• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Snad to ještě někdy vyjde.....a když to nepůjde,tak si prostě počkám na to vnoučátko,však to může být dřív,než se naděju :wink: Musím si teď něco najít,co mě doma zabaví,abych furt nepřemýšlela :unamused:
@nana.76 tobě ať to vyjde na UTZ,doufám,že už tolik nestresuješ :angry:
a díky vám všem holky za podporu!!!!
Prozatím se loučím a zítra se zase ozvu.Musím si říct o prášek na spaní,abych se konečně aspoň trochu vyspala...a ještě tu mám na pokoji paní staršího data a pěkně chrápe...no co víc si můžu přát že????
9. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
Abig a kdy že to frčíte na dovču???V neděli??Tak schválně,jestli už budu doma....
Možná nad nějakou dovolenou taky ještě popřemýšlím :wink:
Určitě si to pěkně užijete,vyvalíš svoje vyhublé tělo na pláž a budeš vegetit
Ježíš ta bába chrápe,to je fakt dílo :rolling_eyes:
9. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@evik73 Jojo, v neděli, začínám se konečně těšit.

Odpočiň si, ten prášek si určitě vyžádej, pač se svojí spolunocležnicí se asi fakt nevyspíš.
Myslím na Tebe.
9. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@evik73 snažím se nestresovat,ale někdy mě to fakt dostane :frowning2: Pěkně se vyspi babu kopni do zadku :slight_smile: :slight_smile: at tak nechrape :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@evik73 do prdele eviku... to je sila!!! strasne moc je mi to lito... slova tady jsou uplne nic oproti tomu, co bych ti prala... jen se prosim drz a budu doufat, ze uz to dlouho nebude trvat... to je trapeni... ach jo! moc na tebe kazdou minutu myslim a ty jsi silna holka a cas je hodne dobrej lekar... ikdyz nevyleci uplne. DRZ SE!!! vubec nevim co napsat a moc bych chtela kazdym slovickem a vetickou podporit!
9. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahoj eviku to snad není ani pravda když to čtu tak mi je zase do breku takhle to prodluzovat a trapit te :cry: ses moc silná a statečná.
babku kopni do zadku a pekne odpočívej myslim na tebe
9. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahojky,

Eviku: Moc na tebe myslim
9. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Evi, mo ti držím palce a soucítím, přesně to samé mám za sebou taky, není to nic příjemného. Drž se, brzy to bude za tebou
9. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
@evik73 Evi, bobeeee...myslim na tebe kudy chodim...hlavně ať už se to neprodlužuje a máš "to za sebou" :frowning2: a určitě si pak udělejte nějakou pěknou dovču, trošku relaxu, potřebuješ to jak sůl!!!! NAbereš síly a třeba se pak pustíš znovu do boje...je to na tobě...hlavní je, aby ses na to všechno cítila TY, protože cesta to neni vůbec jednoduchá...
10. srp 2010 v 06:27  • Odpověz
Evičko, dozvedela jsem se to pred par dny :( Moc me to mrzi. Drz se vsechny jsme s tebou a hlavne pro tebe!!!!
10. srp 2010 v 06:34  • Odpověz
Dobré ráno !
10. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno holky,teda dobré dle možností :unamused:
Všem vám moc děkuju ,ta podpora je fajn a pomáhá mi překonat ty bolestný dny!!!!Snad už se to pohne,dneska ráno další tableta a už se tam začalo něco dít,tak snad zítra už by mohlo dojít k zákroku,Budu se modlit,ať už to mám za sebou a můžu domu.
Noc byla opravdu skvělá,babka si vychrupovala jak o život :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale trochu jsem se vyspala po prášku,tal aspoň něco.
Užívejte si dny pohody a klidu a všechny malichernosti a zbytečný problémy hoďte za hlavu,nestojí to za to!!!!
Já zase nakouknu....
10. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
ahoj holky
eviku drž se a at si brzy doma
10. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
ahojda holky
evičko moc na Tebe stále myslím...nevím co napsat, protože mi každé slovo přijde jako nic...snad jen drž se holka..jsme s Tebou .A´t jsi brzo doma a tu dovču určitě nějakou podnikněte. Myslím, že by to mohlo aspoň trošku pomoct. Držím pěstičky. A myslíme na Tebe.
10. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
ahojky holky,

evi: myslim na tebe celou dobu, drz se
10. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
Holky pěkny den :slight_smile: :slight_smile:
Evičko drž se :slight_smile: myslím na tebe
10. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
holky co je jinak novýho?
je ted nekdo před stimulkou nebo tak neco? ani žádný nový holčiny
10. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@cibka ahoj Cibi, je okurková sezona, holky se navalí až po prázdninách a zase budeme psát seznamy.
Ale pokud si dobře pamatuji, tak momentálně snad žádna stimulantka tady není .... jen čekatelky !!!

Kdepak máme dneska Pampelišku ?
10. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
no pampeliska ma testovat zitra co?
10. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@abig ahojky to je fakt jsou prazdniny...
ahoj cutce
10. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
@cutce Pampeli testovala dříve a nepřinesla dobré zprávy, dneska se ještě neobjevila, tak netuším ..
10. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
@cutce Pampeli testovala dříve a nepřinesla dobré zprávy, dneska se ještě neobjevila, tak netuším ..
10. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
abiq: ja myslela, ze jeste rikala, ze si udela test ve stredu a kdyz negatovni tak ve ctvrtek na krev, ne?
10. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@cutce nevím holčičko !!!
10. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
ahoj kočenky:slight_smile:
10. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
ahojte holky... jsem tu... jen dneska nevim, co psat... bylo mi trosku ouzko, ale uz je to lepsi. zitra rano brzo vstanu, udelam si test a hned povalim na krev... nechci to nejak prodluzovat a chci vysledek krve co nejdriv, at muzu zase myslet dopredu... :slight_smile: diky, za na me myslite! urcite se ozvu :wink: JE TO BOJ!
10. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
dobre ranko. dneska jsem byla na krvi a pro vysledky si jedu na pul desatou do naseho centra, jeste dneska si s nama promluvi i pan doktor. tak uvidime. urcite vam napisu, jak to dopadlo :wink:
dekuju, ze na me moc myslite!!! jste zlaticka :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
@pampeliska36 ahoj pampi, tak pak dej hned vědět...to víš že myslíme :wink:
11. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahoj všem !!!
11. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@pampeliska36 Myslíme, myslíme a doufáme v zázraky :wink:
11. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@pecicka Peci ahoj, jak tobě se daří ?
11. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.