• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@evik73 je mi z toho nanic.Je mi to tak strašně moc líto že ani nevíš jak :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Evičko drž se moc na tebe myslím,vždyt jsme to tak prožívali spolu.Taky se bojím toho velkeho ultrazvuku :frowning2: drž se holka moje :frowning2:
5. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@ratatooy jsem rada že to nemam jako jedina je to hrozny když se člověk nevyspí,ale po dnešku jsou to jen prkotiny když to tu čtu :frowning2:
5. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@abig dam ti ty čísla klidně dvě kdyby to šlo :wink:
5. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
Evíčku,to je strašné,já vůbec nevím,co bych dělala.Mě to čeká příští týden a už ted mám strach,protože zatím je také vše v pořádku.Taky bych tě nejradši obejmula.Jak je to nespravedlivé.Proč to ten nahoře děla.Nejdříve dá každé z nás naději a pak se stane toto,ach jo,strašně mě to rozplakalo.Evíčku drž se my všechny by jsme ti rády pomohli se stím vypořádat,ale to budeš muset ty sama,vid.Moc moc moc na tebe myslím.Drž se zlato
5. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
eviku to néééé, je mi to moc líto az mi vyhrkli slzy když jsme to četla drž se holčičko jeto strašně těžký :frowning2:
5. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
dobré ráno kočenky :slight_smile:
dlouho jsem tady nebyla, ale průběžně vás čtu.......
nějak špatně snáším ty smutné věci co se tady občas dějí a tak raději moc nekoukám...
eviku-.na to jsou všechna slova marná, já to četla včera večer a nebyla jsem schopna ani napsat, jak je mi z toho smutno, to opravdu není možné, jak si ten osud s námi hraje......a jak zkouší, co všechno jsme ochotny vydržet :frowning2: moc na tebe myslím, drž se a nezapomen na nás, jsme s tebou
6. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
ahoj peci
6. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj !!!
Dneska máme deštivo, je paťulínek, pracuju, ale stále myslím na Evíka, dostalo mě to tak, že jsem si doma řádně poplakala.
Osud je sviňa, nenaděláme nic.

Dneska se chystáme za "zedníkama", co nám budou stavět domeček, se domluvit, co a jak a předběžný termín na stavbu. Snad stihneme tento rok alespoň něco "postavit" :wink:
6. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj všem taky je mi smutno z Evíka co se to sakra děje v jiné diskuzi kam chodím tak taky čekám u jedné holčiny jak dnes dopadne na ULT prý asi, ale snad ne přestalo miminku tlouct srdíčko tak snad to dobře dopadne.
Já si zoufám,že u nás se to stále nehybe po posledních krevních testech mi zjistili Prolaktin v krvi tak musím další mrchu která zase někde mešká jít na další testy a jsem zvědavá na výsledek :unamused: ,ale myslím,že to tamzase bude i když někdy se to může objevit ve stresu.jenže většinou tento hormon brzdí mrchu tak si myslím,že ho zase mám prý se to dá léčit,ale je to taky na delší dobu tak 3 měsíce :frowning2: tak já se snad ani toho Ivf nedočkám no,ale třeba je to právě ten problém proč mě to nejde.Ještě,že mám tu Verunku ta mě opravdu drží po duševní stránce,ale dnes jsem platila první školkovné a říkám si jak nám to spolu doma uteklo :frowning2: až mi je smutnou:Vím,že školkou nic nekončí a ještě si užijeme až,až no,ale někdy mě to užírá že musíme mít takový pech s mimčem,ted ještě jak naschvál se zvědavci vyptávají jestli nejsou do druhého nebo jestli není na cestě :unamused: no není no co mám říkat pořád.
No,ale já nemám právo asi se litovat po tom co tu čtu
Jinak všem těhulkám a snažilkám přeji moc štěstíčka
6. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
@evik73 je mi to opravdu lito...nevim co vic napsat, :frowning2: tady jsou slova malo platna... :pensive:
DRZ SE!!!!!!!!!
6. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@nana.76 Jedno by stačilo, nejsem náročná :grinning:
6. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
ahojky

