• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Eviku něco mi vykladej o tom čuraní jsem na zachodě pečena vařena je to hrozne taky se nechci vidět na konci těhu :slight_smile: A mam pocit že jsem pořad takova dolamana :slight_smile:
6. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky
je fajn že dneska není takovej parak
tak máme po volnu a zítra zas do prace :frowning2:
6. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
nebudete tomu věřit,ale teď jsem vylezla z pelechu :grinning: :grinning: Ráno ve 3 hodiny jsem jela na letiště,pak v 7.00 opět vstávačka s taťkou,odjížděl,tak jsem ho musela vypravit a pak ještě hup do pelíšku,ale ne že bych do teď spala,jen jsem se válela a asi se tu budou čerti ženit,pže je tma jak v pytli a pěkně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivett moc moc gratuluji ke // čárečkám,je fantastický,že hned první pokus a je to ten pravý :wink:

Nanuš já už to mravenčení taky cítím,něco už tam nacvičuje :grinning: :grinning: Já jsem na tom jak kdy...někdy super a někdy přesně jak píšeš,jako spráskanej pes,no asi už to nebudu zvládat jako v 18 letech,ale pro mimi prostě všechno,jen ty pařáky by nemusely být!!!

Cibko,neboj,za chvíli dáš práci sbohem na pár let a budeš si taky užívat s prckem v bříšku a pak doma.

Pampeliško a jak ty a stimulka??

A kde máme Pecičku,už jsem jí tu dlouho neviděla????
6. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
eviku ty se tak mas, ja bych taky lezela a valela se v pelechu, ale musim chodit do prace. ja jsem strasne moc unavena, normalne spim za pochodu :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
Cutce to se ti nedivím,já jsem v 1 trimestru byla naprosto nepouživatelná a pořád jsem spala,tak tě obdivuju,že to zvládáš,ale za chvíli to skončí a budeš mít víc energie :wink: Ty vlastně dneska taky makáš,já zapomněla,že vy asi svátek nemáte co?????
6. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ne nemame, ja makam porad kazdy den od 9-17, je to hruza :angry:
6. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@cutce I víkendy??
6. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
evik: ne to ne, ale ted jeste k tomu predelavame baracek, tak toho je moc :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
Takže vlastně makáš pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo s baráčkem jsou starosti,taky to znám....když jsme stavěli,tak taky domu z práce,rychle vařit pro dělníky a do postele jsem padala polomrtvá a to jsem nebyla těhule!!!Tak hlavně to nepřeháněj a odpočívej!!!!
6. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
čau kočky...

cutce já taky makám tě můžu potěšit :slight_smile:

jak moc má bolet to břicho ? je normiš, že tak prostě v průběhu dne pobolívá podbřišek a záda?
6. črc 2010 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
evik koukám, že jsi byla 21 dní po ET na utz ... byl vidět jen váček ? a už ti v té době něco bylo? já teda nemám vůbec žádný těhu příznaky...
6. črc 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek Ahojky,jojo to je normální to bolení,mě kolikrát bolelo tak,že jsem si myslela,že to snad dostanu....tak za pár hodin už vyrážíte co????Ach jak ti závidím,taky bych letěla k moři,ale i do Českého Ráje se těším a moře si užijeme s prckem.Kam přímo letíte?
6. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
chrobacek: me bolelo brisko a zada tak s tema mam problemy, takze ty me taky boli. Ale neboj, vse je v poradku, kazdy ma jiny priznaky a bolesti :wink:

aspon, ze nekdo jeste pracuje, jinak bych se rada valela nekde u vody :sweat_smile:

jinak jsem rikala, ze jestli to mrnous vydrzel doted tak uz vydrzi vsechno :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
@chrobacek jo byl vidět váček a neměla jsem příznaky žádné,jen prsa bolely a to pekelně!!!!
6. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
@cutce takže to je pro prcka zátěžová zkouška jo???Jinak dneska to na válení u vody není,ale já jsem šťastná,že aspoň se dá normálně fungovat!
6. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
no mě to až jako na mrchu bolí opravdu jen občas spíš tak lehce pobolívá takže jsem ráda, že tak to má být :slight_smile:))

