• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@pampeliska36 Já se ti přiznám, že já sem po OHSS měla břicho jak v 5 měsíci těhu a shodit se mi ho podařilo až skoro rok po prvním IVF ... zůstal mi faldík, takové to natáhlé bříško.
Ale jakoby nafouklé břísko budeš mít ještě nějakou dobu, jsou to vaječníky, přeci jen ti dali krásnou urodičku a budou pott
28. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@abig potřebovat čas na regeneraci.
Nedělej si starosti a prostě jen odpočívej !!! Moc na tebe myslím.
28. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdu spinkat, přeji vám krásnou dobrou noc !
28. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@abig diky jani... je pravda, ze dneska rano kdyz jsem vstala, tak jsem citila, ze se mi to bricho uz trosku zmensilo :slight_smile:

....... hele holky kdy se ty miminka uhnizduji? nevite? :slight_smile:
29. črc 2010 v 07:35  • Odpověz
Pěkné ránko holčiny :slight_smile:
Pampeli,embryjka by se měli uhnízdovat podle vývoje,jak vyvinuté ti vkládali....blastocysty by se měli zakousnout dřív,snad do 48 hodin oproti těm méněbuněčným,ty třeba až 5-6 den,ale je to asi individuální jako všechno kolem IVF :wink: A asi to tak bude,pže já jsem měla 9 den na testu čárku a dost silnou,takže si myslím,že už by vykoukla i dřív,ale zase mi vkládali dvě blastocysty,tak se třeba ta druhá kousla a pustila.....joooo je to věda!!!

Jinak zdravím všechny ostatní :slight_smile:
29. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
Krásné ráno !!!

Evíku ahoj !

Pampeli : hatchující blastocysty se můžou zakousnout do 24hodin, blastocysty do 48hodin, jak psala Evča, tak je to velmi individuální .... ty jsi měla blastocysty, takže dneska už by mohly být mimča krásně zakousnuté u tebe.

Já měla // už 7 den po ET, ale testovala jsem jen protože mi bylo zle a začala jsem krvácet. Podle toho, co ze mě vyšlo, tak se kously obě miminka, takže proto tak brzy // .... já pokud bych nekrvácela, tak testuji až v termínu, kdy mám testovat !!!
29. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj Abig!!!Četla jsem,že máš nějaký splín kočko,nesmíš se tomu moc poddávat,jde to těžko,já tě chápu,ale jednou si to štěstíčko sedne i u vás a to vytoužené miminečko vám nadělí :wink: Pozitivní mysl je půlka úspěchu.....a dovolenou si pěkně užijte,taky bych ještě někam vyrazila :unamused: ale už mám smůlu :grinning: :grinning:

Jo holky,zbyl mi tady Estrofem 2 balení,1 balení Prednisonu a 1 balení Utrogestanu,tak pokud někdo máte o něco zájem,dejte vědět,než to dám do diskuze léků....
29. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
@evik73 no ja mam prozatim leku do zasoby..... nevim, kdo to bude jist :grinning: :grinning: :grinning: asi vsechno ja a moje dve zakousnuta miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
@abig
@evik73 dekuji za vysvetleni... je mela pocit, ze se uhnizduje az 5 az 8 den... tak to byla asi nejaka blbost nebo co... ja mela blastocysty... ale nevim, jestli takove nebo makove :slight_smile: davali mi tam ty nejlepsi :grinning: tak uvidime. testovat mam az 11.8.
29. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@abig ahoj... dneska je krasne slunickove... splin je uz urcite pryc :wink:
29. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
Pampeli,jasně že budeš zobat ty a miminka,min.do 12 tt :grinning: To je jasný,pže už jsou zahryznutí v děložní peřince,když byly blastošky :wink:
Tak já vyrážím šmejdit po obchodech,teda spíše do jednoho,okouknout kočárek Firkon,rozhoduju se mezi Travelem a tímto,tak jsem zvědavá,v čem nakonec ten náš prcek bude jezdit :grinning: :grinning:Víc jak 10000,- za kočár dávat nechci,tak uvidíme....
Tak se mějte krásně :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
ahojda holky
abig ahojda kočko, drž se. užijete si dovču a pak hurá na KET a teď už věřím, že se tě to trápení vyhne a ty budeš pozorovat příznaky těhu. zažila jsi si už dost. opatruj se a za chvilku jsi mězi náma těhulkama :wink:
já teda měla taky hiperstymulák po ET a pak po KET už nic :slight_smile: Jinak pampi, neboj...ono to bříško splaskne. ale trvá to delší dobu. I když už tě nic nebolí a tak. tak stále hodně pij vodu a mně ještě doporučili hodně bílkovin.
A tyky mi říkali, že OHSS napomáhá k otěhotnění. Tak asi ví o čem mluví:o)Ale všechno je tady fakt individuální,
29. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@evik73 Tak dobrý kup Evíku !!! Jinak já léky taky nepotřebuji, mám jich dostatek, a z tvé nabídky by se hodil tak max utroš, ale toho máááám taky na rozdávání.
29. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
@pampeliska36 Dneska už je to lepší, prostě podvědomí se ozvalo, snažila jsem se to hodit za hlavu. Dneska je to fakt lepší !!!

