• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahojda holčeny:o)
lumpi tak to je vážně super...další kočka, které se to povedlo normálně :slight_smile: a pak že zázraky neexistujou :slight_smile: Držím pěstičky.
pampelisko, ty jsi prvotřídní kvočna teda :grinning: tak se opatruj a hodně pij :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
pampel ty jo tolik vajuch to by bylo aby se nepovedlo moc ti gratuluju
lumpajdi ja sem začla před týdnem dlouhý protokol 3.8. kontrolní utz pak budu pokračovat v píchání a pak hura opu a doufejme et
salop co ty jak se cítís
misando a jak ty co prace ...
22. črc 2010 ve 23:56  • Odpověz
Ještě jednou moc děkuji holky, moc vám všem držím palečky. Pampeli, to je teda nádherná úroda, gratuluji, to budou krásní bojovníčci.
23. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
cibka..to je super.3.8. mám zrovna narozky, tak to určitě nezapomenu, že jdeš na UTZ:o)Už je to za chvilku a taky se dočkáš :wink: Já se cítím fajn. Konečně si to užívám. Nevolnosti jsou ty tam a teď vážně nastalo krásný období.
23. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
salop tak to si budes určitě pamatovat :grinning: ja mam narozky mesíc po tobe 4.9. to bych mela asi akorat tak nejak testovat pokud vse pujde tak jak ma . krásne jsi to napsala už abych mela mimisky v břísku :wink:
23. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
cibka: tak super..bude krásnej dáreček k narozkám :slight_smile: už se těším jak i ty budeš hladit pupíka :wink:
23. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
salpa - kéž bys mela pravdu, už mě bolí asi 3 dny ty prsa tak nevím co se zase deje
23. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
cibka: tak ty už něco pícháš, ne?
23. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
ahojte kocky
volala jsem do CARu a mame 10 oplozenych vajicek :slight_smile: ty vajicka, ktery byly oplozeny IVF se neuchytili ani jedno. takze vsechno se drzi diky ICSI :slight_smile:
UF
23. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
pampel tak to je parada držím palečky at bojujou a brzy je más v pupiku
salop v 9.7 jsem dostala jednu injekce dipherelin nebo tak nejak pak jdu na ten kontrolní utz toho 3 a od tý doby si asi začnu píchat už mam doma fostimon a do 12 dnů si musim oběhat předoperační
23. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
pampelisko, tak super. 10 je krásný. to budou i zmrzlinky :wink:
23. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
cibka. tak to bude tím hormonem už...tělo se už prostě chystá :wink: a na dovči už jste byli?
23. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
ani nevim jak je to s ms ja jí mela kolem 15 a v tu dobu bych melatak nejak jít na opu myslim tak do toho 20 mam jakoby dlouhy protokol ta injekce je taková startovací a učinkuje až 30 dni a není problém to pry dyžtak dopichat přístí týden máme dovču tak my to vyjde takhle krásne
23. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
a ty jsi už byla na dovče
a jak si to valstne mela ty kolik jsi mela vajuch atd a kolikaty den si testovala mam v tom zmatek je tu moc lidiček tak se nezlob
23. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
cibka: mno tak super...budeš mít na píchando klídek:o) a kam razíte?
my na dovči nebyli. jsem na neschopence a letos zřejmě žádná nebude.první týden v srpnu dorazí za nama naši, tak to bude dovča:o)
vajuch jsem měla hodně..měla jsem 13 a všechny se chytly. ale já měla hyperstimulák, takže jsem musela tři měsíce čekat, než mi tam bobísky mohli dát. takže jsem šla na KET. museli je všechny zamrazit.
23. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
jo jo už si vzpomínam no ja jich mela poprvé 16 foliku z toho 16 vajuch oplodnilo se jich 10 opu bylo ve čtvrtek a do soboty zustali jen 2 a ty mi zavedli a bohuzel se nechytli :frowning2: tak snad to ted stim protokolem bude lepší doporučili nam icsi tak uvidíme
razíme na machač tak snad bude aspon trosku hezky
23. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
cibi: ICSI je určitě super..doporučuju :wink: člověk si řekne, že pro to udělal maximum.
jééé...tak tam bude krásně:o)
23. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
salop my jsme ho chteli i minule i pk ale icsi nam nenabídli a na pk nedošlo :frowning2: vlastne jsme platili jen injekce
23. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
cibka: to se divím, že vám to nenabídli. to je divný. tak teď si to prostě vydyndej :wink: a hotovo
23. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
asi tím že bylo hodne vajuch a bylo to 1 ivf tak to chtelli nechat trosku na přírode jak je u vás u nás pekne leje
23. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
cibka: se divím...nám dali papír a řekli, že záleží na nás, ale co oni doporučují. a říkali, že když bude hodně vajuch, tak by nechali prostě těch 10 ICSI a zbytek normálně.
U nás taky leje. Už večer se zatáhlo, pěkná bouřka a dneska taky leje. Konečně ale není ten pařák.
23. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
my si taky zaškrtli skoro vše ale nakonec nám embryolog řekl ze to nechají normálně
u nás taky lilo vnoci
23. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
necháš si říct co to bude :wink:
23. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
od zítřka začínam brat prednison
23. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
cibka:aha...tak te´d se nenech ukecat:o) Jojo, chceme vědět co to bude:o) Jen je ještě brzo:o) Tý jo...tak abys neprospala celou dovču. já po něm byla děsně ospalá:o)
23. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
ja ho brala minule po et půlku ale ted mi našli zvýšený nk bunky tak budu brat 1 celej 3 týdny před et ani nevim jestli se mi po nem chtelo spat jak sem byla nadopovaná tema hormonama tak sem byla cela nejaká utahaná
23. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
cibka: a potom ještě po et, ale to člověk zvládne :wink: jen já po něm byla děsně ospalá. i když těhotenství si taky přidalo své:o) tak teď víš do čeho jdeš a pro vytoužené mimi to stojí za to :wink:
23. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
to jo udělala bych cokoliv nikdy sem si ani nepomyslela že to bude takhle komplikované
23. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
to já si taky nemyslela, že to bude tak komplikované. člověk míní a život mění :sweat_smile:
23. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky holky,Lumpi je to super,moc moc moc gratuluji,jde vidět,že i zázraky se dějí.Jsem ráda,že ti to takhle vyšlo.
Pampeli,super pěkný počet,tak ti přeji at už je máš v bříšku.Holky moc Vám to všem přeji už jen proto,že vím,čím si všechny procházíte,a jaký je to nádherný pocit,když se to povede.
23. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.