• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
MIŠANDO ahoj .... jojo holčičko, tak to jsme tady už dvě, která se chystá na IVF, ale taky už neřeknu kdy :grinning:
Já tady příjdu se jen pochlubit // a já stále věřím.

Chrobáčku ahoj, holka tebe jsem uplně ztratila z dohledu, ty už taky čekáš miminko ... nebo miminka ? Holky vy mi dáváte !!!
29. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
abig ahoj .... jo nakonec jsme to vybojovali :slight_smile: mám u sebe dvě miminka a čekáme na NT screening :slight_smile: , ale ani my jsme to neměli jednoduché jsou po třetím ivf... po abrazi dělohy, přeléčení protilátek atd... ale věděla jsem, že všechno to zlé je k něčemu dobré a že tentokrát to prostě musí vyjít !!
29. črc 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
chrobi, já se teď taky léčím s těma protilátkama, mám stále prednison, 10mg denně, tak snad to k něčemu bude...

abig, zlatooo, myslim na tebe skoro kudy chodim :slight_smile: vždycky tě zahlídnu na fb a pak se mi ztratíš :slight_smile:
29. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
@misanda já jsem to po třech měsících měla v normě tak myslím, že by to mělo pomoct i tobě :wink:
29. črc 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
chrobi, tak snad...! na přetestování už nejdu, ale budu ho brát v kuse teď furt...vlastně ho beru někdy od začátku května...tak už by ty protilátky mohly být na nižších hodnotách...
29. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
a gratuluju ke dvojčátkům.. :slight_smile:
29. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
Chrobáčku, tak to musím gratulovat, já vím, že si všechny musíme tu cestu vyšlapat.
29. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
děkuju :slight_smile: jo určitě by to mělo už stačit myslím, že by ti měli i snížit tu dávku protože zase naopak vysoké dávky brání nidaci ... takže být tebou tak si před stimulkou nechám udělat kontrolní testy a at ti to sníží
29. črc 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
Miši, já jen vždy nakouknu a hned odkouknu !!! Ale jsem moc ráda, vždycky když mě stihneš.
Jinak při dalším IVF budu brát taky Prednison a píchat heparin ... :frowning2:
29. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@abig děkuju :wink: přesně tak a na každou to štěstí čeká, ale holt někdo má tu cestu delší a klikatější .....ale bojovat a nevzdávat to :slight_smile: ono to prostě jednou klapne...
29. črc 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek Kdyby člověk alespoň fakt věděl, že to klapne, tak to jen tak nevzdává, ale nikde není psáno, že to výjde a to je to ubíjející !!!
29. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
holky, pro mě je prostě teď nejdůležitější ta žádost o adopci...nic jinýho mě skoro ani nezajímá... :slight_smile: takže jednou to mimi fakt bude...akorát bych řekla, že můj manža to zas tak dobře nenese, což mě docela dost trápí...

s tou nidací jsem to nevěděla...zeptám se mudry...každopádně to přetestování asi ani nestihnu..všude maj stejně dlouhý čekačky...
29. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
chrobačku tak to gratuluji :slight_smile:
Ja myslím že mi taky k tomu štěstí pomohl ten prednison něco na tom bude.Holky nebojky dočkate se :slight_smile: Ja se ted rozčiluji se svym 16-letym synkem to jsou zase jine starosti :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
Prednison je 50 na 50, můj milovaný dr. mi to vysvětloval .... prý to někomu pomáhá a jinému ne, že statisticky je to vážně 50/50 .... no nějak pomoci se musí, že ?

