• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj pampel - začínám dlouhý protokol zítra si jedu pro 1 injekci a 3.8 jdu na kontrolní utz a začnu vyběhávat předoperační, už se těším se že to rozjede ale na druhou stranu obavy aby se to povedlo ale moc věřim že to klapne
eviku co to vyvádíš, dej se brzy dokupy a užij si dovču, já mam taky od včera nějaký bloklý záda chvilkama jako by me tam brala křeč je to děsná bolest
14. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
@cibka jeeeeejda tak to uz je za bukem :wink: ja mam prave rozjety dlouhy protokol. na kontrolni ultrazvuk jdu v patek, tak jsem zvedava :wink:

@evik73 eviku prosim te opatruj se!!!
14. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
Eviku snad tě to brzy přejde ty pařaky jsou fakt hrozny taky se těším na zaří :slight_smile: Uvidíš doktorka ti určitě poradí aby tě to přestalo bolet :wink: Uzdrav se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
ahojky

Eviku: opatruj se kocko :wink:

jinak ja uz padam na hubu z dekorace baracku, zitra maji prijet nasi a ja tam mam bordel jak v tanku a jeste malujeme koupelnu :frowning2:

cibka a pampeliska: tak drzim pesticky :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem nafasovala festimon a ted musim vydržet do toho 3.8.
tak se opatrujte
15. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
Zdravím děvčátka :sweat_smile:
tak dnes jsem byla v poradně a to byl zase fofr :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen mě prohmátla a hotovo.Takže na UTZ musím počkat až do 5.8.A na záda mi nedala nic,prý jen zahřívat a čekat,až to přejde......no to mám radost!!!Dneska tu máme pod mrakem,sice pořád dusno,ale je to lepší,když ten puňta chvíli nesvítí.
Pampeli na zítra držím pěsti,ať jsou vaječníky plné folikulů :wink:
Cibko,a tobě samo taky,vždyť už to máš za pár a zase budeš těhulína :slight_smile:
Cutce ty už konečně začni odpočívat,rodiče jedou hlavně za tebou a ne vám kolaudovat dům,bude se jim u vás líbit tak jako tak!!!!
Jinak všem ostatním pozdrav......a zítra začne blázinec,balení,pečení,připravování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
evik: no me neco rikej o odpocivani, ty zacnes zitra blaznit taky :grinning: :grinning: :grinning: . Musim vydrzet jeste dneska malovat a uklizet a zehlit a zitra musim douklidit a uz prijedou, pak uz se bude jen odpocivat.

pampelisko: drzim pesticky na zitra, tak dej hlavne vedet :wink:

civi 3.8. je uz skoro za dverma

eviku ty uz to mas taky za par dalsi utz, ja ho budu mit ke konci cervence, ale jeste presne nevim kdy :slight_smile:
15. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
melo tam byt cibi a ne civi, promin :sweat_smile:
15. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
dekuji holky! jsem cela zvedava :slight_smile: urcite dam vedet, jak zitra dopadnu :wink:
15. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
@cutce to já sice říkám,že bude fofr,ale já si zapřáhnu mladou,ať kmitá a budu jenom dozorčí a kontrolor :grinning: :grinning: Naštěstí nebude balení velkého množství hadrů,pže i příští týden má být hic,takže jen pár věcí a hotovo :wink:
15. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@pampeliska36 dopadneš skvěle,jak jinak :slight_smile: Vždyť všechny držíme co můžeme :wink:
15. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
@evik73 dekuji moc! :slight_smile:
15. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
pampelisko: no mi jsme zvedave za tebe :slight_smile:

evik: no ale ja nemuzu nikoho zaprahnout :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
pampeli, jasně že bude všechno oki:slight_smile:neboj, držím palečky a myslím na tebe :slight_smile:
15. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
@cutce
@pecicka i vam holky dekuju :grinning: urcite dam vedet
15. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
ahojky peci, jak se mas mami :slight_smile:
15. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
ahoj cutce,
jo,jo,je mi fajn :slight_smile:
15. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
pampeli-chce to hlavně psychickou pohodu a vyrovnanost :slight_smile: a věřit :slight_smile:
15. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
peci: ja se tak strasne moc tesim, ze mame stejny termin a ze spolu budeme mozna rodit :grinning:
15. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
cutce :grinning: :grinning:
eviku tak si užij dovču a nepřehánej to zaprahni dcerunku
pampel taky ti držím palečky
ahoj peci
15. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj cibi-jak se daří? :slight_smile:
15. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
ahoj peci jo dobře díky za optání začínám s dlouhým protokolem včera jsem dostala injekci a 8 jdu na kontrolu tak pak se to zase rozjede :wink: a co ty jak se vede tobě a malýmu
16. črc 2010 v 07:30  • Odpověz
ahojte kocky... tak poslusne hlasim, ze:

na pravem vajecniku mam 9 foliku v rozmerech od 9 (ty jsou dva) do 13 mm,
na levem vajecniku mam 8 foliku v rozmerech od 11 do 14mm,
endometrium = 8 mm,
doktor rikal, ze prej je vsechno tak jak ma :slight_smile:
na UTZ jdu zase v pondeli a vypada to, ze ve ctvrtek pujdu na OPU.

jinak jsem teda vyfasovala jeste 3 davky puregonu a menopur (na 3 dny).

co tomu rikate??????????????????????
16. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
pampelisko: no tak to je vylozene nadhera, tolika foliku a tak velky, no super, to se bude z ceho vybirat, to bude i na zamrazeni, ktere samozrejme nebudes uz potrebovat :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
super zpravicka :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
@cutce jeeeeeee dekuji! nevedela jsem vubec, co od toho cekat a takto to nakonec vypada :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
pampeli-tak to je super, velkááááááááááááá gatulace:slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
16. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
pampeli gratuluji :slight_smile:
Pecičko ahojky jak je?jak se cítíš :slight_smile: Jak zvladaš to vedro ja teda vubec zase se neda ani dychat je to hnus. :unamused:
Cutce a co ty?
16. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
nani ahojky-je to hnus ty vedra, valim so doma a ani nevylízám, jinak se mi daří dobře?.)
16. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
pampelisko: dekovat nemusis, je to tvoje uroda :grinning: :grinning: :grinning:

nana: ja se mam velice dobre, mi tu mame celkem chladek, ale dneska prijedou nasi na tyden, tak se mooooc tesim :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.