• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ja jsem hrozna na slanne, hranolky a bramburky musi byt cele od soli :sweat_smile:
8. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky
mam ranní tak se sem rano nedostanu nebojte jsem tu s vami
eviku snad bude brzo líp
8. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
krasné ranko holky :wink:
9. črc 2010 v 07:03  • Odpověz
cibka: ahoj, nemas byt v praci, mas ranni ne? jak se mas? :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
holky preji Vam vsem krasny vikend, ma byt zase krasne tak si to uzivejte u bazenu :slight_smile: :sunglasses:
9. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
cutce ahoj ja byla rano u dr :wink:
9. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
cibka: a neco noveho?
9. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
Holky představte si,že do těch lázní jedu už 20.7!!! :sweat_smile:
9. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
cutce dnes jsem dostala injekci aby dorazila ms az dorazí tak 2den si mam dojít pro injekci která je učinná na 30 dní 3.8, jdu na kontrolu a pak začnu asi píchat injekce a vyběhat předoperační, mam dlouhý protokol mama mezi tím jeste dovcu tak to krasne vyjde
misi tak to je skvělý ne docela rychlovka :wink:
9. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holčičky.

Mě se po vás tak strašně moc STÝSKÁ !!!! Jdu vás pozdravit, nebudu dočítat .... jen doufám, že se máte všechny krásně, užívate si sluníčka a dovolených.

10. črc 2010 v 07:57  • Odpověz
dobré ranko kočenky:slight_smile:
ahoj abig, jak se daří?
10. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
ahojky berunky to je ale zase parak.Už by mohlo byt zaří :wink: :wink: :wink: Jinak mi posunuli termin porodu z 25.12 na 19.12 asi je mimisek podle ultrazvuku větší.Musím užívat železo že jsem někde těsně pod hranicí tak nevím.
Abig drž se holka :wink:
Pecičko už jsi 10tyden to tak všechno letí :wink: opatruj se :wink:
Dnes mame oslavu synek slaví 16let tak to mame na zahradě mame tam naštěstí chladek tak tam je fajn.tak pa,pa kočeny :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj kočky. Dnes jsme slavili padesátiny mojí tchýně,a bylo to super.... Zítra jedeme na koupálko,a celý den se budu jen opékat a čvachtat :slight_smile:
Až se vrátím z lázní,tak tady bude určitě pár nových těhulek,měsíc je tak dlouhá doba... :confounded: Ale moc vám to přeju,snad se taky brzo dočkáme...
Tak se tady mějte krásně a užívejte léta,kdoví jak to vydrží dlouho... Já se sem asi moc ten poslední týden nedostanu,musím zařídit milion věcí...
10. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
ahoj holky tehulky jak zvládate to umorný vedro?
11. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás jdu taky po dlouhé době pozdravit.
ted se tady stejne nic moc nedeje, u me taky není nic nového snad se to trochu pohne
po prázdninách....už se taky moc tesím.
11. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak z posledních sil se hlásím a všechny zdravím :wink:
Cibko zvládám to,jak se dá,ale jde to těžko!!!!Tohle už je fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misi,tak to je fofr z lázněma,hlavně ať se ti tam líbí a pěkně se zregeneruj!!!!

Abig ahojky,tak jak žiješ????Doufám,že už je líp a zase něco chystáš :slight_smile:
11. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahoj Evi, je mi jasný, že je pro vás těhulky lepší být zalezlý co?
Já to taky zvládám tak tak
11. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
Joa jinak svatba se stala veřejným tajemstvím, tak sme se nejak rozhodli to udelat trochu tradicneji, sice jen s grilováním, ale na radnici tak nejak tradicne
11. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahoj Koubi,je to hnus,ale holky s pořádným pupíkem chudinky to musí snášet hrozně,to mi ještě žádný pořádný břuchy nemáme,ale jak je zrychlený ten krevní oběh,tak to je pekelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak je to možný,že se to takhle profláklo???Nějaká dobrá duše to pustila do éteru???Hlavně vy dva aby jste si to užili :sweat_smile:
11. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
Jo a Nandule,pěkně si nás v tom porodu předběhla :grinning: :grinning: To se dělá,takhle předbíhat :grinning:
11. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
A co Mišanda???Kdepak se nám toulá,že ani nezaskočí se podívat???
11. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
To jo, včera jsem byla u kamosky, ktera by mela kazdym dnem rodit, ale docela to zvlada v pohode.
Se svatbou sme si to rozmylseli mi, preci jen by nam to bylo lito, kdyz nas nikdo na radnici neuvidí, ale griovacka na zahrade porad plati. uz se moc tesim.
11. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
jo eviku mas pravdu misanda už tu dlouho nebyla
zdravím koubi
11. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky Eviku ja vím že se to neděla,ale prcek asi vyrostl,tak uvidím ještě na druhe genetice :wink: Ty vedra už nějak nezvladam :frowning2:
11. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahojky holky,

ja musim rict, ze zatim jsem naprosto v pohode :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
Nazdááááááár .....

Eviku, to víš, že kuju pikle, na podzim bude KET a pak nevím nevím, pač mi dr. řekl, že už můžeme vyzkoušet jen prednison a heparin na ředění krve, čímž mě šoknul dokonale :unamused: :unamused: :unamused:
No a pokud ani druhý KET nenenene ... tak 3IVF hned dalším možném cyklu s nějakou to alternativou ...

Holky, to horko nějak vydržte ( mě je konečně teplo, já si to užívám) ....!!!

12. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
abiq: a jak se jinak mas a citis?
12. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
no nazdárek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mišanda se toulá v práci a doma se jí na pc opět nece :slight_smile: ale dneska jsem načíhla :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
ahojte holky....... a abig a misando :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
ahoj pampeli, jak se máš?
12. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.