• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Příští týden začínám cvičit Mojžíšovku.I když bych možná spíš měla začít běhat.Taky kynu jako prase.A to ještě ani nestimuluju :slight_smile: Nevim jinak co všechno mam ještě pro ten třetí, poslední, pokus udělat.Ze všech stran slyšim, že jsme zdravý.Tak proč to nejde? Tak si říkam, že teda začnu cvičit a aspoň na psychice mi to doda, že pro to něco dělam :grinning:
11. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@petluska Já si pamatuji :grinning: :grinning: :grinning:
Nejsi blázinek, já bych šla taky do dalšího IVF .... ale já mám ještě jedno miminko zamražené
@pampeliska36 Jé, tak zítra už budeš o něco chytřejší a přes víkend něco s manželem vyberete.
Jééé, Abig. to jsi mě potěšila, že jsi si mě vryla do paměti :wink:
Kdypak jdeš do KETu?
11. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@petluska Ještě nevím, ještě si nechávám čas, momentálně nad tím tolik nepřemýšlím, léky na sliznici mám v lednici, takže až se rozhodnu, tak do toho jdeme .... ale necháme to až na podzim .... až dostanu sílu do dalšího boje !!!
11. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@petluska Teď nás čeká dovolená, a pak si sedneme a uděláme válečnou poradu !!!
11. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@abig Děkuji za uvítání:slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky děvčata,zdravím novou čekatelku i Vás ostatní.I já mám endošku a zadařilo se tak nezoufej,výjde to.Jinak pampeli je mi to líto,že to nevyšlo,výjde ti to v ten pravý čas uvidíš.
Evíku na tebe myslím snad pořád,doufám zlato,že už to máš za sebou
Já ted měla taky trošku stresové období,v pondělí jsem začla špinit tak jsem šla k lékaři a rovnou si mě tam nechali,udělal se mi hematom,prcek naštěstí v pořádku,tak mě dneska pustili.Jinak mě čeká zítra srdíčko,tak bojím bojím.Nany a co ty??Už jsi byla na srdíčku??
11. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
@zazy Ahoj, holka holka, hlavně buď v klidu a odpočívej !!!
11. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@zazy ahoj :wink: tak at je to vsechno v richtiku
11. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
zazy tak pekne odpočívej a neboj srdíčko bude vpořádku
11. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@abig jani? a ty jsi sla na ten svuj prvni KET hned po nezdarenem IVF? nebo jak jsi to mela... ja si za boha nemuzu vzpomenout :unamused:
11. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@pampeliska36 Ano, vyšlo mi to stejně, jako to předběžně naplanovali vám. Po IVF jsem dostala ms, tu jsem nechala odeznít a s další jsem se už připravovala na KET
11. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
abig-moc tě zdravím, já se citím dobře, zatím je všechno jak má být, tak jsem moc ráda, věřím, že bude všechno dobrý :slight_smile: a jak ty?
zdravím jinak všechny kočenky :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
@lllenkap no, teď už to tam nemám, měla jsem tam endo cystu, ale zmizela, díkybohu!!!! ale prostě produkce vaječníků je slabší, potřebuju vysoký dávky hormonů abych neměla prázdný folikuly...při 2IVF byly krom jednoho teda všechny plný, ale nakonec byli jenom dva embrouši...před náma je poslední pokus s mýma vajuchama, a pak to balim, pač do toho nehodlám investovat víc zdraví, peněz atd...

11. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
tak mě teda zase holky zlomil ten druhej pokus IVF...to jsem nesla hodně těžce...a ten na který se chystáme...nevim...nějak jsem se uzavřela a nechci o tom moc mluvit, přemýšlet..nejhorší je, že ten čas utíká hrozně rychle...až moc...a přitom od prvního k druhýmu IVF mi to utíkalo táááááááák pomalu :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
@petluska jen začni cvičit...mě to šlapání na orbitreku dělá mooc dobře..zrovna tu zase sedím strhaná a je to parádní pocit :slight_smile: a to jsem říkala, že nebudu cvičit a makat každej den :grinning:
11. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
@zazy tfuj tfuj..bude to dobrý!!!!
11. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@misanda tenhle vyjde :dizzy_face:
11. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
jo holky dnes jsem měla zase kontrolu kvůli neschopence už třetí.Asi si na mě zasedli :slight_smile:
11. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@nana.76 kecas??? no to je masakr!
11. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@pampeliška36 to je masakr.Už jsem dnes byla nepříjemna.Kamoška je taky těhule jsme skoro stejně a té ani jednou.Přitom jsem nikdy nemarodila,když jsem chodila do prace je to hnus :angry:
11. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
ja kdyz jsem byla nemocna... coz je tak trikrat za muj zivot a zustala jsem na neschopence... tak PO KAZDE na me prisla kontrola... tentokrat ani jednou... a to jsem ji fakt cekala! uplne jsem se divila, ze tato neschopenka prosla bez kontroly... zitra valim do prace :fearful:
11. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@nana.76 hele a to mas jako tehule neomezeny vychazky ne?
11. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
..... ted koukam do te zaverecne zpravy, ze nam delali transfer dvou hatchujicich blastocyst... a kurna ani jedna se nechytla :frowning2:
tak mame zamrazeny tri casny blastocysty a jednu blastocystu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
holky měly jste 5 den od Et už nějaké příznaky?Díkes :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
já nemám vůbec nic :unamused:
11. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lllenkap paty az osmy den od ET se ty embryjka obvykle zacinaji zavrtavat... teda myslim! takze ano, muzou byt nejake priznaky jako napr. menstruacni bolesti briska :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@lllenkap ale nemusis mit treba vubec nic... to zalezi na kazde
11. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@pampeliška36 ja nemam neomezene vychazky to už ti ted malokdo da ja mam od 12 do 18hod.Chtěla jsem neomezeny ale doktorka řikala že si nějaka ta zdravotni komise stěžuje že je ted každa těhule na neschopence tak proč by měli mít celodenní vychazky.Ale jsou výjimky ktere ještě dostanou cely den :slight_smile:
Příště se to podaří uvidíš,Jakou jsi měla sliznici?taky na tom hodně zaleží pry :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.