• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
cutce-tobě ten přesný termín vychází na kdy a už máš těhu průkajdu? :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
tehu prukajdu nemam, musim jit ke svemu obvodakovi a vyplnit papir a oni ho poslou, pak mi prijde karta :slight_smile: Termin mi dali na 11.02.2011, takze ty bys mela byt 12.02.2011. je to tak?, ale ted je mimco o 2 dny mensi nez by melo byt, ale aspon to nebude obr :grinning:
7. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
cutce, mám termín taky 11.2. sranda :grinning:
7. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
ja myslela, ze jsi sla 22.05.ne? a + 38 tt, to je jedno, tak aspon budeme rodit spolu a budem si navzajem pomahat tlacit :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
eviku-dej si coca-colu, ta mi vždycky pomůže, chlazenou po lžičkách
7. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
oplodněné bylo 21.5. :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
necháme se překvapit :slight_smile:
peci: no tak to je jasny, rodime spolu :slight_smile:
mame to ale krasny datum vid? :grinning: akorat kdzy se mu nebude chtit ven, tak ho budu drzet aby se nenarodilo na Valentyna, to bych nechtela :sweat_smile:
7. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: stejně půjde na svět, až se mu zachce a my s tím nic nenaděláme,že? :grinning:
7. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
peci: nene 14.2. budu drzet zuby nehty :grinning: :grinning: :grinning: ( ja vim, ze s tim nic nenadelam)
7. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
peci: a ty jsi doma nebo uz chodis do prace?
7. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
citce-ne já jsem doma a asi celou dobu budu, já mám rizikové i kvůli věku, bohužel :unamused:
7. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
holky, zatím se loučím, jdu něco ukuchtit a zase odpoledne nakouknu:slight_smile:
7. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
peci: bud rada, apson muzes odpocivat, kdyz potrebujes a pomalu si pekne zarizovat pokojicek a tak, ja budu chodti do prace az do konce ledna :astonished: , vubec nevim, jak to tu vydrzim, uz ted mam problemy abych tu neusla :sweat_smile:
7. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj zlatíčka,tak ty lázně mi schválili,tak jsem ráda... Sice Mariánky,ale to je mi fuk. Odpočinu si,odreaguju,akorát po manžílkovi se mi bude moooc stýskat...
7. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
misi; tak to je parada, ze jedes. A na jak dlouho??
7. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky
misi to je faj aspon načerpáš síly do dalšího boje, tak at jede manža s tebou :wink:
7. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
Tak jdu zase načíhn out,co je nového :slight_smile:
Misi,super,lázně ti určitě prospějí,ale chápu,že se ti bude stýskat,taky si to neumím představit,že bych na tak dlouho odjela.Hlavně,aby to mělo nějaký efekt a pak se pěkně miminko zadařilo.

Cibko,koukala jsem k vám na diskuzi Gennet a píšete tam o Feldmárovi.Je to Peter,takový menší proplešlý tmavší slovák?K tomu jsem začala chodit na podzim v Motole a pak už tam nebyl,tak asi odešel do Gennetu.Je to příjemný doktor viď?
7. črc 2010 v 17:10  • Odpověz
Já ještě nic pořádně nevím,akorát že mi to schválili a teď čekám na papíry z lázní....

evi-mě to asi nepomůže,ale hlavně se tam odreaguju a přijdu na jiný myšlenky.

No a manžela sebou už jsem taky zkoušela,ale prej co by tam se mnou jako dělal když budu celý den mít procedury,že si radši bude užívat tady... Ale už se mě ptal jestli mu budu věrná,mám ho přečtenýho,miláčka :wink: Je to fakt dlouhá doba,ale pak chci začít s dalším pokusem,tak se chci dát do kupy.
Byli jsme teď na víkend pryč a na takové zřícenině kam jsme se šli podívat a byla tam paní co čte z karet,tak to zkusil a když mi to povídal,tak jsem se nestačila divit. Já tomu nikdy nevěřila,ale ona mu řekla že asi před měsícem byla svatba,že se manželka narodila na začátku června,něco o jeho rodině,co naprosto sedí a mimo jiné že se nám tento rok splní to co si nejvíc přejem,tak to chci zkusit ještě do konce roku... Třeba se to vyplní a já začnu na takové věci věřit... :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
eviku jo jo to je přesne on není tam dlouho, jak jsem tam chodila na kontrolu po tom nevydařeným pokusu a s tema problémama tak sem tam přijela, byla jsem objednana ale nejak se jim to vytratilo z pc a lovásová řekla že na me nemá čas že ma toho hodne tak mi nabídli tohodle dr tak jsem se s ním dohodla že pokud mu to nevadí že budu chodit k nemu je moc fajn, milej a vše vysvetli takovej pohodář moc věřím že se nám tento pokus povede
misi 21 ty jo tak kartářka jo to by byla bomba kdyby to uhodla co :slight_smile:
7. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tééééda holky,to se snad ještě nestalo,že bych byla první v takovouhle pozdní hodinu :cry: Začíná nám to tu nějak váznout :confused:
Kde jste všechny???Mě je pořád divně,sice už nelítám na záchod(teď mi to pro změnu zase nejde),ale nejsem ve své kůži a od žaludku to není ono,tak doufám,že se ten bacil co nejdřív vytratí z mých útrob :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
evik; ja tu jsem, ael nikdo jiny :sweat_smile: , snad ti bude co nejdriv lip :wink:
8. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
Cutce ty jsi taková stálice viď?No doufám,že to přejde,už mě to s..e,nevím,co bych snědla,aby mi nebylo hůř!!!!
Holky to pěkně flákají,no jo ,přes to léto to bude bída,ale až začne být venku sychravo a nevlídno,tak se to snad zlepší!!!Začínám se připravovat na další vlnu veder,o víkendu opět 35 stupňů,já se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
eviku: no uz to tak vypada, protoze ja musim vysedavat v praci a vubec me to tu nebavi

Ja ti dostavam nejak hlad, pred pul hodkou jsem dojedla a uz bych jedla znova :astonished:
8. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
@cutce Jo to znám s tím hladíkem,teď jsem si dala bílý jogurt,tak jsem zvědavá....potřebuju nějak upravit tu střevní floru :grinning: S tím jídlem :slight_smile: to je teď jediná výhoda těch veder,že nemám moc hlad,jinak nevím nevím :grinning: :grinning: Trochu mám obavy až nastane ten podzim a zima,to zase budu futrovat a nechci se vidět po porodu :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
no ale ja uz to mam ted, neco dojim a uz mam hlad :astonished:
8. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
Jen si dej,když máš chuť...myslím,že v tom 2 trimestru ta žravost trochu poleví,aspoň u mě to tak je.Ale na sladký mám chuť pořád,teda teď ne,co mám ty střevní problémy,ale jinak jsem hrozná na sladký :grinning:
8. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
tak me je jedno co to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani nemam nejak moc velky chute, ale co teda miluju je sul, nejradsi mam redkvicky se soli :sweat_smile: , ja vim, dobre to moc neni, ale myvam je tak jednou za mesic
8. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
Jojo sůl by se v těhu měla minimálně,pže zadržuje vodu v těle,ale já bych taky nemohla jídlo s minimem soli,prostě jsem zvyklá na svoje množství a hotovo :slight_smile: Tak já sladký a ty slaný,to jsme si to pěkně rozdělily :grinning:
8. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.