• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Taky se přidávám k Paralenu,jednou jsem si taky zobla,pže mě bolela dost hlava a fakt mi pomohl.Na to,že jsem byla zvyklá na Algifenový kapky(což je dryák),tak zabral.Asi to tělo to bere v těhu jinak a stačí mu to :grinning:

Nanuš,já si taky připadám jak stoletá stařena,pořád mě něco bolí,nebo jestli se fakt pořád pozoruju a vsugerovávám si to :grinning: ale to brnění nohou je nepříjemný,normálně chodidla mě bolí,jako bříška :unamused: Už aby byl aspoň říjen.....

Pořád se nemůžu nějak zařadit zase do normálu,byly jsme s mladou na nákupu a vařím guláš,ale nebaví mě to :sweat_smile: Ten týden byl veget a žádné vaření,holt si musím zase rychle zvyknout :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
Teda @pampeli, to je bomba, super bojovníčci, ty to určitě zvládnou a ještě k tomu máš krásně ´´pohnojeno´´ tím hyperstimulákem, ty se chytí a už se nepustí.Držim vše co mám. Cítím se všelijak, hodně unavená a občas se mi chce zvracet, nesnáším pachy a bolí mě prsa, ale jinak super :grinning: , myslím, že to bude zase kluk, i když jsem chtěla víc holčičku, vůbec nemám chuť na sladké a to je u mně divný, ale to je úplně jedno hlavně ať je to zdravé a spokojené miminko.
26. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Pěkny večer holky.Mam zase problem občas mi ztvrdne břicho a mam jakoby stah občas to i tak hnusně zabolí.No zítra mam poradnu tak se na to poptam.Kamoška řika že mi určitě doporučí magnezko tak snad to nebude nic važneho.Ja se fakt už picnu :wink:
26. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
@nana.76, já to měla u malého taky, určo to magnézko a trošku klid, aby ses nezačala otvírat, mírné tvrdnutí do 10 za den je reakce dělohy na pohyb miminka, ale bolet by to nemělo, takže ti v poradně určo něco naordinují.
26. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
Lumpi děkuji snad to opravdu bude tím magnezkem :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky děvčata,Pampeli moc moc držím na zítřek pěstičky a budu na tebe myslet.
Nany sem tam mi přujde,že mi břiško taky ztvrdne trochu a chytají malinko křeče,na to je prý dobrý hořčík.
Já zase perlila včera.Trochu jsem spadla ze schodů,tak jsem pro jistotu dneska šla na utz,abych věděla,že je vše v pořádku a naštěstí je vše ok,ale mimi se zase neukázalo,tak že musíme čekat 14 dní.
Nany a kdy jdeš na srdíčko???
Jinak Vás ostatní moc zdravím a doufám,že jste měli hezké dovolené
26. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
Zazy jdu zítra tak snad bude všechno v pořadku.Taky na sebe davej pozor schody jsou zradné.Zítra písnu jak jsem dopadla :wink:
26. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
dobre ranko

pampelisko: tak co, jak jste na tom?

nana: a co ty, videla jsi svyho broucka> Urco vse v poradku, vid :wink:
27. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holčičky !!!

