• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
chrobacek: jj nasi uz to vi, mamka mela narozeniny, tak to dostala jako darecek :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@evik73 jo to je přesný.. já hned všechno ventiluju :slight_smile:... jo s tím počítám, že třeba uvidí jen jeden našla jsem že holky psaly že na druhé přišli dr. až ve 12tt takže i na dovče budu doufat ve dvě :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
@cutce nene myslela jsem jako na návštěvu,ještě bez prcka,jen s bříškem :sweat_smile:
@chrobacek v letadle jsou blicí pytlíky,tak snad soused zůstane bez úhony :grinning:
A teď už fakt letím.Pa.
6. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@cutce no to já chci dát našemu tatkovi k narozkám v srpnu :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek ještě k těm lékům,jo brala jsem to do 12tt,plus ještě Estrofem,takže fetka hadr. :grinning: :grinning:Taky mám od loňska nahoře 10 kg :unamused:To bude super schazování :rolling_eyes:
6. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
evik: jj, chystam se nekdy v rijnu nebo listopadu, musim se podivat na podminky, kdy muzu letet a tak :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz

@evik73 jo ten beru taky... takže do 12+0 a pak doufám konec :slight_smile:)
6. črc 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj sluníčka:slight_smile:kdepak všechny jste? asi ještě spinkáte,že? :sunglasses:
7. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
Krásné ránko!
cutce, ty se chystáš v září letět? Ve kterém měsíci už budeš? Já právě pořád přemýšlím nad dovčou v září, to bych měla být 14 TT. Zatím nemám žádné těhu příznaky, jen mě hrozně bolí prsa, ale to si myslím, že je z utroše.
Jinak dneska jsem si dělala ještě jeden test a druhá čárka mi tam naskočila během 3 sek. a byla hooodně výrazná. Už se nemůžu dočkat UTZ.
Všem moc přeji, ať krásně rostete a snažilkám, ať se co nejdříve zadaří. :dizzy_face:
7. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
ivett-velká gratulace a kdy jdeš na utz? :slight_smile:
7. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
pecim, na UTZ jdu až 20.7. Teď mají v gyncentru dovču a 19.7. si mám volat, takže usuzuji, že si mě na 20-tého pozvou!
7. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “upravene na vlastnu ziadost uzivatelky”
Jééé, pecicko, promiň, zkomolila jsem ti nick. :confounded:
7. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@ivett25 jj poletim, ale to budu kolem 25tt :wink: , vubec se toho nebojim, neni to nejak skodlive pro mimco, teda pokud jsou to ty kratke lety :wink:

@pecicka ahojky, jak ty se mas? a co maly bobesek? :grinning:
7. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojík kočky :slight_smile:
tak já mám od včera pěkný průjmíček a je mi dost divně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím,kde sem co zase chytla,tak jsem si byla v lékárně pro Smectu,tak doufám,že to pomůže.Bych se z toho pos....!!!Buď mi to nejde a lezou mi oči z důlků,nebo zase tohle :rolling_eyes:
7. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
evik: jj v tehu byvaji takove problemy, snad ti bude brzo lip :wink:
7. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
eviku-to je trápení,co,
ivett-nevadí, zas tak moc jsi mi to nezkomolila :grinning:
cutce-je mi fajn, jen takové normální problémy jako žáha, štávy a prsa, takže si neztěžuji :slight_smile: a jak ty?
7. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
me uz prsa celkem prestali bolet, jinak jsem jen strasne moc unavena, lae jinak v pohode, ani nezvracim a myslim, ze uz asi ani nebudu :slight_smile: .

kdy jdes na dalsi UTZ? ja ho mela vcera, malej uz je 1.83 cm velkej :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
No holky,je to hnus,tak ať se vám to vyhne,protože to není nic příjemnýho,ale snad je to opravdu jen nějaká virozka.Zatím to vypadá,že dobrý,ale to lechtání kolem žaludku je pořád,tak že by ještě zvraceníčko do toho? :grinning:
Koukala jsem na vaše termíny a budete mít skoro Valentýny co???Musíte je tam trochu přidržet :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
@cutce tak to už je čahoun!!!Fotečka je???
7. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
Fotečka je,už jsem jí viděla :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
fotecky mam :slight_smile: , tady je srovnani jak jsme vyrostli za tyden. prvni tyden mel 0.96 cm a druhy tyden mel 1.83 cm :slight_smile: , ale jeste tam moc neni videt

evik: to simrani nemusi byt spatny, maly se ti tam urcite toci dokolecka a dela skopiciny :wink:
7. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
cutce-tak to krásně roste:slight_smile:jsem zvědavá, o kolik jsme porostli my, v pátek se dozvím:slight_smile:
7. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
peci: tak to jsem zvedava, si myslim, ze by mel mit uz prez 2 cm :wink:
7. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
jenom se zeptam vam delaji vnitrni nebo vnejsi UTZ?
7. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
@cutce to je možný,že tam něco nacvičuje :grinning: Já musím jít trochu poklidit,včera jsme na nic nehrábly,tak aby se neřeklo.Doufám,že se u toho nepos..... :grinning: A musím vymyslet,co budu dneska jís :frowning2: Vypadá to na rohlíky a rýži.
7. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
eviku: ja vzdycky mela rada piskoty s cajikem :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
Mě dělali dlouho vnitřní,až do 1 screeningu,ten mi začala dělat normálně po břiše,ale pak ještě udělala vnitřní.Teď už asi jen po břichu...jdu až příští týden do poradny,tak uvidíme!
7. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
Cutce ty jsem měla ke snídani,ale prý nejsou uplně ideální,lepší je to pečivo :wink:
7. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
cutce-tak jak píše avik, zatím jen vnitřní :unamused:
7. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
aha, tak to jo. :sweat_smile:
7. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.