• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@nana.76 ja jsem mela porad ukazkovou sliznici. to mi rikal uz od zacatku a i ted mi to rikal, proto bych mela jit do KET, kterej je jakoby bez tech hormonu.
11. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@nana.76 to jsem ani nevedela, ze uz nejsou neomezene vychazky... no to je teda blby. je fakt, ze to cloveka dost omezuje... :fearful:
11. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@pampeliška36 aha tak to nevím kde je chyba,ale ted se to podaří uvidiš :wink:
11. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@pampeliska36 zatím nemam nic,jen děsnej hlad a nic jinýho nedělám než jim:slight_smile:pořád a všechno:hrůůůzaaaa-asi ty nervíky
11. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj !
12. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@lllenkap Příznaky můžeš mít, ale spíš jde o vsugerování .... premenstr.příznaky se shodují s těhotenskými příznaky ... 5den po ET, je dost brzy, ale mimisci by měly být zakousnutí již ...
Kolik jste si jich nechali zavést ? A co (blastocysty)?
12. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@abig Ahoj! byla jsem na Nativu , jak jsem psala a to jsem měla úplně bez stimulace, takže se mě udělalo jedno vajíčko a bylo z toho jedno embryo . Když máš jen jedno vajíčko tak nedělají PK,není co selektovat a venku to nenechávají, prý je jim líp uvnitř.Takže jsem měla 4 buňkové embryo. No nevim jestli tomu věřim :frowning2: .Právě proto, že bylo tak malinkatý ,tak bůh ví jestli se do stadia blastocyty vůbec dostalo. No nic.nezbývá než čekat.myslim že úspěšnost u Nativu je tak 25%
12. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jinak já mám endometriozu.Přítel má horší spermiogram.V únoru, nebo březnu jsem měla první stimulaci na 1 IVF.Tehdy jsem to měla celé nějaké divné. Už 8 den jsem měla obrovské folikuly .Tak mě vzali hormony a zkusili druhý den odběr 3 foliku (jen) a nic tam nebylo,byly prázdný.Pak jsem měla lázně,starosti ze školou,státnice a po dovolené jsem šla na kontrolu a byl tam jeden normální folik a tak jsme se rozhodli že se na něj podíváme :slight_smile: pro Nativ. Byla jsem šťastná, že to došlo do tohoto stadia, po tom březnovém propadáku. Když jsem měla ty foliky prázdné jsem si myslela už na ty nejhorší věci.Takže oproti tomu obrovskej úspěch.Mám vajíčko ,které je schopno se oplodnit.Prostě step by step. A ted doufám. :slight_smile: :unamused: :wink: No nevim.Spíš to mam 10% možná a na 90% myslím, že by to by bylo sakra štěstí a toho v tomhle směru nevím jestli mám............tak uvidíme.
12. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@lllenkap Ha, moc nerozumím tomu, že tě vzali na druhý den na OPU, když by ti měli píchnout pregnyl a po pregnylu jít na OPU po 36 hodinách ....
Jinak já při první IVF měla 7den stimulace tak velké folíky, že ještě ten den jsem si píchala pregnyl na dozrání a 9den došlo k OPU .... došlo k přestimulování ...
12. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@abig Promiň třetí:slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@lllenkap V pohodě, jen jsem se zeptala, zdálo se mi to divné .... :wink:
12. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
Pokud jsi měla 4buň embryjko, a dneska jsi 5 den po ET, tak do dneška by se mělo mrně zakousnout.
Vydrž, chce to čas.
12. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@abig Jojo nic necítim.Pořád na něco čekám a nevim na co:slight_smile:prsa nebolej,břicho nebolí a krev taky nikde.tak nevim:slight_smile::slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
Holky, já se vám musím k něčemu přiznat.
Před čtyřmi dny jsem si dělala těhu test .... a nečekaně vykoukla slabá //, byla jsem tak v šoku, že jsem utíkala za manželem a on ty čárky viděl taky, s tím, že tomu stejně nevěří, že by se zadařilo přirozeně .... druhý den tam taky byly !
Dneska už néééééé .... Pokaždé to byl jiný druh testu .... jeden dokonce přímo, co mi dali v Reprofitu a ten reaguje až později, když je žena těhu déle ....

Tak jen tak pro informaci, mrcha nikde, // už žádné .... buď došlo zase k biochemickému (stále ještě ale nekrvácím), nebo byly dva testy jiného druhu falešně pozitivní ....

Ha, takže ještě pofrčím do drogerii a nabalím hromadu tamponu na dovču, znáte to, sotva tam dorazíme, tak mrcha dorazí !!!
12. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@abig Jak si na tom teď.??
12. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@lllenkap Holčičko, nečekej na nic. Nepátrej, nepozoruj :grinning: !!! Pozitivní myšlení !!! Posílám ti hromadu ...
12. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@lllenkap Jak myslíš tu otázku ?
12. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz

@abig zrovna jsem se zeptala a skočila tam tvoje odpověď. to je znameni:slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@abig Já se ptala jak si na tom teď a mezi tím jsi akorát poslala tvůj příběh:slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lllenkap Jsem si to myslela !!!

Mám za sebou 2 IVF, z toho 2 ET a jeden KET. První IVF vloni v srpnu = 16 vajíček, 4 jsme darovali, 1 nezralé ,11 oplodněno, zůstaly 2, ty transferovány, ještě před transferem OHSS. Začala jsem krvácet ještě před termínem ms.
Druhé IVF letos březe/duben = 20 vajíček, 6nezralých, 14 oplodněných, 10 bojovníků, dvě hatchující blastocysty zavedeny, další 3 zamraženy. Našla jsem //, vydržely jen 3 dny a začala jsem krvácet, podle dr. biochemické těhotenství.
Květen KET 2 bojovníků .... bez úspěchu
Tento podzim další KET, když nevýjde, tak hned 3IVF
12. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@abig Držím ti palečky.
12. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@lllenkap Já tobě taky :wink:
12. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky
abig to je stejne to biochemicky co ja ho mela prý asi taky jak si to telo s námi zahrává
12. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@cibka Já tomu nějak nevěřila, protože přirozeně by to byl fakt zázrak, ale pokud byl, tak by to bylo druhé biochem. !!!
Musím to říct hlavně dr., už minule jsme řešili, to první, takže si budu píchat heparin a brát prednison, aby moje tělo prostě se nesnažilo zbavit embryí ....
12. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
Z druhé strany bych, ale měla krvácet ... takže to kvalifikuji na falešně pozitivní testy :wink:
12. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
Tak jsem už i začala špinit :frowning2:
Vypadá to, že další problém je na světě !!! No, necháme si udělat další testy ...
12. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
abiq: to je mi lito :cry:
12. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@cutce Nemusí ti být nic líto !!! Je o v pořádku. Ani já ani manžel tomu ani chvilku nevěřili, takže se žádné emoce nekonaly !!! Není třeba smutnit :wink:
12. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
abiq: ja te fakt obdivuju, jak to vsechno zvladas a beres :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
jak je videt tak i // čarky na testu nejsou výhrou musime se obrnit a být silné
12. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.