Jen vás opět zdravím, nechodím, nečtu, ale nezapomínám na vás. Až příjde správný čas, zase mě tady budete mít !!!
Držte se, hlaďte pupíky !
27. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
abig: ty se mej krasne, mi na tebe taky moc myslime :wink:
27. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
ahojky holky
tak cutce a eviku..paralen opravdu zabral, to není možný:o))díky za radu :slight_smile:
zazy hlavně opatrně :wink:
nana, určitě to bude dobré a dá ti doktroka to megnézko :wink:
jinak zdravím i sotatní :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
salopa: tak to jsem rada, ze ti pomohl. Nevim proc, ale ted v tehu pomaha rychleji :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
ahojte kocky :grinning: :grinning: :grinning:
uz jsem tady!!! mame zavedene dve embryjka... blastocysty
meli jsme jich celkem 8 kousku a 6 jich bylo blastocyst a ostatni 2 byly dvanactibunecne. takze jsme si nechali zbyle 4 blastocysty zamrazit... takze mame lednacky :slight_smile:
UF
27. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
pampelisko: tak skvely, ted se jen hlidej opatruj a hlad malicky at se jim libi :slight_smile: . to mate celkem hodne zamrazenych co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jaky je rozdil mezi blastocystya temi dvanactibunecnyma?
27. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@cutce dekuju, budu je hladit, at se jim u me libi :slight_smile: jojo mame 4 zamrazene vzdycky po dvou :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
tak holky z kontroly jsem doma všechno je v pořadku mimísek tam zvesela kopal jen se nam nechtěl ukazat,dal nam na jevo že nas ma na zádech ani fotka by nebyla pěkna tak si musím počkat 14dní.Jinak jsem dostala to magnezko muže to byt tím že jak se tam maličke šploucha tak děloha naraží do těch stěn a to uděla ten stah.Jinak se neotvíram a nic co by nasvědčovalo něčemu zlemu.Tak mi spadl kamen ze srdce :slight_smile: Pěkny den všem :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
nana: tak vidis, jsem rada, ze je vsechno v poradku a malej skotaci z vesela, no ma se u tebe moc dobre :grinning:
27. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
Cutce děkuji no myslím že to bude pěknej divočak :slight_smile: :slight_smile: a co ty už maš 12tyden tak to nejhorší jste překonali :slight_smile: tad už to bude jen dobry :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
jsem sluysela ze 3 mesice konci v 13 tt + 2 dny, tak nevim :slight_smile: , presne 3 mesice to bude v patek :grinning:
27. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@nana.76 UF. to je dobre, ze jsi sla a je vsechno v poradku!
27. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
nana, mno super. Jsem moc ráda, že je všechno dobré :wink: Prostě ti jen mrňousek cgce dávat najevo,. že tu je :slight_smile:
pameplisko, tak gratuluju k mimískům v pupíku a teď opatrně :wink: a užívej :wink:
cutce: je to vážně zvláštní, že paralen zabere :slight_smile: asi to těhu nějak ovlivňuje, či co. Prostě zázračný lék v těhu je paralen :grinning:
27. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
salopa: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
solopko taky jsem čučela jak mi pomohl paralen když mě bolí hlava tak jsem vždycky lupla brufen,ale ten se v těhu nesmí tak ale paralen je zazrak :slight_smile:
27. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
pampeliško tak to je super že maš takove fešaky :slight_smile: :slight_smile: určitě to tentokrat výjde s takovyma bojovníčkama musíííííííí :slight_smile: tak odpočívej a přemlouvej je at se jim u tebe líbí :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
cutce to mas jako by si už byla 3měsíce :slight_smile: :slight_smile: Kdy tě čeka genetika?
27. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj děvčátka
všem krásný den :slight_smile:
Nandule,to je dobře,že je vše OK,taky mám takové stavy,že si myslím,že děloha vypadne a takový tlak v podbřišku,tak doufám,že to nic není.Oni to prý taky dělají svaly k děloze,jak se napínají.Za 14 dní jdeš asi na ten velký UTZ viď?Mě to čeká příští týden ve čtvrtek....
Pampeliško,tak držím vše co mám,aby se pěkně zakousli a nepustili :wink:
Abig zdravím tě!!!Máš se dobře????Snad už brzy zase budeš s námi víc...
Salop,paralen je zázrak,hlavně proto,že nic jinýho nesmíme :grinning:
Cutce,tak ty už budeš končit první trimestr,páni,to letí.....za chvíli budeme čekat na porod :grinning: :grinning:
A kde máme Pecičku??Není někde na dovolené?
27. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
nana: na jakou genetiku?
27. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
ja byla ve 12tydnu na genetickem vyšetřeni jako na ultrazvuku viš. :slight_smile: To je ten sceening vrozenych vad,ale asi se tam posíla podle věku :slight_smile:
Eviku pry to nic není tak musíme doufat a už nejsme mladice tak to vše tak nějak hůř snašime.Jo ty se maš že už jdeš příští tyden ja si ještě počkam,ale už bych to chtěla mít za sebou :slight_smile: Pak nas jestě čeka ta cukrovka řikala mi doktorka tak ve 26tydnu.Jo podle pohybu mi vychazi termín na 9.12 a podle měsíčku taky ikdyž nevím proč to počítaji podle měsíčku když ví kdy jsme otěhotněli no a opodle ultrazvuku toho 19.12 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja se tak těšííííííííím :slight_smile: Už by ten ježíšek mohl přijít :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
nana: aha, tak to jdu zitra, budou mi brat krev, ale na co vsechno budou delat testy to nevim, ale jeden z nich bude Down syndrom
27. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
Musela jsem zajet pro klobásky,večer bude grilovačka,pokud to počásko dovolí,nějak se nám tady zatáhlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nano to máš pravdu,že už nejsme nejmladší,ale já si myslím,že se strašně moc pozorujeme :confused: Už se těším,ale zároveň začínám mít i strach,měla jsem z Triplů hraniční hodnotu na rozštěp páteře,tak mě možná ještě čeká plodovka,pokud to nebude úplně OK,ale já věřím,že bude!!!Jinak mám příští týden ještě zubařku a obvodní,takže pořád u doktorů...a už něco nakupuješ,nebo ještě vyčkáváš???Já pořád čekám,že se nám příští týden předvede v celé kráse a budeme se moc zaměřit buď modrá nebo růžová :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.