abiq: me povyrostly ze zacatku a ted nic :slight_smile: , ale doufam, ze mi tam snad neco zbyde a rada bych kdyby neco navic :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@cutce Jo holka, tomu já nerozumím, někomu naroste, někomu ne ... ale myslím, že se ještě můžeš na co těšit, ještě se ti přifouknou !
6. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
no ale aby tam potom taky neco zustalo :sweat_smile: , uz predtim jsem tam nemela skoro nic :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
@cutce Tak to ti nikdo nezaručí. Někdo příjde i o to, co měl a někomu to zůstane .... moje teta měla 0 nic a po porodu syna už 25 let nosí velikost 4 ....
6. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
tak to jsem zvedava co zustane me :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
holky u nás porád leje :frowning2:
6. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky holky u nas taky prší.Pořad myslim na Evika nemůžu to nějak zkousnout :frowning2: Uplně se bojím na ten velkej ultrazvuk :frowning2:
6. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@cibka Okolo Ostravy taky furt prší !!!
6. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
@nana.76 Co se má stát, to se stane. Je to šílené, vím, že se bojíš, ale zkus na to zapomenout a nestrachovat se !!!
6. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahojda kočky, tak jsem po dlouhé době za Váma a konečně jsem vše i dočetla a je mi teda smutno :frowning2:
eviku: moc mě to mrzí...a jen čas rány zhojí. Ale drž se holka...jsme s TEBOU.A časem uvidíš, jestli zkusit další pokus. Ale určitě bych to ještě nezahazovala.
cibi: ty máš teda holka taky smůlu. ale jak říkala misanda, v tom dlouhém čekání už se ta "chvilka" ztratí. A říká se, že kdo si počká, ten se dočká. A platí to. Já si taky musela počkat. Stále se to protahovalo komplikacema, ale stálo to za to.
nana: taky se bojí každé kontroly.jestli náhodou nebude něco špatně, ale prostě nejspíš máme osud již předurčený a prostě ho neovlivníme.drž se :wink:
jinak zdravím i všechny ostatní holčeny. já tu měla na týden naše, tak jsem nestíhala sem vůbec ani nakukovat.
6. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Eviku to snad není možné, já jsem přijdu po takové době a taková hrozná zpráva. Je mi to moc líto. K tomu není vůbec co jiného říct, věř, že bude zase dobře. Po takovém celkem dlouhém těhotenství je to strašná rána, moc dobře to znám.
Já bych to ale nevzdávala, dala bych si nejaký čas na regeneraci a zkusila to znovu, DRŽ SE

Jinak vás moc ostatní zdravím, moc jsem nechodím nemám nejak co dodat, ted žiju svatbou a trochu se bojím zářiové kontroly čípku, abychom mohli zase začít snažit se o malého bobíska.

6. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Koubi vítam tě dlouho si tu nebyla.Věř že v zaří to dopadne dobře zkus věřit :slight_smile: ikdyž to říka ta prava :slight_smile:
Holky u nas zatím neprší,pršelo rano a nted dobry :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
ahoj holky,
koubi-taky věřím, že se štěstí usměje :slight_smile: neboj
nani-ahoj, nejsi na tom takto sama, já byla včera na te první genetice a myslela jsem, že tu nervozitu a strach ani nepřežiju :frowning2: děs a hrůza, potom mi spadl kámen ze srdce, že je všechno oki, ale nervy jako hrom....
6. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Nana, nějak nemám čas a ono když se dlouho nic neděje, tak jen tak jsem psát o ničem se mi taky nechce.viš?
Jen jsem dost v šoku z Eika, to je fakt peklo.Dost už takových zpráv
6. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Peci, jak se těhulíš? Holky máte už brucha?
Já ten kámen ze srdce slyšela až tady v PLZNI :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
ahoj koubi, jo,jo já mám, ale asi je to jinak u prvního a když čekáš 4, já si právě říkala, že to není možné, mít takový pupek, ale doktorka říkala, že jo, tak jsem v klidu, mimi roste přesně jak má, tak hlavně, ta je všechno oki, ta zprávička od evika mnou otřásla :frowning2:
a jak ty, už se těšíš na svatbu? :wink:
6. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj Peci, už jsem včera nebyla on-line, to je dobře, že je všechno jak má být.
Jo na svatbu se tesim ,jen mám strach z počasí, hlavne aby bylo hezky, když vidím ten dnesní dest, kdyz to mame
na zahrade, sice velkej altán, ale stejne by to bylo na prd
tak se hezky tehul
7. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
aho holky
7. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
ahojte holky... tak jsem to zkusila... jsem 12 dni po ET a bohuzel NIC :frowning2: :frowning2: :frowning2: je tam jenom jedna carka a ani zadnej duch nebo tak neco... proste NIC.
8. srp 2010 v 06:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.