• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@misanda ahoj !
11. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
dobre ranko,

pampi: myslime na tebe a urcite se ozvi :wink:
11. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky můžu se přidat. Má za sebou dvě IVF.Můj problém je endometrioza a manžel má trochu zhoršený spermiogram.
1.IVF stimulace gonalem,le vůbec jsem nezareagovala,výsledek 3 prázdné foliky :frowning2:
2.IVF.NAtiv-bez stimulace v přirozenym cyklu jsem vyprodukovala jedno super vajíčko,které se metodou ICSI oplodnilo a bylo mě zavedený v sobotu.takže Teď čekám :slight_smile:A mám pocit že se zbláznim :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojda holčeny.
pampeli moc na tebe myslíme :wink:

@lllenkap vítej mezi náma a určitě se přidej. bude nás víc, nebudem se bát vlka nic :wink: To čekání je děsný...al neblázni. Na bláznění máš času. Až uvidíš tu dálnici :wink:
Jinak zdravím i ostatní :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:22  • Odpověz

@salopa Díkes za podporu.Já vim, to se tak jen zdá:slight_smile: Koukám, že tobě se zadařilo.Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@lllenkap Moc děkuju :slight_smile: A tobě se taky zadaří. Hezky nás tu o všem informuj :wink: Dobrých zpráv potřebujeme jako sůl.
11. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky,

@misanda : copak držíš za dietu s @abig? já nedržím dietu, ale snažím se sportovat- jezdím na bruslích a na orbitreku ( když není počasí na brusle).. dneska chci zkusit se sestřenicí zumbu, tak su zvědavá. už se mi podařilo nějaký to kilčo odbourat- cca 5, ale na centimetrech to je větší úspěch...

@evik73: posílám pohlazení a popravdě si teď přijdu i hloupě, když si vezmu, jak sem si tady stěžovala na to, že sem musela v 8. tt na revizi dělohy..Přeji Ti, aby si byla opět šťastná a už Tě nikdy nepotkalo takovéto trápení. moc mne mrzí, že si tímto musíš procházet :frowning2:

jinak já nastupuju příští týden v úterý do nemocnice a ve středu mi budou dělat tu laparku.a pak na měsíc do lázní. pořád čekáme na výsledky z genetiky ( už přes 2 měsíce) a až je dostaneme a bude po lázních a budeme mít výsledky z laparky, tak zkusíme IUI. necháme smíchat sperma dárce a manžela a uvidíme co z toho bude. do 3. IVF se nehrnu.. taky už nám chybí jen pár formulářů k vyplnění ohledně adopce..
11. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
lllenkap: vitej, budu drzet pesticky at se podari :wink:
11. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
ahojte kocky :slight_smile:
tak skutecne to nedopadlo.... takze jsem vysadila vsechny leky! a budu cekat az mi dorazi mrcha.... nasledujici mesic, tj. v zari se uz muzeme pokusit o KET... ta uspesnost tam je sice mensi, tj. 20-30% oproti IVF - kde je uspesnost 55%, ale presto tam sance jsou.

jinak co nam o nas rikal??? u nas to bylo asi proste na prirode... ja jsem reagovala vyborne! mela jsem velky pocet a hlavne kvalitni vajicka ani tam nebyly znamky nejakeho poskozeni vajicek nebo kdo vi ceho mozneho... proste vyborna kvalit a dost se jich nam i udrzelo, ze to taky nebyva tak zvykem... takze rikal, ze kdyby to mohl analyzovat a kdyby nam treba navrhoval dalsi IVF, tak by se vsechno udelalo uplne stejne. takze jsme se v podstate shodli na tom, ze asi priroda tentokrat zafungovala....
rikal nam, ze se samozrejme muzeme snazit tedka prirozene a ze tam tedka jsou jiste sance, ale tim, ze mame to horsi spermio, ze je to spis mizive procento... toto asi vic funguje u paru, kdy je problem u zeny... coz u nas neni. u nas je problem ve spermiu.

hodne s nama rozebiral KET a co a jak to provest, jsou dve moznosti a ja vzhledem k tomu, ze jsem mela dobrou sliznici a vsechno, tak by nam navrhoval ten tzv. nerizeny KET s mene hormonama. a tak o tom nam hodne povidal co a jak to bude probihat a pak jsem samozrejme mela HAFO HAFO A HAFO otazek....

zitra valim do prace!!!!!!!!!!!!!!!!! a zkusim zapracovat na sefovi, jestli mi neda dovolenou... potrebuju vypadnout!
11. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@pampeliska36 to mě mrzí kočko. KETu se neboj. Sice jsou prý šance menší, ale vidíš u nás, co jsme ho podstoupily, že i s ním to jde :wink: Prostě jen ta doba má asi přijít o trošku později. Dovču si určo vem a něco podnikněte :wink: Hodně sil do dalšího pokusu a doufám, že ten už bude ten šťastnej :wink:
11. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
pampelisko: je mi to lito :cry: , urco si vem dovcu a odpocin si a naber sil do dalsiho boje, budu drzet pesticky at se povede :wink:
11. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
ahoj kočky
vítám novou snažilku a držím palečky at uz to nekdo konečne prolomí
pampel je mi líto že to nevyslo , ale más dobré vyhlídky na ket muze s jít hned a určo sance tam je
eviku moc na tebe myslím snad uz ted bude jen líp a líp
marti neboj laparka nic není v lázních si odpočines a pak bude mimísků ze nebudes vedet co s nimi
11. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
11. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
Holky ohledně lázní. Já jsem po tom 1.neúspěšném byla na 14 dní v Maďarsku a ejhle, pak mě vajíčko vyrostlo úplně bez stimulace. Věřím na to. V určitých případech to může blaze prospět na psychiku:slight_smile:a nejen na to!!!!!
11. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@pampeliska36 Znám spoustu holek co jim KET vyšel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Hodně štěstí
11. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@lllenkap dekuji a i ja tobe preji hodne stesti! :wink:
11. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
@lllenkap vítej, bohužel máme stejný problém...tak doufám, že tu mrchu obě jednou porazíme!!!

