• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@misanda hele ale nehubni při stimulce !!!
2. srp 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
@misanda až budu mít chvilku, tak ti to naskenuji ...
2. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
@chrobacek Moje dietka se může držet jen 90 dní, pak zase 90 dní ne ... pak až znova, jde jen o to upravit si metabolismus, pač nám nefunguje a pak přibírame i ze vzduchu .... a kor po hormonech, jak mi řekla paní kosmetička, co mě viděla ... prý vaše celulitida a špatná pleť, vy se hormonálně lečíte, že ?
2. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@abig jo já vím jaká je to dieta.... ale proto říkám opatrně když chce otěhu protože tělo se pak automaticky při hubnutí brání otěhotnění ....
2. srp 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek My víme holčičko, jen furt slycháváme, že máme zhubnout !!! Snažíme se zhodit jen to, co jsme nabraly během stimulek !!!
2. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@abig správně když to víš tak je to dobře :slight_smile: tak držím palce at ti to jde dobře a kila si udržíš :slight_smile: a kolik jako vážíš, že ti někdo říká, že musíš zhubnout ? mě přijdeš na fotce hubená a misanda taky :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek na fotce jsem těsně před IVF, mám dvě za sebou a jeden KETík ... teď po 3kg dole mám ještě další 7 nahoře než na fotečce !!!

Já si ty kilečka asi udržím, pokud semnou zase nezacoumlá IVF, hormon kolem mě projde a mě to jde a¨nahoru .... mě ta dietka dokonce i baví, krom vitamínových dní, pač já nejsem moc na ovoce ...
2. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@chrobacek K tomu bych ráda otěhu s váho 6. kg než 70 a víc ...
2. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
no jasně.... já jsem teda nepřibrala asi nic během tech 3 ivf... asi na hormony reaguju v pohodě... nějaké kilčo bylo spíš nahoře tím, že jsem přes stimulku a po stimulce nesportovala....
2. srp 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek to ti můžeme jen tiše závidět :wink: Teď si to vynahradíš ... a pak s prcošama budeš mít sportování habaděj.
2. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
Holky, jdu zase pracovat, tak se loučím, nakouknu k večeru.

Miši, na mail ti kolem třetí pošlu tu dietku, zatím jen 20 dní ....
2. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
mnoooooo...já přibrala při těch všech stimulkách včetně teda IUI a hlavně pak dvou IVF cca 9kg :zipper_mouth: je to děs...naštěstí už mám 4,5 dole...ale ještě potřebuju určitě aspoň tři před další stimulkou dát...takže mám co dělat :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
@abig děkuju, jsi zlato!!
2. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky ja bych taky potřebovala neco shodit ale zítra mam kontrolní utz a začínam stimulovat a problém je v tom že nesmím moc ovoce a zeleninu kvůli té ulcerozní kolitide tak kdybyste meli zkušenosti s něčím jiným :wink:
2. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@cibka Ahoj, takže už začínáš rozjíždět stimulku ?
2. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
Dieta či změna jídelníčku bohužel musí obsahovat ovoce a zeleninu, takže holčičko, ty dietu už kvůli své diagnoze mít nemůžeš, můžeš mít pouze tu, co ti určí lékař.
2. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@cibka tak at je zitra vsechno v poradku a tak, jak ma byt :wink:
2. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
@cibka teď zapomeň na dietku a připravuj se na pořádný těhu špeky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
holky taky jsem si před 2ivf říkala že musím zhubnout když se to nepodaří,celkem jsem se na tu dietu těšila fakt jsem dost přibrala.No ted budu muset nějaky ten patek počkat :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
abig jo jo mam dlouhý protokol zítra mam kontrolu a začnu píchat 225 jednotek festimonu
tak držte palečky at je na utz vse ok :wink:
3. srp 2010 v 00:54  • Odpověz
misanda :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 00:54  • Odpověz
Dobré ráno všem !!!

Cibka : myslím na Tebe !!!
3. srp 2010 v 06:52  • Odpověz
krasné rano ikdyž u nás pěkně leje :frowning2:
abig děkuju asi zádný utz nebude jsem se vzbudila a dostala jsem to minulý 2 mesíce jsem musela dostat injekci abych to dostala a ted o 7 dni dříve snad to nebude vadit kdyz mam dlouhý a ne kratký protokol co myslíte
3. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
autor
@cibka určitě to vadit nebude :slight_smile:

já budu mít tentokrát taky u dlouhého protokolu změnu, budu mít místo zoladexu synarel, tak jsem zvědavá...

@abig jsem koukala na tu dietku a nevim jestli chci pít vývar po obědě :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
@cibka Jo, tak to netuším, ale myslím, že v tom není problém, stejně se začíná od ms ...
@misanda Tak já ten vývar taky nepiju holčičko ... jinak včera jsem hupsla na váhu a za 16 dní 4Kg dole .... jsem nadšená !!!
3. srp 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
@abig tak to je super :slight_smile: a to dneska máme dovážku do práce :zipper_mouth: čínu...a já tady mám svojí zeleninu a jogurt..fakt super :zipper_mouth:
3. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
jinak dlouhý protokol se začíná cca 15tý den cyklu :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
@abig akorát nechápu že nikde nejsou v tý dietě gramáže :zipper_mouth: a nevim kolik tý polívky a tak :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
Já se v těch protokolech nevyznám, já mám v papírech napsaná dlouhý protokol a začala jsem 2DC.

Máš spapkat obědu kolik chceš, na véču jen polovinu toho, co na oběd. Mě se tak žaludek stáhnul, že obědy ani večeře pomalu nedojím. Dneska mám pečené kuřátko se salátem a slunečnicovým chlebíkem ...
3. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
dobre ranko kocky :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.