• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@misanda doufam! moc bych si to prala... ale kdo ne, ze? :wink: dekuji miso!
2. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
abiq; :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@pampeliska36 Ahoj krásko, no to je dobré znamení ... že by další těhulinka ?
2. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
@abig :wink: na to je jeste dost casu... testovat se ma AZ 11.8. :fearful:
2. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
pampelisko: jezis to je doba, to cekani je nejhorsi, co?
2. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@cutce to jo... MASAKER! :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@misanda no jo, miminka jsou sladké, hlavně ty cizí !!

Já držím tzv. 90-denní rozlišovací dietu, něco jako Kořínkovou, střídají se tam dny bílkovinové, škrobové, UH, a vitamínové ..... 3 dy za 14 dní, což je myslím dost slušné, alë taky téměř každý den šlapu hodinu na elipticalu, takže se fakt snažím .... jo já bych tak potřebovala 7 kg ještě dolů, takže do KET snad něco ještě spadne, pak budu chvíli odpočívat, ale už se budu držet asi té správné stravy a jíst fakt zdravě !!!

Jedeme do Chorvatska !
2. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
čekání je děsný...nenávidim...já posledně vydržela ležet jenom pátek co jsme přijeli z Pronatalu a v sobotu už jsem vesele grilovala :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
@abig jééé, pošli mi tu dietku...sím sím... a jinak já si budu půjčovat orbouše zase...dneska nebo zítra...a začnu taky jezdit :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@misanda A udělala jsi dobře. Užívat si máš .... lidi dělají šílenější a horší věci, proč bychom nemohly po ET my ...
Já jdu příště po ET do práce (po KETu) ... ležením neotěhotním.
2. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@abig
@misanda vy budete krasne! :wink:
2. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@misanda Prdelíno, já jí mám v knížce. Ale na netu to jde stáhnout, napiš si rozlišovací dieta a bude tam odkaz !!! Já si z toho vybrala ty nej recepty, a zatím to funguje ... jo ten orbitrek je to samé, co eliptical ...
2. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@pampeliska36 A ty nejsi krásná ? Jsi !!!
2. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
čauky holky ... ležení po ET je blbost :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
@chrobacek moje řeč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
cutce držím palce na zítra :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
ja jak jsem byla jen po tom IUI, tak jsem tomu vubec nverila, tak jsem delala vsechno, i doma jsem lakovala.Ale pravda je, ze po tom zakroku me bolelo tak bricho, ze sjem dost lezela
2. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@misanda Kdyby něco, tak ti to naskenuji !!!
2. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
@abig kuju..jdu to zkusit :slight_smile: a kolik už máš dole????
@misanda jojo já jsem jela na výlet už v den transferu... a pak jsem chodila normálně do práce a hlavně žádný klidový režim !!
2. srp 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek: dekuju, no celkem se tesime, ale mame i strach aby vse bylo OK, jako vzdycky :sweat_smile:
No já jsem po ET vždy ležela, pač mi nebylo dobře od OPU, ale po Ketíku jsem taky polecovala doma a zbytečně, jen jsem se nervovala, že jsem zavřená doma. Po ET to snáším hůř, pač po OPU mám vždy bolesti a jsem totálně mrtvá ...
2. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
@chrobacek to jo, já budu i potřetím ET lítat, ale do práce nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: si budu užívat miminko a to mi bude ke štěstí stačit :slight_smile: když budu drncat s kočárem přes město :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@misanda jsem to tam psala, ale uskočily mi písmenka, tak to nejde vyčíst ... 3kg dole za 14 dní
2. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
já nějak po tom ET to doma nedávám hlavně psychicky...proto musim hned mizet do pryč :slight_smile: ale při stimulce mi bývá špatně, tak to jsem zase naopak ráda, že se můžu natáhnout...
2. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
@abig jůů, super!!!! :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@misanda Ale chvilkama je ta dietka mazec, holt hlad je hlad ... a pak sežereš to co máš a máš dojem, že je to to nej jídlo na sebe ... jak se to říká ? Hlad je nejlepší kuchař !!!
2. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@chrobacek jak se tobě daří s miminkama ?
2. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
@abig co myslíš jak hubne mišanda? na mě neplatí skoro nic než omezit se v jídle...a to už normálně moc nejim...takže teď jim fakt jako vrabec...

jinak jsem to nikde nenašla tu dietku, všude jenom knižně :zipper_mouth:
2. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@cutce no jasně my čekáme až na 20.8. tak ještě strach nemáme, ale jak se to bude blížit .... tak se znám :slight_smile:

@abig no už trošku začínají zlobit a je mi i trochu špatně, tak alespon vím, že tam jsou :slight_smile: lepší jak když mi nebylo vůbec nic

a s tím ležením je to jasný jak se kdo cítí podle toho je potřeba se zařídit, ale mě nebylo nikdy nic kromě OPU to mě pochopitelně břicho bolelo až do večera, ale další den už jsem zase mazala do práce :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.