• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@pampeliska36 ahoj pampel ještě neves hlavu může byt brzy nekdo na testu nemá nic a v krvi jo ješte vydrž
8. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
přeji všem krásnou nedeli
8. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
@cibka diky moc... ale tomu se snad ani neda verit... jsem dost realista... :frowning2: takze v nove nadeje moc neverim... ale dekuju moc za povzbuzeni!!!
8. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
@pampeliska36 Ahoj Pampeli, ještě zkus vydržet pár dní, občas se stává, že se objeví až později, nebo si skoč na krev. Základní pravidlo, dokud nekrvácíš, ještě to nic neznamená.
Moc na tebe myslím ... drž se !!!
8. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@abig dekuju moc jani! jsi zlato... ale vsak vis :wink:
8. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
@pampeliska36 :frowning2: já vím !!! Mrzí mě to !
8. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@pampeliska36 mrzí mě to :frowning2: posledni dobou tu nejsou moc dobre zpravy.Mě dnes nějak bolí divně břicho taky nic moc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
@pampeliska36 bobe, je mi to líto...já ti tady nebudu psát, ať ještě vydržíš a že někdy to na testu neni a v krvi jo, pač sama tomu nevěřím a tyhle kecy nemám ráda. Takže snad jenom hlavu vzhůru a hurá na přípravu do dalšího boje!!!
8. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
@evik73 evi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: já nevim co na to napsat :frowning2: je mi to strašně ale fakt strašně moc líto :frowning2:
8. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky pěkny den :slight_smile: O víkendu tu je fakt mrtvo :slight_smile:
Eviku dneska hodně síli moc na tebe budu myslet :frowning2: Drž se holka :frowning2:
9. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky
kde jste vsechny
9. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@cibka ja jsem tu... jen nevim, co psat :frowning2:

jak je ti? doufam, ze dobre!!!
9. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj !
9. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdu vás "jen" pozdravit. Taky nevím, co psát. Myslím na Evču a koulí se mi slzy po tváři. Minulý týden tedy nic moc.
V pátek mi odvezli milovanou babičku JIP, tak jsem probulela celý pátek, do toho nějaké nepohody v práci .... :frowning2:
9. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
9. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@pampeliska36
Jak je holčičko ?
9. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@abig smarja joseeeefe... co se to porad deje!? a kdy valis na dovolenou? uz tedka o vikendu?
... no to je mi moc lito s babickou!

... a o evikovi ani nemluvim... MOC NA NI MYSLIM! a doufam, ze uz ma aspon v tuto hodinu "po vsem" :cry:
9. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@abig no nevim... snazim se nemyslet, ale jde to ztezka! ale dneska je to o DOST lepsi jak bylo vcera... dokonce mi dneska psala jedna holcina, ze testovala 12 den od ET a pak za tri dny oficialne a pak tam mela dve // a cekala dvojky... no to jsou na me mooooooooc optimisticke scenare, kterym neverim! ale rikam si, ze je to teda neuveritelny, co se tady deji za pribehy...
9. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@pampeliska36 V neděli k večeru vyrážíme, takže mě čeká ještě praní a žehlení, nesnáším balení, takže budou nervy a ještě nákup, pač po x letech jedu na dovolenou, kde si musím vařit, tak aspoň ten základ, jako koření a olej, manželovi nějakou konzervu do špager a vody ....
Jinak stále se mi daří držet dietu, stále 4 kg ... ale mám hlad, no žravku, včera měla dorazit ms a mrcha nikde ...
9. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
@abig teeeeeeda ty se teda drzis! super! 4 kg je super vysledek... jen tak dal :wink:
je tak budu ti potichu zavidet dovolenou a budu se tesit na zazitky, jak jste se meli :wink:
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@pampeliska36 Já vím, já vím, jak se citíš !!! Už je rozhodnuto, tak nebo tak a nic s tím neuděláš. Nevím, kdy máš jít oficiálně k dr na testy nebo jak to u vás dělají v CARu, u nás děláš test, když je pozitivní, tak za 14 dní na UTZ a většinou doporučují po negativní testu skočit si na krevní test.
9. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@abig jojo presne tak jak pises to mame i v nasem CARu. ve stedu udelam test. kdyz bude pozitivni, volam a domlouvam UTZ a kdyz negativni jdu druhy den rano na krev.
9. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@pampeliska36 Potřebuji volno jako sůl, hlavně vypadnout z práce .... jsem se málem v pátek rozbrečela v práci ... šéf slíbil kolegyni, co si přivydělává při MD, že jí vezme na plný úvazek a ejhle, nechce jí vzít .... proč ? protože jsem já, která prý furt vyhrožovala, že půjdu na mateřskou, co bylo dosti nefér, protože jsem o tom mluvila s ním jen jednou a to vloni před prvním IVF, tak to mě dostalo ...... teď se ještě ona zlobí na mě .... jsou to sobci, copak já si to užívám, že nemůžeme mít děti ? Mám takový vztek, že je dobře, že budu mít volno .....
9. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
@abig no to chapu! v praci je clovek strasne moc sveho casu a kdyz tam neni tak nejak "pohoda", je to strasny! proste ja vubec nechapu, ze ti sefove si ty lidi dopredu zaskatulkuji a pak zbytecne vyvijeji tlak... to je mi moc lito! uplne vim, jak se muzes citit a do toho jeste ta kolegyne... ach jo! jani drz se! verim, ze dovolena pomuze! hodne pomaha!!! teda aspon mne :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
Jinak jsem byla za babičkou na JIP a oddechla jsem si, bylo to srdíčko (naštěstí - bála jsem se, že je to mozkovka) a dokonce semnou vtipkovala ... holky, víte co mi řekla ? že ví, že mi bijou biologické hodiny, ale že prostě se na to mám, cituji : vysrat, že si mám něco koupit, psa nebo ták ..... tak mě rozesmála ....
9. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@pampeliska36 Jsem tady pracovně nejstarší, umím všechno, zastanu všechny ..... a dopadla jsem tak, že mě tady drbou a jsou zlý, oni se snad baví na můj účet .... a k tomu poslal holky na školení a mě ne ... jen protože jsem měla slušnost mu říct, že mě čeká IVF (a to bylo loni) .... a tím jsem asi skončila ....
Grrrrrrrrrrrrrrr...................
9. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
@pampeliska36 Jak to plánujete doma dál ? Ty máš zmrzlinky, že ? Takže s příštím cyklem by šel KET?
9. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@abig jani... tak daleko zatim nevidim... ja to zatim beru tak nejak postupne... takze ted vim, ze me ceka ve stredu test a po testu krev a pak mi zase reknou co a jak dal... jojo mame 4 lednacky... takze uvidim, co navrhnou. nevim, jak rychle se pak jde do KETu...?
9. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@pampeliska36 Holčičko, jde to hned, když chceš .... né tento cyklus, ale s další ms začneš brát léky na sliznici (Estrofem, Estrimax ...), pak UTZ jestli narostla, dalších 6 dní (je to minimum) Utrogestan a může dojít ke transféru ..
9. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
ahoj holky, taky moc myslím na Evika už od rána, jenom jsem nechtěla šťourat do živýho :frowning2:

9. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.