• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
@cibka s prednisonem se neboooj..já beru už od května dvě tabletky denně a pohoda. mudra mi řekla, že je to furt tak nízké množství, že vedlejší účinky žádné nebudou :wink:
23. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahojky misando jak se vede?
23. črc 2010 ve 23:56  • Odpověz
dobre ranko devcatka... uz nam volali a mame porad tech 10 kousku... 7 jsou ctyrbunecne, 1 jsou tribunecne a 2 jsou dvoubunecne. takze tak :slight_smile: vypada to na transfer v utery.
24. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
hoj holky
pampel to je parada tak to budou siláci a určo ti zbudou i nanučci :wink:
24. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Pampel, to je super, to jsou bojovníci, budeš mít i mrazáčky, to až budeš chtít sourozence, pro tyhle prďousky :wink: :wink:
24. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
pampel suuupeeer, moc na tebe pořád myslim!!!
24. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
pampel superky :slight_smile: jen at rostou :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
Pampeli tak moc :slight_smile: moc ti to přeji
24. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahojte holky. tak jsem byla dneska v CARu a pichli mi jednu kapacku do zil... mela jsem mirne stadium toho posr.... syndromu, ale ted je mi OK :slight_smile: jinak mame porad tech deset samuraju: 7 osmibunecnych, 2 sestibunecne a 1 je trosku pozadu a je petibunecne takze tak!!!! dekuji moc, ze na me tak kraaaaaaasne myslite, protoze je to teda poznat :wink:
25. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
ahojky, tak se hlasim po dovolene.

Pampelisko: tak hlavne, ze uz je ti lip a strasne moc blahopreju k urodicce, je bombasticka :grinning:
25. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
Krásné pondělní ránko kočky :wink:
tak jsme doma,strašně to uteklo,týden je jako nic.
A co vy všechny?Nějak to tu vázne :unamused:
Pampeli,tobě veliká gratulace k vajkům a vlastně už k embryjkům,máte samé silné jedince,co jsem vyčetla,tak to je super!!!!!
26. črc 2010 v 07:53  • Odpověz
@cutce
@evik73 ahojte dovolenkarky... :slight_smile: jak bylo?
26. črc 2010 v 07:54  • Odpověz
A ještě jsem zapoměla Lumpajdě pogratulovat k tomu úžasnému zázraku,který se jim přihodil a miminko si našlo cestu samo,bez pomoci doktorů!!!!!Takové zprávy číst je ohromně povzbuzující pro ostatní holčiny,aby neházely nikdy flintu do žita,protože jak je vidět,psychika je mocná a spoustu věcí dokáže ovlivnit,jak pozitivně,tak negativně!!!!Takže držím palce,ať vše probíhá bez komplikací a jako po máslíčku :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj Pampeli,bylo dobře,počasíčko vyšlo,nebyly tropy,jak jsem se obávala,tak až na ty moje chromý záda to bylo super!!!Naštěstí už je to lepší,ale zase mě začaly natékat nožky a brní a brní :grinning: Já si to těhu prostě fakt užiju :grinning: :grinning:
A jak ty???Kdy bude transferek???A syndrom zažehnán???
26. črc 2010 v 08:01  • Odpověz
@evik73 jeeeeeeeeeejda, to jsou teda trable... je dobry, ze se zada zlepsuji. to cloveka dost otravuje.
... ja si mam dneska mezi 10 a 11 volat na vyvoj embryjek. ale na ET jdeme zitra. syndrom vypada, ze je zazehnan... TUK TUK TUK...
26. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
@pampeliska36 tak už zítra jo??? :slight_smile: :slight_smile: A kolik jich půjde do bříška???Určo dvě co????Lehčí syndrom je dobrý pro lepší uhnízdění,spousta holek to tak měla!!Hlavně ať se zadaří :slight_smile:
Dneska máme výročí 19 let,tak doufám,že taťka nezapomene na pugétek :grinning:
26. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
@evik73 19 let... no to je parada... to uz jste rok plnoleti :grinning:
.... jojo do briska pujdou dve :slight_smile:
26. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj Pampel, už zítra :wink: , moooc držím palečky, dva bojovníčci to jistí, tak ať brzy hladíš rostoucí bříško.papapa
26. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@lumpajda dekuji a jak ty se citis?
26. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Pampeli zítra hodně štěstí :slight_smile:
Evik se nam vratil.Mě Evi brní jen prava noha a dost nepřijemny říkam se že už nejsem nejmladší,pořad mě totiž něco bolí :slight_smile: :slight_smile: No ale musíme to vydržet :slight_smile:
26. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
dobre ranko,

pampelisko: dovca byla super, mela jsem tu rodice s neteri :slight_smile: , na zitra preju hoooodne stesticka :wink:
26. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
tak uz jsem tam volala drzi se nam 9 embryjek. 3 jsou kompaktovane moruly, 1 dvanactibunecne, 2 devitibunecne a ostatni jsou osmibunecne... UF! zitra v 9hod. jdeme na transfer.
26. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
pampelisko, tak to je skvela novinka, budu na tebe rano myslet, to zrovna budu vstavat z postele :grinning: . Urco to budou velici bojovnici :wink:
26. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
ahojda holčeny :slight_smile: přeju krásný den.
jinak zdravím dovolenkářku evičku :slight_smile: a jsem rády, že tě tu máme zase zpátky :wink: ale koukám, že si těhu teda pěkně užíváš :grinning: Tak hlavně odpočívej a vše v klídku.
Jinak pampelisko an zítra moooc držím pěstičky :wink: a jak říká evča, tak slabší hyperstimulák podporuje lepší hnízdění a uchycení :wink: tak se drž :wink:
Jinak se vás chtěla holky zeptat. Už druhej den mě bolí hlava. Ale děsně. A v lékárně mi nabídli homeopatika. Prý je můžu i v těhu, ale když jsem četla příbalovej leták, tak je tam psáno, že jen po dohodě s lékařem. nemáte s tím někdo zkušenosti?
26. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
salopa: ahojky a co takhle paralen? ten se pry muze :wink:
26. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
cutce: mno ten prý ano, ale nevím jestli mi pomůže na bolest hlavy :unamused:
26. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
salopa: me paralen vzdycky zabere na bolesti hlavy, v sobotu me bolela hlava, tak jsem se snazila pit a spat, ale nic nepomohlo, tak jsem si ho nakonec vzala, a bolest presla za 5 minut
26. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
tak já to zkusím..pití a spánek taky nic..jsem zkoušela i zábaly a tak a nic
26. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
salopa: tak ho zkus, za to nic nedas a pak mi rekni, jestli pomohl :wink:
26. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz
solopa mě ted aky pomuže paralen když mě bolí hlava zkus to za to nic nedaš :slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.