• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
EVI JEŠTĚ NIC NEKUPUJI,MYSLÍM ŽE MAME JEŠTĚ CHVILEČKU ČAS ŘÍKALA JSEM SI ŽE ZAČNU AŽ TAK V ZÁŘÍ,ŘÍJEN.kAMOŠKY MI NĚCO NOSÍ PO SVYCH RATOLESTECH TAK TO MAM SCHOVANE,ALE JA OSOBNĚ S NAKUPEM JEŠTĚ POČKAM :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahoj kočandy,
mám to tak podobné jako Abig, sice vás občas čtu, ale moc nepřipojuju, jsem ve víru příprav na svatbu a mám z vás všech obrouvskou radost.
Pampel hlad brušánkom, máš krásnou úrodičku,ale uvidíš, že nebudeš ted ani ty mrazáčky potřeboval
Moc na vás všechny myslím, tak myslete i vy na me
papa
27. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se vás zeptala za jak dlouho jste mohly podstoupit druhé IVF. Já první podstupila teď v červenci a bohužel to nevyšlo a mrazáčky taky nemáme. :unamused: :unamused: Díky za odpověď.
28. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
ahojky Trudy mrzí mě to že to nevyšlo.Ja druhe Ivf mohla podstoupit za 3měsíce asi to ma ale každe centrum jinak :wink:
28. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@trudy myslim, ze se to tak pohybuje az po tech 3 mesicich... ale to ti urcite reknou i ve tvem centru. jedna holcina z jine diskuse taky mohla az po 3 mesicich.
28. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@nana.76
@pampeliska36 Díky za odpověď, zítra jdu do caru, tak se snad dovím víc. :unamused:
@nana.76 a tobě to vyšlo na druhý pokus???
28. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
dobre ranko

@trudy: je mi to lito :unamused:
@pampelisko: jak se citis?
28. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@cutce ahoj :wink: uplne normalne... nic nepozoruju :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
tak jen hlad malicke :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
Trudy ano mě to vyšlo na druhy pokus a říka se že na poprvé to malokomu vyjde tak ten druhej to jistí :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
@nana.76 díky, hned mi to zvedlo náladu :slight_smile: A můžu se zeptat měli jste ICSI (možná to máš někde napsaný, ale mě se to nechce všechno dočítat) :sunglasses:
28. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
jo pravě že jsme měli a ještě navíc zamražene spermie vubec jsem nevěřila a vidíš jeden bojovník to dokazal :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky !!!

Tak si musím postěžovat sama na sebe. Bože, jakou já mám dneska plačtivou, sotva jsem otevřela oči ..... však to všechny znáte ... já chci miminko !!! .... a až k večeru, když jsem cvičila mi to došlo, já začla vloni v tuto dobu stimulovat na první IVF !!!
Podvědomí je sviňa ošklivá. Takovou pohodu jsem měla a hlava si dělá toto ...

Trudy, i já se přidávám k 3měsícům, tělo si musí odpočinout, tedy zejména vaječníky, kdyby to byla minimální stimulace, tak by to šlo i dřív, ale není kam spěchat. Čekáš na první IVF ? (omlouvám se, ale nedočítala jsem, možná už jsi to psala)
28. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
Pampeli, už hladíš své břísko ?
28. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
abig jenom se vyplač uvidíš brzy se dočkaš neztracej víru :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
Nana ahoj, holka ty už máš půlku za sebou, to neskutečně letí, alespoň mě se zdá .... jak vám ty týdny těhu skáčou nahoru.

