat. Teď mají v Gyncentru dovču.
5. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
Jo a ještě jsem zapomněla odpovědět, jak se cítím?!
Úplně super. Sem tam mě mírně pobolí v podbřišku, musím mnohem častěji na WC, nemám takové držáky a celkem mi poskočily i prsa, ale to spíše přičítám Utrogestanu. Jinak se mě manža dneska ptal, jak to že mi není špatně?! Tak jsem šťastná, že zatím není a doufám, že se mi to vyhne. Jinak jsem nevypozorovala žádné jiné příznaky. Jo, ještě možná mám sem tam pocit v břiše, jako by mě proplula podbřiškem teplá vlna. :slight_smile:
A teď za mnou mužíček přišel, jestli si neotevřeme vínko, které jsme si dovezli z naší svatební cesty z Kypru a neustále jsme si ho schovávali na zvláštní příležitost. Příležitost to je nádherná, akorát ho bude muset vypít sám. :confounded: To se mu celkem i zamlouvá... :angry: :grinning:
5. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
ivett: neboj sklenicku si dat klidne muzes :wink:
5. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky holky konečně sezatahlo je to pro mě uleva,ale zítra zase pařaky :wink: no nejak muásíme přežít.Jinak ja začala cítit mrnouchaní v bříšku dava mi najevo že tam je.už od patku mě lechta bobísek :slight_smile: doktorka mi řikala že kolem 5 a 7 července to mam očekavat řikala že cím vice těhotenství tím je to rychlejší tak nevim :slight_smile:
6. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.