• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cutce já už jsem jednou ty // a za pár dní jsem začala krvácet a to fakt bolelo !!! Takže nyní jsme to vážně vážně nebrali, protože s 1% zdravých spermií by byl fakt mega zázrak, kdyby tomu tak bylo !!!

@cibka Já už jsem obrněna až až až ...
12. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
abig ale byl by to ten nejkrasnějši zazrak škoda :frowning2: ale ty jsi moc statečné děvče a zvladneš to :wink:
A co pak naše Evička dva dny se neozvala,snad už to ma vše za sebou :frowning2:
12. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky děvčata i já musím na Evíka pořád myslet.Tak my máme srdíčko za sebou.Jsme v pořádku máme vše,co mít máme a hlavně je to ta moje vysněná holčička,jupííí
12. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
autor
@abig tak // jsem měla taky...takže nevim...radovali jsme se zbytečně...proto už žádný testy nedělám a dělat nechci.

@zazy moooc gratuluju k buchtě :slight_smile:

na Evika taky myslim...moooooc!!! Snad je holka naše v pořádku!
13. srp 2010 v 06:58  • Odpověz
Dobré ráno !!!
13. srp 2010 v 07:34  • Odpověz
@misanda Jojo, já taky nechtěla, ale už jsem měla zpoždění a stále mám, do toho nějakou virozu, tak jsme to hlupáci riskli !!! Ale nelituju toho, tentokrát to nebylo citové .... bylo to dětinské .... takové to jéééééé, podívej ...

Zazy - takže další princezna příjde na svět, gratuluji.

Evík se nám časem ozve, potřebuje čas na sebe ....
13. srp 2010 v 07:36  • Odpověz
krásné ráno
zazy gratuluju já cí taký :wink:
13. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
já ci taky holku...můj manža řiká, že prej adoptujeme Nguyena :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
A já kdybych si mohla vybírat - tak chlapečka :grinning:
13. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
Dneska nikdo nikde ?
13. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
ahojda
zazy gratuluju k princezničce :wink:
taky myslím ne evika..snad je vše v pořádku
a jak se máte holky..to počasí si s náma výžně hraje..včera vedro..dneska zima..ro je děsný
13. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahojky

zazy: velikanska gratulace k holcicce :grinning:
13. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
Na ostravsku je krásně a teploučko !!! Koukám, že se opakuje to, co byl vloni na Moravě, je teď v Čechách ....
snad už to ustane a bude je krásně a lidi se budou moci pořádně vzpamatovat ...

13. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
Holky, vám ty týdny těhu nějak rychle naskakují, kolikrát se divím, jak už jste daleko :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
abiq: no hrozne to utika, me naskakuji vzdy v patek :slight_smile: , jeste 5 tydnu a budu v polovine. :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak tady je zataženo dneska. A ty výkyvy jsou hrozný. Kdyby bylo furt stejně, tak z toho člověk není tak umordovanej.
Mno abig vážně to letí. Na začátku jsem si říkala, že to bude trvat dlouho. jak se na vše čekalo a že to neutíká a teď to letí děsně rychle. Za 3 týdny druhej screening a třeba už zjistíme i co to bude.
13. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
Pěkny den holky moje :slight_smile: :slight_smile:
@zazy super zpravička.Mě to čeka až příští tyden :slight_smile:
U nas na Olomoucku je pěknej pařak takovy hnusny dusno,
13. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
nana, tak to tady bylo včera a pak přišla buřina a dneska je zima
13. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@salopa jo holky krásne vám to utíká za chvíli budete rodit
me by i bylo jedno co by to bylo hlavně že neco
13. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@cibka Teď mi to bude utíkat ještě víc, jak budu chodit do práce:o) Neboj ciby, dočkáš se :wink: Už to musí klapnout.
13. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky,dneska mě konečně pustili,tak jen aby jste to věděly,že jsem relativně dobrá.....fyzicky to jde,ale psychika je v prdeli :frowning2:
Musím nechat čas,aby to odnesl někam pryč a bylo zase trochu líp.Ani vám nebudu psát,jak hrozný to bylo,hlavně ať to žádnou z vás nepotká :cry:
Všem díky za podporu,přeji vám jen a jen šťastné zprávy a prozatím se loučím,na koníka teď chvíli nepolezu,pořád by mi to připomínalo......
Tak se mějte krásně a doufám,že ještě někdy do diskuze naskočím a budu moci psát lepší zprávy :unamused:
Hodně štěstí všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
@evik73 drž se holka..posílám obejmutí a je hrozný, že ti nemůžeme nijak pomoct :frowning2: Budeme moc a moc držet pěstičky a těšit se, že přijdeš mezi nás. Jen si musíš teď dát čas. Opatruj se kočko.
13. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
eviku drž se seš silná holka a zvládnes to jen to chce cas
13. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
salop ty jdes do prace ju
13. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
@cibka jojo..od pondělka už frčím. musím to všechno dát do kupy
13. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@evik73 přeji ti hodně sil na zotavenou.Rada bych ti nějak pomohla :frowning2: ale všechna slova jsou ted marna :frowning2: Drž se Evi
13. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
Solop ty jdeš do prace?taky bych šla kdybych mohla ale mam tam hrozneho lítaní po schodech tak to bych asi nedala,ale doma mě to nebaví :slight_smile:
13. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
@nana.76 Jojo, doktorka říkala, že kdyby teda něco, tak jdu zase na neschopenku. Tak jestli máš hodně lítání, tak je to něco jiného. já toliko ne...a aspoń nebudu doma taková osamělá. To ti věřím. Doma je to fajn, že mám vše v cajku a tak, ale potřebuju lidi kolem sebe a to mi chybí,
13. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@salopa to maš pravdu rychleji to i utíka.Muj přitel pracuje převažně v zahraniči tak jsem pořad sama.Ikdyž mam doma dva pubertaky,ale ty jsou pořad venku :slight_smile: A navíc jsem měla supre kolektiv v praci :slight_smile:
13. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
@nana.76 Mno a to je nejhorší. sama doma. to akorát uvařit, uklidit, nakoupit, něco číst a tak..ale to tě přestane bavit mezi čtyřma stěnama. A kor když má člověk v práci fajn kolektiv.
13. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.