• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Děvčata,já Vás nestíhám číst..byla jsem na té druhé diskuzy a ted jsem si četla tuto.Pěkně jste to tady rozjeli.Ebony na zítřek držím pěstičky a samozřejmě všem ostatním takyJá taky čekám na 2 IVF.Když to půjde dobře píchat bych si měla začít příští týden tak uvidíme.
16. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
ahoj holky jak tak koukam tak tu zhase nikdo není ale drív fakt nestiham jsem v praci
na ty kolegyne v prci bych se taky pekne vybodla nemají ti co prikazovat jednou to mas schválený od pojistovny tak žádný odkládaní :wink:
16. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
ahojky, ja tu jeste jsem ale ne moc na dlouho :slight_smile: za pul hodky razim domu
16. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
ahojky cibi, já jsem ted došla, tak jak je\?
16. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
ahoj peci
16. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
ahoj cutce
u me porad stejný na omak prsa bolaví a nekdy trosku zabolí bricho ale jen malo jinak nic
16. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
uz se mi to kraní dnes 10 den
16. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
cibi a kdy ješ na krev a co testík?
16. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
ted jsem se bavila s kolegyni je v 5 mesici a ma syna, kretymu bude 5

tak prej rikal, ze si mamka koupila seminko v kramu a ted ji poleva vodou brisko to aby miminko rychleji rostlo :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
peci test ma být az v sobotu a asi ve čtvrtek si dojdu na krev abych to vedela pred víkendem ve čt to bude 12 den tak to by melo být uz videt né
16. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
taky bych chtela takové semínko :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
ja jsem ji rikala, aby mu rekla a jedno nebo dve seminka koupil i pro me.

taky se ptal kudy to miminko vyleze jestli konecnikem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
to jsou krásný otázky :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
vid :slight_smile:

taky jsem se pekne zasmala

ale neboj mi budeme taky odpovidat na takove otazky :wink:
16. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
cut uz aby to bylo moc bych si to prala :wink:
16. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
cibi: tak to myslim, ze mi vsichni, ale musime doufat a bojovat :wink:

padim domu

papa
16. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
tak opatrne papa
16. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky,no to jste s tím zase pohly,dočíst nestihnu :slight_smile: Vrátila jsem se z brna,vyfasovala jsem injekce na 21 dní a hurá do toho... A světě div se,když jsem si píchala dnes první injekci,vůbec jsem se nebála. Prostě jsem ji vzala,zapíchla do břicha a bylo. Takže cutce,vůbec ničeho se neboj,je to úplně v poho :wink: Jinak jsem po dnešní kontrole tak nějak víc v pohodě,vím co jak a kdy bude. :slight_smile: Akorát ta kontrola děl.čípku,to bych doktora kopla někam,prý nepříjemný... Kontrola 6.4 a kolem 14 ET... Huráááááááááááááá :grinning:
16. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Teda holky, vy tady pěkně frčíte, ale už jsem tu taky :grinning: dneska jsme byli na genetice...byl tam primář, byl docela zvláštní, furt se tak kynklal ze strany na stranu a zepředu dozadu:slight_smile: no oni tyhle lidi, co jsou takový víc vědci než lidi, tak jsou zvláštní :grinning:
Výsledky budou tak za tři až čtyři týdny...no ale co mě překvapilo, že metodou ISCI se vyberou pouze spermie, co se dobře hýbou a vypadají tak nějak líp, ale jestli jsou ve skutečnosti dobrý, to nikdo neví...no zajímavý...tak že vlastně nic jinýho než ta predimplantační genetika u embrya nezaručí, že je embryo v pořádku a že se bude dobře vyvíjet...no budeme doufat, že budeme mít všechny chromozomy v pořádku... :grinning: tak snad se někdy během května až června dohrabeme k dalšímu IVF... :grinning:
Holky koukáte na ten nový seriál na Primě??? Ten o CAR?
16. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
ahoj holky, tak jste se opět rozjely :slight_smile:

Borůvko tak to je síla, vůbec se divím, jak si tohle může někdo dovolit. Vůbec to nechápu, tohle přemýšlení "jednoduchých" lidí :confounded: . Ale je to opravdu dilema, pak to fakt nevyjde a budeš se tam muset vrátit :confounded: . A pak tam musíš trávit skoro celej den a dívat se na to.
Ale práce není všechno, jak mi sdělil můj gynekolog s tím, když jsem mu oznámila,že zatím ještě další dítě nechceme a taky že musím chodit do práce- taky protože bych to vhodila na někoho jinýho taky beru nějaký ohledy na ostatní. A když došlo na lámání chleba, tak jsem první letěla přes palubu. :confounded: Tak tak to je.
Teď lítáme po IVF jak blbečci a když si na to vzpomenu, jak jsem odmítla gynekologa, že zatím máme čas, tak vidím "TEĎ" jaká jsem byla kráva. :confounded:
16. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
ahoj ifet
tak snad ti to dobre dopadne, na ten novej seriál sem se dívala a docela nuda moc se mi to nelíbilo :frowning2:
16. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
albi kdyby to človek vedel do predu tak se zachová jinak ale nema cenu si ted neco vyčítat :wink:
16. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
AHOJ CIB :slight_smile:
No jo, já jsem takovej blbec :slight_smile: Teď si to mírně vyčítám, že jsme mohli na IVF chodit už dávno :unamused:
No ale už dlouho do práce nechodím, taky to na ně spadlo, ale horší až se jak zpráskanej pes tam budu muset vrátit :wink: - myslím spíš psychicky z toho neúspěchu
16. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
albi jo jo presne tak ja sem se strasne tesila az to vse bude za mnou a budu testit a ted se to blíží a mam strach az je mimz toho smutno a uz ted se mi chce brečet a bojim se ze to nevyslo :frowning2:
16. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
jdeš na krev ve čtvrtek? Budou i ten den výsledky?
16. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
no doufám, že se to zlepší, jako ten seriál, jinak je to o ničem...
Holky kdybych věděla, že nám to takhle nepůjde, radši bych přišla do jináče někde v osmnácti na diskošce :grinning: to by byl mazec :grinning:
16. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Asi tak Ifet :wink:
16. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
albi mam testit az v sobotu ale chtela bych zkusit ve čt tu krev a snad by byl výsledek v patek
16. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
nevim jestli uz bude ve čtvrtek neco videt jinak v caru mi ani nerekli o krvi jen ze si mam udelat test a pak zavolat takže by me nejspís na tu krev objednali potom
16. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Cib držím mooooooooc palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať testuješ jakkoli, výsledek bude stejně jen jeden. :wink:
Mě když to nevyšlo, tak jsem byla zdrblá- konec světa- ale za dva dny jsem se vzpamatovala a začala telefonovat a plánovat co dál, kdy další IVF atd... Neudělat to, tak se zblázním. Musíme pořád dopředu, i přes ty neúspěchy. :wink:
16. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.