razíme až ve čvrtek brzo ráno do Phy tak ve dvě v noci +- ještě zítra jsem v práci a dodělám poslední věci a jdu hlavně na ten UTZ :wink: se těším :slight_smile:))) doma jsem dostala sprda, že nejsem schopná vydržet až po dovolené :confounded:

jéjda Český ráj tak to je pecka tam se mi to strašně líbilo a plánuju to zase znova s miminama :slight_smile:)) jinak my letíme do Pargy takže pevnina a krása romantika :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
cutce jo 9tt je dobrej :slight_smile:) to už mimouš vydrží ... proč by taky ne ...
evi já teda nemám ani ty prsa... fakt nic absolutně netěhotná :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek: ja jsem mela teda sileny bolesti prsou ze zacatku, ted uz tak moc ne, ale treba nejaka ty bolesti prsou vubec nema a boli ji brisko, takze se vyber

eviK: jj, je to takova zkouska, teda byla, ted uz jen par dodelavek, hlavne prez vikend uklidit, vyprat vsechny zavesy a umyt okna a nasi muzou prijet (delalo se vsechno hlavne kvuli nim) :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@chrobacek aha,tak ve čtvrtek,já myslela ve středu :confused: to je jedno,stejně to je za pár a pak pohoda,klídek a relax u moře!!!
Taky to tam miluju,jezdíme do Ráje už osmý rok letos a pokaždý je to super.Tak se taky nemůžu dočkat!!!!A před odjezdem taky mažu do poradny,pro klid.Tak už určitě taky na UTZ něco uvidíš(dvě komůrky pro dva prcošky). :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
chrobacek: ty budes mit dvojcatka?
6. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
no jasně ještě dobalit a valíme :slight_smile:))

jj fakt mi to nedalo sice manžel prudí,ale pro můj klid :slight_smile:) a když to jde proč ne ...
6. črc 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
@cutce to se dozvím třeba zítra... dávali nám dvě a my v ně hodně věříme i HCG mám docela dobré takže bud je tam jedno hodně šikovné a nebo dvě menší šikulky :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
tak to jsem zvedava, kolik jich budes mit :wink: , musis nam to jeste dat vedet, nez odjedete :grinning:
6. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
@chrobacek tak to buď šťastná,že nemáš nevolnosti.Ještě to může přijít,nebo se ti to uplně vyhne a proklouzneš tím jako nic.
@cutce tak proto ten úklid,vaši přijedou na návštěvu.A ty se ještě chystáš do ČR?
6. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
tak na mě myslete zítra 13,10 jestli mi tam moje hvězdná G vůbec ten utz udělá :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
@cutce jasný zítra napíšu
@evik73 to víš, že jsem ráda hlavně aby mi to vydrželo přes tu dovolenou, protože zvracet na souseda v letadle... no nevím nevím... ale tak ve čt. blinkat ještě nebudu tak kdyžtak na zpáteční cestě :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
evik: co tim myslis, jestli se chystam do CR? jako se znova odstehovat zpet do CR? ne uz ne,

Jinak jo nasi prijedou pristi tyden poprve a asi naposledy, nejsou moc velci turisti :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
@cutce a už ví, že jsi těhule?
6. črc 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
To nám Chrobáček určitě dá vědět,jinak by jí svědomí nedovolilo odletět a nechat nás v nevědomosti.Ale je dost možné,že bude vidět jen jeden a druhý bude schovaný a vykoukne později :wink:
Tak děvčátka já se loučím,jedu se podívat k mamče,tak se mějte pěkně a zase brzy pa.
6. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@evik73 do kdy jsi brala léky? utroš a prednison do 12tt?
6. črc 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.