• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Máme to tak půl na půl, válení se i památky ....
3. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
@misanda taky si to prave rikam... kdyz to ma dopadnout, tak to proste dopadne a ja s tim nic nenadelam :slight_smile: diky miso!
3. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
@abig jeeeeeeee abig... no parada! to si krasne uzijete, skoro zavidim :wink: dekuji jani!
3. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
tak já mám plavky jedině bez výstuží, já vystužený nenávidim, ani podprdy...ty nosim většinoujenom krajkový..mě z těch vyztuženejch vypadávaj :grinning: :grinning: :grinning:

jinak teda asi budu trapná, ale já nenávidim slunění a válení u moře...já musim být akční... :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
3. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
ja miluju valeni u more... asi tak tri dny a pak na tri dny musim byt trosku akcni a pak zase na tri dny miluju valeni u more a sluneni a pak zase na tri dny musim byt akcni..... no a pak se uz za chvilku jede domu :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
no tak já se dovedu válet tak hodinku :grinning: a pak potřebuju pohyb..takže i kdybych měla skákat po pláži v pytli, tak to budu dělat radši než tam bejt vyvalená :slight_smile: se těšim příští rok do toho Egypta, už mám naplánovaný výlety :grinning:
3. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
Hmmmmm .... tak mě z podprdy ani z plavek nic vypadnout nemůže :grinning:

Já to mám jak Pampeli ... válet si (čtu u toho jak zběsilá, pak čvachty čvacht), další den výletík, pokud možno třeba hory, a zase se válet, a zase vypadnout .....
3. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@misanda my byli v egypte minulej rok... byli jsme v Tabe, blizko Izraelskych hranic a vzdycky jsme rano presli samotni hranice a organizovali si vylety po Izraeli sami. tam jsme si vzdycky pujcili auticko... byla to PECKA! hodne lidi se takhle balo, ale my ne a ani nebylo ceho. vylety nas vysli na hodne malo a bylo to SUPER!
3. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@abig jj tomu rozumim. taky potrebuju na dovolene i odpocinek a relax a slunicko. :sunglasses: to si krasne uzijete v chorvatsku. a jedete samotni nebo s nejakou partickou lidi?
3. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
@pampeliska36 tak my jezdíme do Sharmu :slight_smile: , prý v TAbě není moc takovýho toho okolního vyžití...což??? jsem teda četla..ale taky jsme nad ní už přemýšleli, jelikož můj manža je potapěč :slight_smile:

a jinak bych taky brtala, aby mi ty prsa nevypadávaly...ani nevíte jak!!!!
3. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
@pampeliska36 a byli jste v Izraeli na tý křížový cestě Ježíše??? tam chci :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@misanda jojo to je asi pravda. my jsme prave zvolili tabu, protoze jsem chteli hodne cestovat po izraeli a to byla nase jedina volba. to byl nas jediny duvod, proc jsme jeli tam :wink:
3. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
Já chci takýýý ... až na to, že mě osobně Egypt dost zklamal .... a potápět se neumím :grinning:
Jinak v tvém případě Miši, ti nedoporučuji Maledivy, pač tam se nedá nic dělat .... tedy manžel by se potápěl, to jo, ale ty by jsi mohla jít tak maximálně na ryby :grinning:
3. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
@abig a kde jste byli??? pro mě to byla ta nejkrásnější dovolená co jsem kdy byla..jenom ten život v tom moři...to je prostě nádhera!!

Maledivy bych brala :slight_smile: náhodou...tam bych to dala..tam je zase úplně klídek, skoro žádný lidi...ale jinak my plánujeme za pár let Kubu :slight_smile: oslavíme mojí třicítku :grinning:

3. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
holky muzu dostat menstruaci i pres ty leky co beru? ja jen, ze si v tom nejsem jista. beru Agolutin a Estrofem... ja myslela, ze ne. ale nektere holky psaly, ze i pres ty leky dostaly menstruaci :fearful:
3. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
@misanda
@abig jojo more je naprosto bezkonkurencni v egypte! s tim souhlasim!
3. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
@pampeliska36 hele, nevim..já to po utroši někdy dostanu a někdy ne...takže si myslim, že můžeš...
3. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
@misanda Na Maledivach jsem se fakt jen a jen válela a jedla ... byla na jednom výletě lodičkou, po 2 minutách jsem měla hlavu mezi koleny a modlila se ať tam zbytek lidu (další 4 naši známí a zaměstnanci ostrova :grinning: ) nepobliju.

V Egyptě jsme byli v Sharmu, ale už je to myslím 7 let .... Káhira mě strašlivě sklamala, jeli jsme tam 10 hodin .... no, s manželem jsem tam nebyla, tak jsem na něj házela oči, že bychom mohli zaletět, tak uvidíme ...
Jinak já mám 30 příští rok a házím oči na Thajsko :wink: uvidíme jestli mi to projde !!!
3. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
@abig ty jsi byla na Maledivách??? máš fotky někde???? pjosím pjosím, nech mišandu kouknout :slight_smile:

Káhira je nejšpinavější metropole, no :slight_smile:. Pyramidy se mi ale líbily, a káhirský muzeum lahoda pane jahoda..akorát by to chtělo být v nějakým klimatizovaným oblečku a mít na to celej víkend...to bych se vyřádila...já egyptskou kultutu prostě miluju :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@pampeliska36 Já jsem menses dostala pokaždé při Utrogestanu 2-2-2 .....
3. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@misanda jo, v muzeu jsem taky byla .... je potřteba si to za pár let zopakovat.
Miši, fotky ti když tak pošlu na mail, pač je mám stejně doma v noťásku :wink: byli jsme tam v loni v červenci na začátku ... tedy vlastně mimo jejich sezonu !!!
3. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
@abig no to pošli...kolik vás to vyšlo??? a moře asi taky nádhera, co? je tam život???a bydleli jste jakoby v tý chatce na vodě??? :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
http://www.cedok.cz/zajezdy/resort-royal-island-and-spa-maledivy-20163.htm
My měli all - inclusive, takže ta cena byla o dost vyšší !!! Ale ten luxus, kdy jsis mohla dát koktejlů a drinků a masáží ...
3. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
@abig ale koukám, že to tam neni zas tak klidný jak jsem si myslela...takže tak 100tis na osobu...drsnýýý :slight_smile:
3. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@misanda přesně tak .... nás jelo 6 + 1 dítě, měli jsme krásnou slevu, a jeli jsme přes nějakou agenturu .... a bylo nás na ostrově tak 30 lidí :grinning: + personál ....
3. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
@abig tak 30lidí je super...podle fotek jsem myslela, že jich tam bude víc :slight_smile: no nádhera...kape mi slina, nooo
3. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
Dostala jsem to za "odměnu" před IVF. Abych si odpočinula a vypnula, za 10 dní na to jsem začala stimulovat na IVF, za dva dny je tomu rok, co jsem dostala první embryjka do bříška !!!
3. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
@abig jooo, tak u mě to bude rok až příští rok :slight_smile: my to bereme prostě hopem... :zipper_mouth:
3. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@misanda Já to taky chtěla hopem, ale dostala stop stav od doktorů :frowning2:
3. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.