Dneska je krásně, tak doufám, že to vydrží do doby než půjdu z práce !!!
29. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
@salopa Díky holčičko. Jévany, tobě ty týdny taky už krásně naskákaly, co ? Já ti ani nevím, kolik vlastně těch miminek máš v bříšku ? Jedno - dvě ?
29. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
ahojda abig,to je dbře, že dneska už je líp :wink: někdy prostě na člověka ta protivná depina skočí a nechce se pustit. a neboj, sluníčko bude :wink: Letí to děsně rychle.Chystám se ještě do práce, tak si myslím, že teď to bude utíkat ještě mnohem rychleji:o) Nechala jsem si dát dvě, ale chytlo se jedno. Tak aspoň si prcíka pořádně užijeme :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
@salopa Tak jedno, užijete si, to určitě !!! Takže teď jsi na nemocenské, ale chceš ještě do práce ? Nebo chodíš do práce ? Nějak jsem to nepochopila. V tom případě ti to vážně bude utíkat .... vidím u sebe, jak ten čas rychle letí !!!
29. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@evik73 tak jsem zvedava, jakej kocarek si nakonec vyberete :wink:
29. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
@abig to je dobre, ze je dneska lepe a radostneji :wink:
29. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
dobre ranko,

abiq: jsem rada, ze uz je ti lip :wink:
29. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@abig Jojo, teď jsem na neschopence. A chci jít ještě do práce. Musím zaučit novou kolegyni,t eda pokud nastoupí a dát to tam všechno do kupy:o)A pak mám ještě spoustu dovolený. Tak to vidím, že budu v práci tak necelé tři měsíce a zase budu doma:o))
29. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
salopa: je ty se mas. Ja uz mam jen tyden dovci, coz si vezmu nekdy na konci rijna a pojedu domu za rodinkou a pak na materskou nastupuju posledniho ledna a to mam termin 11.02. :frowning2:
29. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
cutce: tak ty chodíš taky furt do práce, tak se nedivím.jakto, že nastupuješ tak pozdě? u vás se natupuje až tak pozdě?
29. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
salopa: musim, protoze mi nic neni, ale jsem rada. :grinning: Jdu az takhle pozde, protoze mam jen 9 mesicu az 1 rok materskou, tak si to schranuju abych mohla byt co nejdele s prckem doma. tady je to normalni, ale ja doufam, ze uz se do prace nevratim :sweat_smile:
29. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
cutce: To je dobře, že ti nic není. Člověk si to pak hned líp užívá:o) Jujda, tak to chápu. Ale je to teda síla.Tak hlavně opatrně. Chceš pak hned další?
29. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
salopa: jj, hned bychom chteli dalsi, jelikoz manzovi uz je 42 tak aby nebyl duchodce, kdyz budou dospivat :grinning:
29. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
cutce: :grinning: tak aspoň si je pořádně užije. ale chápu, že pak chcete hned další:o) Kor když to máte s tou mateřskou takhle.A kolik prdíků by jste chtěli?
29. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
salopa: stacili by klidne dva :grinning: , tri urco ne, mame malinkej baracek :grinning:

kolik jich chcete vy?
29. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
cutce: dvě jsou akorát, co:o) My taky dvě děti, páč taky nemáme zrovna mega velkej byt:o)
29. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
a kdy budete planovat druhe?
29. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.