@pampeliska36 super, že bude následovat Ketík...hele, můžeme pro to dělat maximum, ale jestli příroda rozhodne že ne...tak s tim stejně nic neuděláme...ale KET vyšel spoustě holčin, takže bych ho tak nezatracovala :wink:
11. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
@misanda
Takže taky máš po Nativu???
11. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
@lllenkap nn, myslela jsem to, že mám endometriozu :slight_smile: čeká nás 3IVF
11. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@misanda Ahoj. Aha.je to svinstvo:slight_smile:Já ji mam sice prvního stupně na jednom vaječníku ,ale bolí to jako blázen.Doktor si myslí, že tohle je zřejmě na 99% příčina.Já se trochu uklidňuju, že mam ještě 3 Ivf před sebou, ale i tak je to na palici.Tenhle Nativ jsem si platila a ten 1.IVF se nepočítalo,protože nedošlo k transferu.Jinak neboj do třetice to vyjde.S tou endometriozou je to většinou, co jsem tak dívala trochu delší ale vychazí to.
11. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
@lllenkap bolí??? prvního stupně??? tak já nevim jakýho stupně jí mám ale předpokládám, že třetího a nebolí mě nic a nikdy nebolelo. Já jsem právě myslela, že když je to na vaječnících, je to třetí stupeň...se musim zeptat mudry až tam příště půjdu... :slight_smile:

nj, my už máme jenom dva pokusy, z čehož ten čtvrtej bude s darovanýma vajíčkama. takže máme před sebou poslední pokus s mýma vajuchama, ale já už to nějak neřešim, rozjíždíme adopci na podzim. na zázraky už jsem přestala po 2IVf věřit...
11. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@misanda Máš to taky na veječníku?Prý zaleží jak to je. Sama nevím.Mam endometriom přilepeny jakoby ze strany na vaječníku.Největší paradox je, že ten na kterým to mám se snaží makat i za toho druhýho:slight_smile:zdravýho.nechápu to.
Já bych to tak ještě tebou neviděla. Když jsem tak pročítala tyhle stránky je zde spoustu holek a možná si troufám říct, že většina, kterým to i s tímhle problémem vyšlo.Pokud je FSH a věk pod 40 není šance vůbec ztracená.Uvidíš!Koukej na mě.Na léky jsem nezareagovala vůbec a když byl normální cyklus vše mělo jak má být.vajičko bylo prej nádherny a k oplodnění taky došlo a embryjko bylo prej ok tak jak má.Teď to samozřejmě nechci zakřiknout. :wink: To by byla veliká náhoda,kdyby i embryo se uchytilo a vše bylo ok, ale jako úspěch už beru tenhle krok. Na to jak to vypadalo po první stimulce :unamused: takže hlavu vzhuru .Zázraky jsou. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: Pampeli moc mě to mrzí Ketík se podaří :slight_smile: :slight_smile:
@IIIenkap vitej mezi čekatelky at to vše dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@nana.76 Díky moc.doufám že někdy to dobře dopadne:slight_smile: Hodně štěstí!!!!!
11. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@lllenkap Vítám tě mezi náma :wink:
11. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@pampeliska36 Všechno se časem urovná, člověk hlavně musí zvládnout ten psychický nápor, když ví, že se nepovedlo !!!
Teď to bude znít ujetě, ale první pokus mě zlomil, druhý pokus jsem zvládla a při KETu jsem skoro jen nad tím mávla rukou, jen jsem prostě nechtěla s nikým o tom mluvit !!!
11. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@abig :slight_smile: ted prave premyslim, kam pojedeme na relax... ze by nejaka dovolena? :sunglasses: zitra valim do prace a tak si chci promluvit se sefem, jestli mi nejakou dovolenou da... ze bych nekam s manzou vyrazila! on i ja to potrebujeme jako suuuuuuuuuuuuuul... :slight_smile:
dneska jsem uz o hodne lepsi... ten dnesni doktor mi fakt hodne pomohl!!! mela jsem i na papirku pripravene otazky a tak jsem zjistila vsechno, co me zajimalo. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky.Jsem tady.Pamatujete si me?
Ja vas jo :grinning:
Vsechny zdravim po dvou mesicich!!!
Ani me holky KET nevysel.Byla jsem na nem ve stejny den jako Abig...
A jdu rovnou do tretiho IVF ! Nedelam blbost?
11. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
11. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
Dekuju Pampeli :grinning:
11. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.