Miši, tak to si pak s tou adopcí povykladáme. Já to začnu řešit až v lednu, manžel tomu říká "koupíme miminko" :grinning:
Vyzkoušíme 3 IVF a pak máme rodinnou radu, jestli bude 4, ale na 100%, když třetí pokus nevýjde jdeme do adopce !!!
29. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
abig, my určo taky jdeme po třetím pokusu...a čtvrtej dáme, ale s darovanýma vajuchama...jenomže to už bude fakt pálka, takže to nebude zase hrrrrrr co nejdříve...dáme pauzu...akorát u mě jsou ty pauzy trošku na pováženou no..hlavně z té zdravotní stránky..jsem v začarovaným kruhu :frowning2:

už jsem přemýšlela, jestli si nedat ty darovaný vajucha už teď...ale zase jsem si řekla, že ještě ne..abych si to pak třeba "nevyčítala" nebo jak to napsat...

a s tím prednisonem máš pravdu :slight_smile: ona i ta imunologie je na pováženou :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
@misanda Právě proto se budeme muset doma radit. Už kvůli penízkům a taky se to čímdál tím hůře zvládá psychicky, že. Jinak v září/říjen začínáme stavět domeček, takže každá korunka dobrá. Na případný 4 pokus si taky ještě budu muset našetřit !!!
29. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
@abig domeček? jééé, tak to se máte!!! my zase budeme šetřit na dovču a tak...takže určitě necháme čtvrtej pokus až po létě...prostě za rok...a to věřím, že do tý doby už budeme mít zvládnutý to papírování a kurzy kol adopce a budeme čekat fakt v klidu. ono už stačí jenom to, že jsme se rozhodli do toho jít a jsem na tom mnohem líp :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
@abig a jinak nás čtvrtý pokus ještě díky hrazeným lékům od pojišťovny vyjde na 60tis...kdybysme chtěli pátej atd tak už na 90tis...což teda nechceme...čtvrtej bude fakt poslední :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@misanda Léky k 4 pokusu budeš mít hrazené kvůli své diagnoze ?
Tak my právě počítáme s plus mínus 100tis na číslo 4 a to je mazec, nevím kde na to vzít ? Už tak nás to stálo "dost" ...
29. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
abig, nene, jsou prý hrazené normálně...což už mi říkala i holčina, co se mnou podstupovala poslední IVF, byla taky právě na čtvrtém pokusu. A řekla mi to i doktorka...až na pátý pokus si hradíš fakt všechno. takže určo nebudete platit 100tis...neboj...myslím, že dáte tak 50 maximum. My dáváme za léky 5500 + odměna pro dárkyni je taky nějaký ten deseti tisíc :zipper_mouth: ale chceme fakt nejkvalitnější dárkyni, aby jsme měli ještě něco do mrazáčku.

jinak je to s těma penězma hrozný, proto jsem řekla, že ty čtyři pokusy stačej, víc do toho investovat nehodlám...život je jenom jeden...

29. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
Tak to si pozjišťuji. Utíkám domů ... zatím se mějte.
29. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
HA ... nikdo nikde ...
Tak alespoň dobrou chuť, pokud právě obědváte !!!
30. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
@abig ahoj :slight_smile: ja jsem tu! za chvilku taky pujdu varit obed :grinning: ... i tobe dobrou chut! dneska uz patecek, co? pozitivni!
30. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
@pampeliska36 AHOJ !!
Už jsem po jídle. Hlad jako vlk jsem měla. Dneska je paťulinek, ale ještě toho mám dost před sebou, musím se nachystat, jdu dělat garde manželovi na pracovní večeři .... jen mě štve, že tady prší tak moc, že nevím, co na sebe ... ale, na večeři mě čeká husa, tak si snad pochutnám ...
30. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@abig jeeeeeeeee mnaaaaaaaaaaam! to bych si teda dala.... nic si z toho nedelej - v brne prsi jak svina :frowning2:
30. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
@pampeliska36 jo já bych si taky dala, ale držím dietu, naštěstí mám dneska bílkovinový den, takže maso můžu, tak se v tom trochu povrtám, ať nevypadám blbě, co komu budu říkat, že ?
30. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
@pampeliska36 Ti zabalím a pošlu, nechceš ? :grinning:
30. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@abig :wink: super! ja jdu dneska varit fazole ... at tem miminam pekne "zatopim" :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
@pampeliska36 No to budou mimča rádi, fakt ... to pak nebudeš ani tušit, jestli jsi nafouklá s fazolí nebo s miminek ...
30. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
Krásnou sobotu přeji všem !!!
31. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.