• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
@abig ti ten oběd zááávidim, já dneska budu hladová jak vlk :slight_smile: já právě nejsem zvyklá jíst večer, tak jsem zvědavá co to se mnou udělá nebo neudělá. a dneska mi přijede domu orbitrek :slight_smile: tak se těšim :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
@pampeliska36 Dobré ráno i tobě !
3. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
@pampeliska36 dobré dobré :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@misanda No rozpětí mezi jídly je 3-4 hodiny, takže když se napakáš v poledne, tak budeš jíst, když dorazíš domů z práce (nevím, do kdy pracuješ) ....
Já včera taky šlapala - stává se z toho závislost - jsem se napatlala krémem na celulitidu, zamotala do igelitu a hodinku šlapala, pak ty tepláky taky vypadaly :grinning:
3. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
@abig ty voe, ty to děláš s tim igelitem? :grinning: no to se z tebe picnuuu :slight_smile: ale vim o jedný holce, která chodí v igelitech zabalená i do práce :grinning: :grinning: :grinning:

no, já chodim na oběd tady v 11 a bohužel pracuju do 16:30, takže blbý :zipper_mouth:
3. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
@abig to je super! 4 kg za takovou chvilku :wink:

.... ja kdyz jsem se snazila zhubnout. tak jsem si objednavala krabicky. moje kamoska to dela a taky jsem docela dost zhubla... 10 kg za 3 mesice. bylo to pro me super! vsechno jsem mela presne pripraveny a tak jsem o tom nemusela vubec premyslet. bylo to sice drazsi, ale ja jsem takovej lenivec.... :slight_smile: je pravda, ze stimulkou jsem taky "neco" pribrala :fearful:
3. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
@misanda
@abig taky jsem se kdysi daaaaaaaavno obalovala igelitem pri cviceni... no to byl mazec!
3. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
@pampeliska36 jo, krabičky už mi taky někdo radil, ale já do toho nehodlám až takhle investovat...navíc u nás by se to muselo vozit z větší dálky...takže já si radši uvařim a vim, co jsem si do toho dala a jak jsem to dělala :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
jinak mě přijde, že já nejvíc nabírám po Utroši..nevim jak vy...ale při samotný stimulce většinou nenaberu nic...
3. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
@misanda to ja vubec nemam :fearful: mne manza picha do zadku Agolutin... to je myslim misto toho, ne?
3. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
@pampeliska36 místo čeho??? synarelu???
3. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
ja dneska nemuzu vuuuuuuuuubec vylezt z postele :sweat_smile: to je asi tim pocasim....
@misanda misto Utrogestanu
@misanda ja jsem mela ty leky takhle: prednison, kys. listova, Diphereline, Puregon, Menopur, Pregnyl, nejaky vaginalni globule pred OPU, pred OPU tablety Doxybene, Estrofem a Agolutin
3. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
@pampeliska36 no už jsem se lekla...jj, to je místo utroše to si píchala i kamarádka a pak přešla na utroš...po nějaký době...když otěhu teda :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
Ten igelitit nepoužívám furt, jen jsem našla zbytky nějaký krémů, tak jsem toho využila :grinning: :grinning: :grinning: zas takový magor nejsem, ale je jasné že bez pohybu to prostě nepůjde.
Jinak si kup nějaké ořechy, nejlépe mandle !!! datle jsou taky fajn, ale jen dopoledne !!! Mě ta dieta v podstatě žádný problém nedělá, jen pocit hladu mám při vitaminovém dni ...

Tak kolem mě projde hormon a přilepí se mi na stehno, takže já reaguji na všechno .... musím si pohlídat Estrimax, minule jsem to neřešila při KETu, tak uvidíme, jak to bude cloumat nebo ne ..
3. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@misanda jojo mam to v tom rozpisu taky napsano, ze pak zalezi na gynekolozce - ze lze nahradit Utrogestan a nebo Duphaston.
3. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
@pampeliska36 tos toho teda měla..já mám akorát teď furt bez přestávky prednison 10mg, pak bych měla listovku, ale na tu teď házim boba :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, pak budu mít na tři týdny synarel, pak gonal, a pak utroš...nic jinýho...
3. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
holky uz mam 7 den po ET :grinning:
3. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
@abig musim si pročíst i ten začátek co jsi mi poslala...dneska si to tady vytisknu a budu studovat. stejně teď nemáme v práci co dělat, mě stojí všechny Toyoty, takže se kopu do zadku...což je poznat i z toho, že jsem tu s váma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
@pampeliska36 se ti blíží test :slight_smile: jak se cítíš?????
3. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@misanda taky mi to pripadalo, ze toho bylo HAFO :grinning: ale ted je to uz lepsi :slight_smile: ... joooooooo a k tomu beru jeste prasky na stitku... no myslim, ze se dlouuuuuho na nejake tablety ani nepodivam :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
@misanda ja mam testit az za straaaaaaaaaaaaaasne davno... 11.8. coz mi pripada, ze je nekdy tak zhruba az za rok... no uvidim. testy doma nemam, takze me to nelaka, ale myslim, ze to zkusim v nedeli... to uz budu mit 12 den od ET... navic jsem mela prodlouzenou kultivaci. takze to uz snad bude videt vysledek, ne?
3. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@pampeliska36 Že by se nám taky klubala těhule ? :wink:
3. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@abig jani... a mas nejake pekne plavky na dovcu? mate valeci dovolenou nebo...? :wink:
3. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
@pampeliska36 já taky vlastně ještě beru na štítku...euthyrox, půl tabletky ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jj, v neděli už bys tam měla něco mít :slight_smile: to jsem zvědavá!!! já už taky testy doma nemám, jsem to všechno zlikvidovala :slight_smile:
@abig moc bych chtela, ale kdo z nas by nechtel.... :slight_smile:
@misanda ani nemluv, jak jsem zvedava ja... kor kdyz to tady vsechno ctu... vcera jsem mela trosku splin, ale dneska je uz zase pryc :slight_smile: doufam, ze tam nekdo v tom domecku je :grinning:
3. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
@pampeliska36 hele, ono asi střídání těch nálad a to že chvíli věříš a pak zase ne je normální :slight_smile: takže neboj...jestli se to miminko nebo miminka narodit mají, tak už bydlí!!!! :slight_smile: stejně s tím nic neuděláš, takže nemá smysl se trápit :wink: teď už je rozhodnuto :slight_smile: a já věřim, že je rozhodnuto dobře :slight_smile: jsi můj adept teď :grinning:
3. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
@pampeliska36 Já chci, já chci .... normálně bych napsala já první já dřív, ale tady to nefunguje :grinning: :grinning:

MOC ti to budeme přát neboj !!!

Mám 4 plavky :wink: , dvoje z loňska, letos jsem si koupila v KIK dvoje (stály 400.- oboje :grinning: ) jsou tentokrát bez výstuže, takže ukážu své přírodní 0+ :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.