• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@pampeliska36 Ještě jsis byla schrupnout ?
5. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
@abig jojo sla jsem si cist a nejak jsem u toho usnula :slight_smile: dneska mam nejakou lenosivou :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@pampeliska36 Tak to má být holčičko, jen lenoš, co můžeš. Co krásného čteš ?
5. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
abig tak to je des, me poslední dobou taky bolí prsa tak 14 dní dopředu ale pak treba 2 mesíce nic nekdy příznaky mam a někdy ne
5. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@cibka Já tak poznám OVU, když začnou natékat prsa, vím, že byla ... když ne, tak ovulka neproběhla
5. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@abig ja ctu asi 900 strankovou knihu a uz jsem skoro na konci... James Clavell - Šógun :grinning:
5. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@pampeliska36 Ha, tak to jsem ještě nečetla :grinning: Já si na dovču koupila 1000 stránkového Stephana Kinga TO !!! Po letech jsem se odhodlala si ho konečně koupit !!!
5. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj kočenky, všechny moc zdravím :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
pecičko ahojky dlouho si tu nebyla.ja všechno v pořadku? :slight_smile: jakpak se cítíš?
5. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
Peci - Nana ahoj .... jak se máte těhulinky ?
5. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahojte tehulky
@pecicka
@nana.76 :grinning:
5. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
Abig a pampeli ja se mam dobře až na to spaní že nemužu večer spat. :slight_smile: to je asi připrava na prcka :wink:
5. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@nana.76 tak já ti nevím, ale já posledních 14 dní taky špatně spím. Usínám v momentě kdy si lehnu, ale nakonec jsem stejně, co hodinu vzhůru, točím se a převaluju ... nemluvně o tom, když manžílek zabere a řeže u toho, tak to mě mory berou !!!
5. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
abig to ja zase nemužu usnout. někdy je to až k zblaznění.Ale než jsem zjistila že jsem těhotna tak jsem to měla tak že jsem usla hned a pak se pořad budila třeba ve 2rano jsem si šla pustit telku :unamused: už se asi nikdy nevyspím :frowning2:
5. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
ahoj peci a nana :wink:
5. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
cibko ahojky jak se daří?
5. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
holky mě pořad rostou prsa nevím kdy se to zastavi pomooooooc :slight_smile:
5. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@nana.76 tak já si k tobě pro jedno krásné čísílko skočím, ju ?
5. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
ahojky, teda vy jste se tu rozjeli :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky
dneska se mi opět zhroutil svět :frowning2: Na velkém UTZ se zjistilo,že mimi má hodně vážnou srdeční vadu,tudíž nemá smysl nadále pokračovat :frowning2: V pondělí ráno nastupuji do nemocnice na ukončení :frowning2:
Chci se s vámi rozloučit a popřát vám větší štěstí,než jsme měly my.Momentálně vůbec nevím,co bude dál,jsem totálně v pr...!!!Určitě někdy nakouknu jak se vám daří,všem vám držím palce......
5. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
@evik73 evik: jejda to je mi strasne moc lito :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ani nevim co rict, budu na tebe myslet at to zvladnes :frowning2:
5. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@evik73 strašně mě to vzalo, nevím co na to napsat, je mi to strašně moc líto :cry: :cry: :cry: Nechápu jak k někomu může být osud tak krutý :frowning2: Drž se!!! :cry: :cry: :cry:
5. srp 2010 v 17:41  • Odpověz
@evik73
Jsem tak v šoku, že nevím, co psát. Myslím na Tebe, posílám obejmutí !!! Strašně bych ti chtěla nějak ulevit, ale vím, že to nejde. Jsem s Tebou.
5. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
Držím se,jak se dá,ale moc to nejde :frowning2: Všechno vypadalo naprosto v pořádku a najednou taková rána....už bych to aspoň chtěla mít za sebou,to čekání bude hrozný,když cítím,jak se mrská :frowning2: musela jsem být v minulým životě snad vražedkyně,když musím tohle snášet :cry: No nic holky,nebudu vám tady smutnit,vy těhulky si užívejte a ať jste všichni zdraví!!!!Zřejmě nám osud nadělil jen jedno dítko a teď už s tím nic neuděláme.Tak pa a já se někdy ozvu....
5. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
Tady jsme od toho, abychom si byly oporou, tak piš, co tě napadne, vše co potřebuješ ze sebe vypsat.
5. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@evik73
Tak ráda bych tě obejmula a řekla, že v tom nemusíš být sama ...
5. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
Abig díky,ale bohužel tohle zase zahojí až čas,vůbec nevím,jestli to pak ještě jednou zkusit,nebo to nechat být,přesně toho jsem se bála,že to skončí špatně,ale všechno opravdu vypadalo dobře.....potřebovala bych myslet na něco jiného,ale pořád myslím jen na to jedno,proč zase já... :frowning2:
5. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
Já vím, já vím ... dlouhý čas, než se zahojí duše ....
Mám takový vztek - bezmoc ....
Až čas rozhodně, jakou cestou se vydáte ... sama se rozhodneš !!!
5. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
ahoj holky jdu vás pozdravit ale to co tady čtu?,@evik to je děs na tobě se to teda život chce vyřádit :angry: ale čas to zahojí a uvidíš že to budeš chtít zkusit znovu a už se to povede.
@nana76 to nejsi sama já jsem taky v noci věčně vzhůru dneska v noci od 1 do 6hod.
5. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@evik73 :frowning2: moc placu! drz se holcicko!!! nevim vubec co napsat, je mi to strasne moc lito!
5. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.