• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
jinak já mám dole už pět :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@misanda Uličnice jedna :grinning:
9. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@pampeliska36 ahojky ja taky nevim co porád psat u me nic noveho ms končí tak ted jen čekat do toho 31 a pa k se uvidí co dál
9. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
@abig taky jsem si ale upravila jídelníček podle potřeby :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
@cibka až do 31???
9. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
@misanda jo jo misando až do 31 kdy udelá kontrolní utz a když bude vse ok tak budu čekat na mrchu která by z kraje září mela dorazit a rozjedeme krátky protokol ,takže testování na začátek nehrozí sem si mysleal ze budu testit na moje narozky a ono prd :frowning2:
9. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
jinak holky s tou praci to máte fakt blby nechapu ze lidi dokázou bejt tak hnusny
jako me nedávno rekla jedna zenaská v praci bud rada ze nemás deti s nima jsou jen starosti bych ji zabila
9. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@misanda hmmmm .... snažím se snažím ... držím se držím, hlad je sviňa a ono to ale ještě půjde dolů, to budeme kočky, co?
9. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@cibka ahoj Cibi, jojo, s některýma lidma je to fakt těžké, teď jsem byla na návštěvě, kde mají dvě děti a měli podobné řeči, a když jsem jim řekla, že mě neláká jen to, mít děti, ale právě ten křik a pláč a ten smích a to, že musím stále plánovat a něco řešit, vymýšlet zábavu a né být sobec a mít čas jen pro sebe, tak na mě hleděli jak z jara ....

9. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
@cibka to nevadí že nebudeš testovat na narozky...hele, já měla výsledky krve na naše dvouletý svatební výročí a prd..měli jsme ho akorát zkažený...

jo a s těma dětma mi to taky plno lidí řekne...že prej si máme užívat bez nich, že s nima jsou akorát starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: jednim uchem dovnitř a druhym tam..ještě si z nich udělám srandu a už na to peču..stávám se docela imunní :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
@abig jj, taky mám sem tam hlad, ale už jsem smrsknutá :slight_smile: ale vyhovuje mi to...lehkej pocit hladu je fajn, aspoň vim, že jsem se nepřežrala :slight_smile: do toho ten orbouš..už mám i vyšší zátěž, takže makačka :slight_smile: ale zmizely mi skoro už špeky na zádech co jsem měla malý...tak jsem nadšená :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
no me to v ten moment přišlo líto
zatim se loučím opatrujte se musím se psíkem ven
9. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
ja bych tgaky chtela zhubnou´t aspon 3-5 kg
9. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@misanda já mám momentalně PMS, jinak pocity hladu nemám, takže jsem včera hřešila jak blázen - žrala jsem ořechy celý den, abych zahnala hlad ... :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska už je to lepší, dneska už mám jen zmrzlinu k večeři :grinning:
9. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
@abig mno, tak to já mám k večeři jogurt. do toho jsem pozvala tchánovce na dobrůtku z cukety a budu péct perník...fakt super...a to perník miluju!!! takže asi zítra ráno jedním kouskem zhřeším a vynechám radši oběd :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@misanda hřešit se může, proč se jen "trápit" ....
9. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@misanda Teď v tuto chvíli mě pálí žáha, takže ta zrzka mi fakt asi moc nepomůže !!! Jsem se nevážila, tak nevím, jak jsem postoupila, vážit se budu až v neděli, ale držím poctivě ...
9. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
@abig jaká zrzka??? :confused: vim něco co nevim, nebo nevim něco co vim? :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@misanda :grinning: zmrzka !!!
9. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@misanda píšu hovadiny z hladu !!!
9. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
@abig :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
holky vy držíte dietu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a daří se vam to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja jsem se dnes dívala na fotky kde jsem vypadala ještě celkem hubeně ale to jsem važila 63kg tad mam 77kg takže super,ale ted to nema smysl řešit :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@nana.76 Ahoj, no v tvém případě není, co řešit !!! My se snažíme nějakým způsobem vyplnit čas v době čekání na zázraky a jak jinak nejlíp, než že prospějeme svém zdraví !!!

Jak se ti jinak daří ?
9. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahojda holky
tak se vám hlásím z nemocnice,nechala jsem si donést notas,protože to není tak,jak jsem si přála :frowning2: Chtěla jsem to mít rychle za sebou,jenže je to horší,než jsem čekala.Dostávám tablety na rozvolnění hrdla a může to trvat i 3-4 dny,než dojde k samotnému zákroku :frowning2: Takže dál cítím pohyby prcka, si dovede představit,jaká muka si prožívám.....takže holčičky,pokud vám nevyjdou testy,upřímně říkám,buďte rády,protože tohle je opravdu hrůza,kterou bych nikomu nepřála.Tím nechci říct,že vám přeju nega testy,to v žádném případě,přeju to všem,ale než prožívat toto,tak smutek nad negativním testem je procházka růžovou zahradou.A ještě než nám řekli tu strašnou zprávu,tak jsme se dozvěděli,že je to kluk,kterého jsme tolik chtěli :frowning2: :frowning2: :frowning2: Život je fakt zkurvenej......!!!!
9. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@evik73
Ach Evi, tak strašně bych si přála, aby to byl jen zlý sen, pro tebe. Můžu jen napsat, že mě to neskutečně mrzí ... kdyby to šlo, vzala bych tu tvou bolest na sebe. Takto tě může jen a jen podpořit a říct, že na tebe myslím !

Máš pravdu, některá naše trápení jsou fakt jen maličkatá .....
9. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
Abig ani nevíš,jak bych si to přála já,abych se najednou vzbudila a vše bylo jinak a hlavně dobře....bohužel,je to život a musím se s tím poprat.
Teď se jen modlím,aby to netrvalo tak dlouho a abych byla co nejdřív doma a lépe to snášela...bude to trvat dlouho,ale pokud nezjistí nic závažného a budeme se moci ještě pokusit,tak si budu říkat,byla to jen špatná náhoda a už se to nestane.Přeci nemůžu všechny tyhle hrozný věci vyžrat jen já :cry:
9. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
evičko ahojky je hrozny že se to ještě tak prodlužuje to trapení ach jo.Moc na tebe myslím :wink: Nebudu ti psat že příště to už výjde nebot život je někdy pěkna k---a :angry:
9. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@abig jinak se daří celkem dobře děkuji za optaní :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@evik73 Nevím, co říct. Je na čase, aby se 100% štěstí usmálo i na Tebe. Přeji si to i za Tebe !!!
9. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@nana.76 To je dobře.

Jsem sotva došla z práce, tak jsem dostala průjem, tak nevím, že by cestovní horečka, už tak brzy ????
Jsem unavená - to jsem furt .....
9. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.