• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@misanda v patek jdu na prvni ultrazvuk... pichla jsem si dneska treti davku puregonu a jsem zvedava, jak mi rostou :slight_smile:
a jak se mas ty? planujete nejakou dovcu?
12. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
pampi a jak se cítíš? držím držím...takže v pátek nakukuju :slight_smile: abych o něco nepřišla.

my dovču bohužel žádnou...až příští rok :wink:
12. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
@misanda rekla bych ze zatim dobre... jen tak trosku jakoby porad nafoukle... ale to je asi normal, ne?

... ani nikde po ceskych krasach? jen tak oddych?
12. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
nafoukle je dobrý znamení :wink: a chodíš do práce? já jsem posledně při těch vysokých dávkách byla fakt ráda, že jsem zůstala na celou stimulku doma....bylo mi docela ouvej :zipper_mouth:

no, pojedeme asi na víkend do Babylonu do Liberce a pak v září na burčák na Moravuuuu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@misanda jeeee to jsem rada, ze to rikas :wink: jojo chodim do prace. narok na neschopenku mam az od patku, ale uvidim, jak to bude vypadat :slight_smile: ja mam davky puregonu 175... to je moje prvni IVF a tak mi rikali, ze jsou to nizsi davky.

ja jsem z moravy... takze SUPER!!! :grinning:
12. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
Cutce, já se mám fajn, prostě naší situaci neřeším, jen jsem měla v pátek rande s doktorem a jen se poptala, psala jse víš, no a čekám, až příjde správný čas a my budeme cítit, že CHCEME jít do KET, tak půjdeme a pak hned do další IVF, pač KETu moc nevěříme.
Jinak jsem po první dovči, jezdili jsme Čechy, hrady - zámky .... bylo krásně a bylo fajn.
V půlce srpna frčíme do Chorvatska, takže poběháme tamnější památky a ještě se opálím ...
12. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky
misando to je dost že ses taky ozvala už jsme e o tebe bály :wink:
12. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj všem, po dlouhé době se hlásím
Dnes jedu do sanusu a začiním cestu za dlouhým protokolem s nějakáma novýma lékama tak snad to dobře dopadne. Cesta mě čeká dlouhá jestli se něco nepoděla :frowning2: ještě dřiv a snad i vajíčka by se nám mohla oplodnit a vyvýjet :pensive: no musím myslet positivně :unamused: :wink:
13. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
dobre ranko holciny

abiq: jsem rada, ze si ted uzivas a silene te obdivuju jak jste s misandou statecny :slight_smile:

evaav, cibka a pampelisko: hoooodne stesticka :wink:

koubovko: jsem celkem rada, ze jste zmenili nazor na tu radnici a budete tam mit vsechny pribuzne a zname :grinning:
13. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj, ja se taky hlasim po dlouhe dobe...
Kazdopadne vsechny tu zdravim a vsem preju jen to nejlepsi:slight_smile:
Nechodim sem pac jsem nemohla. Muz zrejme prisel o vsechny spermie po tom nezdarenem IVF, kdy se nic neoplodnilo to ma porad spatne, o darci nechci ani slyset, proste ne. Zjistuju si informace o adopci. Rikam si ze je to vsechno nejaky znameni. My proste deti mit zrejme nebudeme a po svete je jich tolik ze mi prijde temer jako povinnost si nejake vzit. Ja vim asi si rikate ze jsem se zblaznila. Mam taky trochu obavy ze jsem to neustala a totalne me to vsechno zlomilo. Kazdopadne zas tak spatne se nemam, jezdime vikend co vikend na vylety na kola apod., mame naplanovanou dofcu na kterou se moooc tesim. Takze to je ted muj motor a na nejake poceti nemam ani myslenky, uz ne...
13. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
topino: je mi lito, ze prisel o spermose :cry: , ale mas pravdu na svete je tolika deti, ktere rodice odlozili a nikdo nechce a vy urcite mate lasky na roztrhani, tak proc ne. moc vam fandim, zatim si uzivejte a az prijde vhodny cas, urco se dobre rozhodnete :wink:
13. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
Holky pěkny den přeji :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
ahoj holky, topi to je mi moc líto...škoda, že nechceš spermoše od dárce...

tak to půjdeme asi do adopce spolu...doufám, že nám to k miminku co nejrychleji uteče :wink:
13. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
topino je mi líto, je to skvělý jak to berete moc ti držím palečky aby ti to čekání na adopci uteklo
misadno čauky jak se vede
13. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
zdravím cutce
13. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
cibko: ahojky, tobe se to blizi co :grinning:
13. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
cutce - jo jo ted cekam na ms abych si dojela pro injekci a 3.8 kontrolní utz a pak si mam začít vybehat predoperační rekl ze na to budu mít 12 dní tákze do mesice to vše vypukne , zítra mam volat na imunologii abych vedela kolik prednisonu budu brat tak jsem zvedava a vše bude ok a budu brat tu nižsí davku
13. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
cibka: a kdy by mela dorazit MS? Urco bude vse v poradku na imuno, uvidis :wink: Budu ti drzet pesticky :slight_smile:
13. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
cutce - v patek jsem dostala injekci tak počítám zítra nebo pozítří ale říkají do 14 dnů
moc děkuju, už bych si přala být aspon tam kde jsi ted ty :wink:
13. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
cibka: budes urco, uvidis :wink: , musis byt pozitivne naladena a ono to pujde :wink:
13. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
ahoj cibi, budu ti horzně moc držet palečky, ať už se konečně zadaří :wink:
13. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
misando díky
13. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky tak kde to vázne se nekde sluníte co :wink:
14. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
zítra razim pro tu 1 injekci
14. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
cibi: tak hodne stesti :wink: , ja jsem bohuzel porad v praci, ale uz se stresuju, prijedou k nam rodice v patek, ale koupelna jeste neni hotova :angry:
14. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj kočenky:slight_smile:
14. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
@pecicka ahoj. jak se mas? a jak se ma miminko? :wink:
14. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
cutce - ja taky chodim do prace ted mam noční
tak budete mít návštevu jo do pátku času dost :wink:
ahoj peci
14. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@cibka ahoj jak jsi na tom ty? kdy zacinas s IVF? nebo uz jsi zacala a ja neco propasla :wink:
14. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile:
jsem totální lazar,zřejmě z mokrých plavek jsem asi nastydla a nemůžu se vůbec hnout.Takže v těhle vedrech pekelných si ještě nahřívám záda dečkou,prostě super,zatím ale bez zlepšení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu do poradny,tak uvidím,jestli něco vymyslíme....klasika,v sobotu odjíždíme na dovču!!!!!!
Doufám,že aspoň vy jste na tom líp :wink:
Ty pařáky už přestávám zvládat a jsem z toho nervní jak pes!!!!A žádné ochlazení v dohlednu.....ať už je aspoň září!!!
14. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.