Plakat se mi nechce, je to jen takový splín, vrtání červíka v hlavě. Slz už bylo dost, slzy mi došly :grinning:
28. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@abig ahoj jani :slight_smile: se splinem rychle pryc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taky bude mamina! o tom nepochybuju, jen to chce trosku vic casu, trpelivosti, nervu, place, starosti, stresu a neskutecne radosti, ale pozitivni je, ze uz toho vic jak polovinu mas za sebou... kocko! myslim MOC na tebe :wink:

.... jojo rikam si, ze mi vlastne nic neni.... bolesti briska uz mne po tom mirnem stadiu odeznely, takze se citim velmi dobre :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@pampeliska36
To je prima, že bolesti jsou pryč. Nic ti není, to je dobře, dlouho ti nic nemusí být, a nemusí to nic znamenat.
Nojo, dochází mi síla čekat, se přiznávám, ale ještě pár týdnů a nakousneme 5 rok snažení a to mě fakt deptá !!!

Ale za 14 dní jedem na dovolenou, po dovolené dalších 14 čekání na ms a začnu brát Estrimax na sliznici a jdeme do KETu .... takže se alespoň něco bude dít.
28. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
@abig No já jsem teď měla první IVF bohužel bez úspěchu a bez mrazáčků :cry: :cry:
28. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
abiq: je mi lito, ze mas takovou depku, ale uvidis i ty se dockas mimisku v brisku :wink: . kam se chystate na dovcu? Poradne si ji uzijte a odpocinte do dalsiho pokusu. budu na tebe moc myslet :wink:
28. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@abig to uz je skoro za chvilku :wink: a dovolena nekde po cesku?
28. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
@abig uvidíš užiješ si dovolenku a pak se to povede :slight_smile: je fakt že ten čas letí :wink:
@pampeliska36 ja po opu měla pořad bolesti měla jsem slabší hyperstimulak takže pořad něco,ale někoho nebolí nic tak jak píše Abig
28. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
@nana.76 a to jsi ho mela tedka pri tom druhem IVF?... ja jsem ho tedka mela taky... po OPU, dostala jsem taky nejakou kapacku a pak se mi ulevilo
28. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
@pampeliška36 jo tedka při druhem a taky mi bylo řečeno že když je, tak se to mnohokrat povede :slight_smile: tak k něčemu ta bolest dobra byla :slight_smile: :slight_smile: Ja teda neměla kapačky,ale kamaradka co byla tak na IVF ta kapačku měla a taky se jí to povedlo :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jedem do Chorvatska - Omiš .... budeme jezdit po památkách a že jich tam je a občas vyvalíme zadečky k moři.

Právě, že to utíká rychle, jsou to takové mety .. ani se nenadějeme a bude září ...
Já vím, že to jednou výjde, ale když už máme všechny taková trápení, proč nás alespoň nenechá vlastní hlava ?

28. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
Já to mám tak půl na půl s tím OHSS ... mě to k těhu nepomohlo, ale mám kamarádku, je to sotva měsíc, co se jí narodila holčička a ta ho měla taky při prvním IVF a je s toho krásné miminko.
28. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@abig jeeeeeeeee to si krasne tu dovcu uzijete :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@abig
@nana.76 a neni to treba nejakej mytus nebo tak neco s tim OHSS? cetla jsem, ze po ET kdyz se zvysuje hladina HCG, tak to muze vyvolat... to chapu, ale kdyz to ma treba nekdo po OPU... to pak nechapu...
28. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@pampeliska36 mě osobně to řekli 2 lékaři ... že OHSS zvyšuje šanci na těhotenství .... taky nechápu, ale budeme jim věřit, asi jim stačí statistiky ... no a holčiny, kterým se to rozjede po ET, tak tam je to většinou tutovka ...
ALE POZOR, to že jsi měla OHSS neznamená, že ho musíš teď mít zase jak příznak těhu .... takže se neboj, když se nebude nic dít.
Při druhé IVF mě břísko nebolelo, ale bylo mi zle od žaludku a hle // tam byly, ikdyž nevydržely ...

28. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@abig diky! ja jen, ze jsem z toho mereni bricha tak zblbla, vis? mam nejake centrimetry navic z toho mirneho stadio po OPU a ty zatim nejdou dolu... a tak se merim porad dal a snazim se hodne pit. ale uz zadne bolesti nemam, takze si rikam, ze je to v poradku.
28. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.