• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj zazy a salop
pampel to je zánet strev a neda se to vylečit mrkni se na net
20. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@salopa dekuji :wink: snad tam budou i nejaka kvalitni vajicka :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@cibka jeeeeeejda to jsou teda trable! a co na tuto nemoc rika IVF?
20. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Zazy ještě nevím co to bude ale ted jdu ve 22tydnu znovu na genetiku tak už si to necham řict.Ja jsem nejdřív nechtěla ale ten muj poklad mě přemluvil :slight_smile: :slight_smile:
Solopko ani nevíš jak ja špatně snaším ty vedra je to hruza nebaví mě to.Těším se až bude aspon zaří :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj děvušky,
tak se zase po dlouhé době hlásím. Nemám co bych k tématu přispěla, pořád jen čekám a celý léto budu.
Jinak moc gratuluju všem těhulkám, jak vám to krásně utíká.
Pampel držím, at ti OPU a ET krásně vyjde a hlásíš za pár týdnu //.
Jinak u nás je jediná novina, že svatba v září je odtajněná a ve víru příprav.

Tak se mějte krásně, zase na vás juknu
20. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
pampel - minule se mi to po injekcích rozjelo víc ale nevim určitě jestli to bylo po nich nikdo totiž neví co to způsobuje, jediny co mi dr rekla ze asi nebudu moc kojit nebo ze by mi musel vysadit léky a to nechce tak holt uvidime jak to jednou bude, kdyz se to dotane do faze kdyz se to rojede je to nepříjemny furt me to nutí na zachod :frowning2: ted semn asi 14-3 týdny v poho :wink:
20. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz
krasné rano holky
21. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@cibka ahoj cib, jak je?
21. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
pampel ahojky, docela dobře ale strasne me bolí uz týden záda hlavne k ranu uz nemuzu ani vydržet bolestí od lopatek do poloviny zad, jo a dneska me začli pobolívat prsa je to divný mam po ms
21. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojda kočky :slight_smile:
zdravím vás všechny do jedné z dovči,dočítat budu až doma,takže nevím,co je u vás nového,snad všechno v pohodě!!!
Moje záda jsou totálně v pytli,nebude to nastydlé,ale normální bolesti,které už budu mít nejspíš do porodu,takže tady skučím jako pes.Nemůžu chvíli ani sedět,pže pak se mi nedaří vstát,prostě paráda.
Tak snad se máte lepší než já,mějte se všechny krásně a já se zase ozvu,až dorazíme domů!!!!
Jinak počasí celkem super,není až takové horko,i když dneska už to zase začíná.Včera jsme byli ve Dvoře Králové v ZOO,bylo to fajn,v pondělí na Ještědu,takže dost couráme,protože aspoň při chození mě záda nebolí,ale zase bolí nožky,takže jsem jak stará vykopávka,co vám budu vyprávět.
Tak děvčátka,těhulky,snažilky,stimulantky,prostě všechny,užívejte léta a brzy zase nasepsanou. :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
pampelisko, určitě budou :wink:
nany: mi povídej, se modlím, aby už bylo září a vedra byly ty tam :slight_smile: Nesnáším vedra normálně, natož teď. Chuděrky holky, co jsou těsně před porodem.
kouby_. neboj, dočkáš se :wink: teď si hezky uívej přípravy na svatbu a už se těšíme na fotečky a povídání :wink:
eviku, eviku..tak se drž holka a moc se nepřepínej :wink: a užij si pořádně dovču a buď na sebe a mimíska opatrná :wink:
21. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
ahoj eviku, moc to nepřehánej a odpočívej my razíme na dovču o víkend :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem nepsala, ale stále nakukuji a držím palce. Nám se splnin sen, nechceme to ještě zakřiknout, ale čekáme miminko. Dnes jsem byla na prvním ultrazvuku a už nám tluče srdíčko, jsme v 6+1tt, termín porodu je 15.3.2011. Držte nám prosím palečky, ať je vše O.K.. Všem moc přeji, ať se vám zadaří a brzy krásně těhulkujete.papapa
21. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@lumpajda faaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt? no pecka! gratuluju moc moc moc :grinning: a mam velkou radost!
21. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@evik73 jejda eviku, to mas teda pech! tak drzim pesti, at to do porodu jeste prestane. protoze to je jeste dlouuuuuuha doba.
21. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
lumpi obrovská gratulaceeeeeeeee :slight_smile: to je super. tak užívej těhulko :wink:
21. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
lumpi, moooc gratuluju :wink:
21. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
Díky moc holky, pořád se tomu bojím věřit, ale srdíčko tam bylo. Ten měsíc do další kontroly bude nekonečný.
21. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj dievčatá :slight_smile:
mám prosbičku,potrebujem poradiť.V piatok idem na OPU,prišla mi návšteva a chceli by zajtra ísť sa niekam kúpať.Myslíte si že bude mať slniečko nejaký zlý vplyv na moje vajíčka,..............no aspoň dúfam,že tie vajíčka budú po tom OPU :slight_smile:
Ďakujem :slight_smile:
21. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
Lumpi velke gratulace :slight_smile:
Stazi určitě to nebude na tvoje vajíčka mít žadny vliv nebojky :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Lumpi, moc držím palečky, a to se zadařilo přirozenou cestou nebo IVF?
21. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
lumpajdi no paráda velká gratulace, monć moc držím palečky at je vse ok a mam stejnou otázku jako kobouvka :wink:
a más jednoho mimíska?
21. črc 2010 ve 23:36  • Odpověz
ahoj holky, jak se vede ?
22. črc 2010 v 06:58  • Odpověz
Ahoj holky, moooc děkuji. Je to zázrak, ale povedlo se přirozeně. Ještě štěstí, že nám to na poslední chvíli odložili o měsíc, nevím jestli by miminko přežilo ty hormony, ale asi ne. K oplodnění muselo dojít někdy kolem 20 dne cyklu a kdyby to neodložili, tak bych si vlastně od 21 dne cyklu pýchala decapeptyl. Cítila jsem bolest v okolí pravého vaječníku, tak jsem si říkala, že by jednou za rok ovulace a zrovna teď, říkala jsem manžovi, že bychom asi neměli a on na to, že nám to nezakázali tak proč ne. Ani nevím jestli se má nebo nemá dávat pozor před stimulací, no každopádně u nás je to už jedno :grinning: . Když jsem volala Dr., že mám slabounkou čárku na testu a HCG z krve jen 23, tak se hrozně divil a ptal se jak mě napadlo si udělat test, že je to asi hodně brzké těhotenství. Nějak jsem to prostě cítila, byla jsem přecitlivělá, bolela mě prsa a sem tam mi bylo zle a ono to vyšlo, za týden bylo HCG 1450 a včera nám potvrdili srdíčko. Jsem strašně moc šťastná, ale ještě se moc bojím, aby to bylo vše v pořádku.
22. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
lumpajdi to je fakt bomba moc ti to přeju aspon je videt že se to dá,
já mam znamou ta sla na ivf narodili se jim dvojčátka ale dr jim řekl že z ivf mají jedno ze to druhé je o týden starší takže ona otěhotněla i pri stimulce a chytli se obě :grinning:
22. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
holky kde zase jste :confused: válíte se asi u vody co
22. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
No tak to je super i při stimulce se to dá, to jsem si myslela,že to ty hormony nedovolý.Ale je fakt, že by asi v CARu řekli, že se má dávat pozor kdyby to bylo nebezpečný. My jsme teď dorazili z hřiště, to vedro mě docela vysává, docela se těším na to ochlazení. Co ty Cibka, nějak mi uniká jak si daleko?
22. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
@cibka nene ja byla na OPU :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
nazdarek kocky. tak uz to mam i ja za sebou :slight_smile:
uz jsem doma a paradne prospinkana... vynesla jsem celkem 22 vajicek a uvidime, jak se budou vsechny vyvijet. doufam, ze dobre! zitra si mam volat a ted si budu volat prubezne, jak to vypada :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Lumpi to je paráda, tak to nám dává naději. Tak ještě jednou moc gratuluji
Pampel ty seš ale slípka to ti reknu, taková pekná urodička. To budou i mrazačky co?
22. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.