• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
holky, teď jsem volala na to, jestli mám ještě platnou tetanovku a nějakej debílek mi to zapoměl poznamenat do karty, kdy jsem měla píchlou naposledy. Ale ještě mrknu doma do schovanýho očkováku, jestli to tam náhodou neni. každopádně dr říkal, že prej si mám přijít, že to napícháme znova - to znamená tři injekce, pač se neví, kdy jsem byla očkovaná naposledy. Ale asi mám radši počkat až po IVF, což???
3. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@misanda jo holka, tak to nevím, když tak se zeptej až půjdeš do CARu ... ale ten kdo ti to tam nezapsal, je fakt debil, ale já vím, že poslední píchanec jsem dostala v 18 a pak v 28 po deseti letech
3. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
no, debil to byl...ale prý to vydrží 15let maximum..tak jestli jsem byla v 15ti letech tak bych to ještě měla mít v pohodě...což si myslim, že jsem tak nějak byla...v 18 už určo neee...
3. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@misanda já byla asi očkováná kvůli škole, studovala jsem po maturitě dětskou sestru, takže mě asi přeočkovali !
3. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpátky z gennetu mam špatnou zpravu až je mi smutno 14.8. sem dostala injekci depherelin na utlumení hormonu aby se nastartoval dlouhý protokol a já mam uplne opačnej efekt vaječníky se rozjeli mam 3 cysty 2x32 mm a 1 - 30mm a do toho hyperstimulák prej u 99,9 % ženskejch to funguje tak ja má ale u me to bylo obrácene takže se pokus odkládá 31.8. kontrolní utz zda cysty zmizeli a najede se na krátký protokol ale když nezmizí tak nevim co dál :frowning2:
3. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@cibka tak to je mi teda moc lito! cekala jsem same dobre zpravy... verim ale, ze si s tebou urcite dobre poradi, aby bylo vse OK. drz se!
3. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@cibka: to je mi lito :cry: , ale uvidis cysty zmizi a vy zacnete na novo :wink:
3. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
@cibka ajajaj...ale neboooj, zmizí!!!! i mě zmizela!!! a to byla endometriální, která jen tak nemizí!!! takže věřím ve výsledek i u tebe...! a jestli se máš příští pokus dočkat miminka, tak to odložení už nic neznamená - v porovnání s tím, jak dlouho jsi čekala do teď...
3. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
holky moc váme děkuju
je fakt že to čekání do ted uz bylo dost velký jen me stve ze se to pořád oddaluje a co je to valstne ten hyperstimulák vždyt me nic není jen mi dr rekl že mam být v klidu a nesportovat
3. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
kdyby nezmizeli tak bych musela asi pod kudlu co
3. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@cibka: co se takhle strasis, pod kudlu nepujdes, urco zmiz neboj :wink:
3. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
@cibka hele!!! ty jsi jak já..já si taky myslela, že budu muset na další laparo, aby mi jí odstranili...ale ty cysty zvlášť když jsou to takovýho rázu jako máš ty...zmizí s dalším cyklem..vůbec se nebooj!!!
3. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
tak jo budu veřit ze zmizí, ale je fakt divní že mi nic není tak to se aspon rada kdyby mi to nerek tak ani nevím že to mam ms dorazila dnes tak snad to odejde a další utz mam toho 31 to budu pred další ms teda pokud rorazí jednou přijde dřív a pak zase vůbec to je des
3. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@cibka no ja mela mirne stadium hyperstimulaku po OPU... bylo to tim, ze jsem mela vic odebranych vajicek. ja jsem mela teda bolesti bricha, kolem vajecniku a silene me bolel zaludek (bolenim zaludku mi to vlastne zacalo). byla jsem jak vorvaň, vstavalo se mi tezko z postele, byla jsem zaplynovana a nafoukla - zvetseni bricha nad 3 cm... chce to HODNE pit!!! ale fakt HODNE!!! pak jsem dostala kapacku a ta mi pomohla.
3. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@cibka v podstate se zavodnujes... ale to, ze to nekdo muzes dostat pri pichani injekci na pozastaveni funkce vajecniku slysim teda uplne prvne :fearful:
3. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@cibka je dulezite hodne odpocivat a hodne pit... mne rekli treba v CARu, ze 3,5 litru by melo stacit, ale ja vypila rozhodne 5 l... cim vic, tim lip.
hyperstimulacni syndrom je v podstate zavodnovani v oblasti vajecniku a brisku... tak aspon laicky receno.
3. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@cibka tak to mě mrzí holka !!! Musíme vyčkávat, nenaděláme nic.
OHSS, jde o přestimulování vaječníku, dochází k jejich zvětšení + ty tvé cysty, tudíš tlačí v oblasti podbříšku a tvoří se volná tekutina, ta poté tlačí a způsobuje bolest ...
Jak psaly holky, hodně tekuti a odpočívat ....
3. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
holky fakt moc děkuju jste zlatíčka a já furt proč sem taková nafouklá jinak se fakt musim přinutit pít protože ja piju strasne málo tak kole 0,5 až litru za den takže mam co dělat :wink: jste uplnáý odbornice po opu jsem o hypu slyšela ale u injekcí taky ne holt musim mít zae něco extra
ted se jdu chvilku natahnou tak se zatim opatrujte a jeste jednou díky
3. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@cibka Není zač děkovat, já jsem OHSS měla taky určitě ještě před OPU, jen to nikdo neřešil, už v tu dobu jsem byla nafouklá a měla bolesti ani chodit jsem nemohla ... vypadala jsem, jakobych za sebou táhla jednu nohu ..
Drž se a odpočiň si.
3. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: Vy jste se ale dneska rozepsali :slight_smile: Ja mam teda dneska zážitek tak si to frčím autíčkem a u autobusaku mi upadl vyfuk no to zase byla podívana pro cele autobusove nadraží.Ještě že jsem jela s kamoškou tak to bylo dobry nabrali jsme výfuk a jeli jsme s muzikou domu to bylo turbo :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
cibko mrzí mě to, tý jo ale takove cysty snad to bude dobré :frowning2: Ja mam po stimulce taky cystu ale řikaji že to praskne tak snad jo :wink:
3. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@nana.76 no opravdu "pekny" zazitek... mne s mym starym autickem upadl vyfuk nekolikrat a nikdo mi nikdy nepomohl... vzdycky jsem musela volat manzu nebo tatku... :fearful:
3. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj kočky,jdu vás pozdravit a kouknout,co nového.....
Cibko,bude to v pohodě,cysty zmizí a konec srpna je tu coby dup,tak se neboj,všechno bude OK!!!
Pampeliško,tak v neděli do toho práskneš????Moc držím palce,ať jsou pořádné dálnice a 12 den už musí,když jsi měla PK :wink:
Mišando a Abig,co vy dvě stálice???Řešíte figury???Tak po novém roce budu asi žádat nějakou tu dietku :grinning: :grinning:
Cutce a co tvůj mimís???Máte se dobře???
Jinak u nás nic nového,prcek se pěkně mrská,ve čtvrtek nás čeká velký UTZ,dneska byla zubařka a zítra obvodní a EKG.....tento týden si doktorů fakt užiju :grinning: Občas mi pěkně natečou nožky,přetáčení v posteli mi začíná dělat potíže a to jsem teprve v půlce :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahojky nana a eviku
nana tak to si dokážu představit jak všichni čumí nám se to stalo před 2 lety v pátek večer a to jsme ráno odjíželi na dovču
eviku ty jo to to letí ty už jsi 21 týden to je uplně neuvěřitelný hezky se opatrujte s miminkem
snad se taky nekdy dočkám vim že konec srpna tu je coby dub ale to čekam na polovinu června pak na konce pak zase na červenec no proste porád taky kdyz sem dneska volala mamče tak ji rikam že az se jednou dočkáme ze to bude krásný miminko kdyz nás nechá čekat :wink:
3. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
Cibko,ty máš výhodu v tom,že jsi ještě mladá a až tak tě netlačí čas,ale pořád čekat a čekat je unavující,to potvrzuji!!!!Ale určitě to bude stát za to a miminko si tu cestu k vám prostě najde!!!!A že to letí vidíš sama....tak ti budu držet palce,ať se ti všechno pěkně srovná a můžeš brzy začít!!
3. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
Tak k vám utíkám od žehlení, jak jinak, co ? :grinning:

Uklizeno, navařeno, žehlička zapnutá, ještě počkat na manžílka a na nákup, a pak nohy hore a leháro !!! s knížkou !!!
3. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
Připleštím vám tady něco pro zasmání .... naše miminko domácí !!! Prosím, nevolejte na nás lékaře :grinning: :grinning: :grinning:
Obleček jsem kupovala našemu malého synovečkovi, ale museli jsme to na někom vyzkoušet !!!
3. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
Jinak Nana a Evíku ahoj !
3. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
eviku to más pravdu jsem ješte relativne mladá na začátku září mi bude 30 ale je nejvyšší čas a to čekání je proste ubíjející, moc verim tomu že to ted proste vyjde holt si počkam a pak to bude stat za to :wink:
abig ty jsi pilná jako včelička nechces zakočit i k nám na žehlení mam tu koš pradla z dovči :grinning: a obleček je nádhernej
3. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
taky jsem dneska zehlila oooooooooobrkos :fearful:

@abig uuuuuuzasne mimino domaci!!!
3. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.